320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vägagi õigustatud hala
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      tra siiber on sellest barca soosimisest.....uefast.... ja kohtunikest..... ja muidugi järvela ja zelinski mölast....

      tahaks päris jalgpalli ka vaadata

      Kommentaar


        Algselt postitas hehee Vaata postitust
        tra siiber on sellest barca soosimisest.....uefast.... ja kohtunikest..... ja muidugi järvela ja zelinski mölast....

        tahaks päris jalgpalli ka vaadata

        100% nõus

        Kommentaar


          kui liverpool euroopa liigasse suudab ennast vedada siis näed päris jalgpalli

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            100% nõus
            Vaene Zelinski ei pea kodust välja tulemagi, kui teda juba vihkama hakatakse. Nice.

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              Stark on tugev kohtunik? HAHAHAHAHHAA
              igas mängus erapooletu? EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EIIIIIIIIII EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
              mis mõttes nagu selline kloun vilistama lasti, ah, ah?
              mille eest pepe punase sai?
              kuidas kommentaatorid nägid, et ta jalg ees vastasele pihta hüppas?
              mida vittu?
              ta mängis puhtalt!!! palli ja maksimum mis selle eest anda saab on kollane, sest et lihtsalt jalg ees. minge persse!
              Kui sa lendad jalatald ees vastasele sisse, siis mida kohtunik sinu arvates peaks tegema?
              Järjekordne näide inimesest, kes pimesi ajab ühte liini ja ei suuda tunnistada, kui omad teevad vea ja kohtunik selle ka ära lahendab.
              Kõige tuntum mees, kes sinuga (alehis) sama rida ajab, järab Orbitit ja jalutab Old Traffordi katakombides ringi.
              Ei saa salata, et mõlemad meeskonnad (Barca isegi rohkem) olid ääretult ebasümpaatsed, kuid punase Pepele andmata jätnuna võinuks ta selle hiljem näiteks Adebayorile (hokimeister) või Marcelole (tegi Pedrole Keane'i) ikkagi ära näidata.
              Tunnista, et täna jäite alla ja korras.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Rahu, lapsed.
                sigpic

                Kommentaar


                  Ok...nõus teatrit oli..Pedro ja Busquets in da action...aga freakin see olukord kus Marcelo mingi 2-3 korda tuimalt kastis Pedro jalgadel trampis in my book full nasty shit...näitlemine on väga tross tegevus aga freakin mingi tahtlik vigastuse tekitamine lihtsalt jälk... praegu pole näinud veel kordust Pepe punasest aga minu väikse ekraaniga telekast tundus julm minek...kui tõesti palli mängis siis võtan sõnad tagasi..hetkel õigustatud punane
                  Mes que un club!

                  Kommentaar


                    Muide, Messi teine oleks vist mööda läinud, kui Ramos poleks sinna enda kossi vahele toppind.

                    Kommentaar


                      Ka mul on Pedro ja Busquetsi kukkumistest juba siiber. Oleks aeg hakata mehe mängu mängima. Arusaadav, et hooaja tähtsamad mängud on käes, aga no mida huumorit.

                      Puyol näitas taaskord noortele kätte, kuidas kaitses mängima peab. Hindamatu mees Barcelona jaoks. Villa oli omal äärel päris korralik. Vahetusest sekkunud Affelay väga terav. Messi imes taaskord läbi ussim***i need väravad ära. Tänane mäng oli ääretult ettevaatlik.

                      Punase koha pealt ei oska ma kommenteerida. Mu arvates oli pigem kollane, aga mida ma ka tean. Igastahes jääb sellest sitamaitse suhu, kuna ei võidetud Real Madridi 11 vs 11 mängides. Muidugi saab nüüd pressikal ärapanemise jutte taaskord kuulata.

                      Teistele foorumi külastajatele, rahunege maha oma kommentaaridega. Ainult vaenu ja ärapanemist täis. Meeskonda hakatakse vihkama eelkõige fännide tõttu, mitte mängijate pärast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marconius Vaata postitust
                        Vabalt võiks nüüd kordusmängud ära jätta,ei taha enam seda teatrit...
                        indeed
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                          Ok...nõus teatrit oli..Pedro ja Busquets in da action...aga freakin see olukord kus Marcelo mingi 2-3 korda tuimalt kastis Pedro jalgadel trampis in my book full nasty shit...näitlemine on väga tross tegevus aga freakin mingi tahtlik vigastuse tekitamine lihtsalt jälk... praegu pole näinud veel kordust Pepe punasest aga minu väikse ekraaniga telekast tundus julm minek...kui tõesti palli mängis siis võtan sõnad tagasi..hetkel õigustatud punane
                          Arvestades seda Barcelona teatrit, siis oleks isegi peale neile astunud, et näha kas reaalselt ka nii valus on, kui näideldes.
                          OK, KICK OFF

                          Kommentaar


                            Millegipärast on mul veel Mourinhosse usku ja mis sest, et mäng toimub Nou Campil - 90 minutit on veel mängida ning kõike võib juhtuda. Meenutades CDR finaali, kus pärast Reali väravat Barca lagunes täielikult. Eks tuuakse Karim tippu, muudetakse taktikat ründavamaks ja lüüakse see esimene väh. 60 min jooksul ära, siis läheb asi kiireks ja 30 min kõrge tempoga lahtist vutti vaadata on küll maiuspala.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                              Rahu, lapsed.
                              Kuidas siin keegi ütleski...ime seda...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Millegipärast on mul veel Mourinhosse usku ja mis sest, et mäng toimub Nou Campil - 90 minutit on veel mängida ning kõike võib juhtuda. Meenutades CDR finaali, kus pärast Reali väravat Barca lagunes täielikult. Eks tuuakse Karim tippu, muudetakse taktikat ründavamaks ja lüüakse see esimene väh. 60 min jooksul ära, siis läheb asi kiireks ja 30 min kõrge tempoga lahtist vutti vaadata on küll maiuspala.
                                Pepe ja Ramos mõlemad puudu. Enamgi kui kahtlane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X