320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Daivib jah.. ning Kasper rääkis tõtt - see ei loe midagi.
    Sa lihtsalt tulihingeline Barca fänn ja sinuarust keegi teie pundist ei daivi.. how lame is that ?
    Keegi pundist ei daivi... Ütle mulle, kust sa selle järeldasid?
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Daivige perse, hetkel käib väga hea mäng Ceutaga - saab noortest kiire ülevaate.
      Mou poleks küll Pintot platsile lasknud, kuna ta pole esimene number...
      Ja kuidas Pinto praegu mängu puutub? Ühe korra püüdis tsenderduse, rohkem pole midagi teinud...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
        Keegi pundist ei daivi... Ütle mulle, kust sa selle järeldasid?
        Sest ma olen mänge vaadanud ning oma erapooletu suhtumisega saan asjadest selgemalt aru.

        Kommentaar


          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
          Sest ma olen mänge vaadanud ning oma erapooletu suhtumisega saan asjadest selgemalt aru.
          Sa ütlesid, et mina arvan, et keegi pundist ei daivi. Miks sa kohe mainid seda, et oled mänge vaatanud?
          sigpic

          Kommentaar


            Appi! Kas Bojanil on naistega kehvasti!?
            Ja keegi ei dive?
            Puyol, Alves, Messi, Iniesta, Xavi, Busquets, Pedro, Villa, Bojan.. jnejne
            Kuna ma arvan, et sa oled värdjas, siis kindlasti tuleb sul diverite üle lugemiseks appi võtta ka varbad, niiet keerukas lugemine..
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              Appi! Kas Bojanil on naistega kehvasti!?
              Ja keegi ei dive?
              Puyol, Alves, Messi, Iniesta, Xavi, Busquets, Pedro, Villa, Bojan.. jnejne
              Kuna ma arvan, et sa oled värdjas, siis kindlasti tuleb sul diverite üle lugemiseks appi võtta ka varbad, niiet keerukas lugemine..
              Kas sul on tõesti raske aru saada, et ma nõustusin, et tiimis on divereid, aga ma ei nõustunud mitte kuidagi sellega, et Pique seda on.
              sigpic

              Kommentaar



                2girls1cup
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis Vaata postitust

                  2girls1cup
                  Jätkub ka? Okei, ma ei viitsi tõesti sinuga enam vaielda.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                    Jätkub ka? Okei, ma ei viitsi tõesti sinuga enam vaielda.
                    Muidugi muidugi, afterparty on nähtav kanal 11 peale koomikute saadet Tantsud Tähtedega.
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Muidugi muidugi, afterparty on nähtav kanal 11 peale koomikute saadet Tantsud Tähtedega.
                      Sa peaksid veel natuke omama Muidu tundub liiga vähe.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Tõepoolest, taunikud. KÕIK teavad, et Alves ja Busquets on peaaegu sama valusad daiverid kui Gay-Cris7 , aga kradi Piqued, Puyoli, Xavit või Iniestat daiveriks nimetada on lauslollus. Paar korda aastas kukub kergemalt isegi kõige ausam jalgpallur maamunal (ei oskagi siia mingit nime panna). See on sama, kui võtta lampi Xabi Alonso või mõni muu tegelane ja teda tuntud daiveriks nimetama hakata.
                        Aga jah, kus nüüd see Real on ikka ülivõimsas hoos õujee õujee vennad on?

                        Kommentaar


                          Väike sõnavõtt Pepi poolt Pinto ning Alvesi kaitseks:

                          Guardiola also defending his Brazilian full back Dani Alves after accusations that he’d been play acting in order to provoke Ponzio’s red card last Saturday: “everybody has a different temperament and Alves can be a bit hot blooded at times, but he always behaves within the limits of good sportsmanship. If things happened that weren’t right, we’d be the first to tell him”.

                          Guardiola commented on the moment during the Copenhagen game when the visitors’ forward pulled up when free on goal, believing he’d been blown off side after Pinto whistled : “in order to call his defenders back – something he frequently does, but you can’t say that he was to blame”.

                          Jutt siis siit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Tõepoolest, taunikud. KÕIK teavad, et Alves ja Busquets on peaaegu sama valusad daiverid kui Gay-Cris7 , aga kradi Piqued, Puyoli, Xavit või Iniestat daiveriks nimetada on lauslollus. Paar korda aastas kukub kergemalt isegi kõige ausam jalgpallur maamunal (ei oskagi siia mingit nime panna). See on sama, kui võtta lampi Xabi Alonso või mõni muu tegelane ja teda tuntud daiveriks nimetama hakata.
                            Aga jah, kus nüüd see Real on ikka ülivõimsas hoos õujee õujee vennad on?
                            tänasel päeval daivivad pea-aeagu, et kõik trennipoisid (vastavalt oskustele), asi (pask) on pigem n.ö. play-acting'us, mis hakkab samuti üha enam massidesse minema.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              aga kradi Piqued, Puyoli, Xavit või Iniestat daiveriks nimetada on lauslollus.


                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                videod
                                Ilmselgelt oled sa keenjus. Mida ma just rääkisin? Et kradi aastas paar korda juhtub igal ühel? Sinu kradi Pirlo või kes iganes penskar seal Milanis näksib paar korda hooaja jooksul samamoodi muru nagu Xavi ja Iniesta.
                                Daiveriks peaks ikka nimetama sari-daivereid, kes iga mäng uluvad ja käsi laiutavad nagu diverite jumal CR ja tema jüngrid Alves, Busquets jms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X