320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Naljakad tüübid, ei tunnista oma meeste räigeid vigu.. oleks vastaste väravavaht teie ründajale nii teinud, mis siis jutt siis siin praegu oleks?
    Mis kuradi paska sa ajad? Kes siin väitis, et Valdese viga polnud jõhker?

    Kommentaar


      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
      Naljakad tüübid, ei tunnista oma meeste räigeid vigu.. oleks vastaste väravavaht teie ründajale nii teinud, mis siis jutt siis siin praegu oleks?
      Kahjuks sa ei oska lugeda. Tähti mõistad, hea seegi. Palju edu kooliteel!
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Rixxer lähme soccerneti suvepäevadele, hüppan jalaga näkku sulle, vaatame kas su nägu jääb samasuguseks, läheb kollaseks või punaseks..
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Rixxer lähme soccerneti suvepäevadele, hüppan jalaga näkku sulle, vaatame kas su nägu jääb samasuguseks, läheb kollaseks või punaseks..
          Sulle võiks keegi putsaga näkku hüppata, äkki siis enam ei trolli siin niipalju, tont.

          Kommentaar


            Algselt postitas Karla Vaata postitust
            Sulle võiks keegi putsaga näkku hüppata, äkki siis enam ei trolli siin niipalju, tont.
            Kus elad? Lähme jalgpalli mängima! Ja see suur, et ... pane oma partsa särk ka selga, äkki oled parem sellega.
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Offtopic on nii 2009. PMi talle parem.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Rixxer lähme soccerneti suvepäevadele, hüppan jalaga näkku sulle, vaatame kas su nägu jääb samasuguseks, läheb kollaseks või punaseks..
                retardidega ei ole kombeks kakelda. Ja ma kahtlen, kas neid ka suvepäevadele lubatakse, aga sa võid küsida.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  ma ei tahagi kakelda sinuga, ma tahan jalgpalli mängida. murul olla parem partsa koleda vapiga poisist on alati tore
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    ma ei tahagi kakelda sinuga, ma tahan jalgpalli mängida. murul olla parem partsa koleda vapiga poisist on alati tore
                    Okei. Tead, ausõna, ma ei mängi eriti hästi jalkat, kossu vahest veel. a kindlasti oled sa selles mängus äss. Pärnumaa poiss kah, tore. Isegi sealt ju pärit kunagi oldud ja värki.

                    Kuid. Ma tõesti ei viitsi sinu trollimist siin lugeda, peale paarilauselisi hüüakuid, et partsa on sitt ja ülbikud ja ära on tüüdanud, et nad palju on võitnud, sult ju siin teemas ei tule. Endal sul ei ole kahju kaotatud ajast ja näpuotstest? Mine mängi persekat või miskit, see on ju vähe tegusam tegevus, kui käia kuskil foorumis miskit puberteeti välja elamas.

                    A sa tõesti vasta mulle siin teemas, et mida siinsesse teemasse postitatud sõnad sulle isiklikus plaanis, ütleme kesk-pikas perspektiivis on andnud?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Ehk seda, et ma olen täitnud oma päevaplaani kohustusliku osa? Teisalt seda, et tõesti, su jutt on ikka enamus momentide kirjeldamises nii barca-prillides, et seda lausa peab ümber lükkama. s.t et kui sul on jälle midagi jaburat öelda, et "barcas on keegi kes ei dive'i", "te olete üliäge võistkond oma noorteakadeemiaga" või, et "barcelona on võitmatu" või veel midagi taolist, siis võid jälle oodata mu nime siin postitamas, seniks aga puhkan.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Barca on parim, võitmatu ning üliäge meeskond, kellel oma fantastiline noorteakadeemia, kust pärit ja kasvanud viimase viie aasta parimad jalkakunnid, kes kunagi ei dive'i.

                        PS! Täna siis lükati võõrsil Getafele 3:1 (Messi, Villa ja Pedro). Pique suutis omada kaks kollast ning varakult pesema minna. Teine kaart käega mängu eest kastis, millest tuli ka penalt ning Getafe auvärav. Üldiselt ikka sama teema, et kui poisid kastis rohkem lööks ja vähem söödaks, siis oleks vastaste puurid ääreni täis
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          alehis ja rixxer on ikka suht paukus

                          mida te tõmblete aru ma ei saa ähvardused ja asjad, chucknorristunud poisid või
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Barca on parim, võitmatu ning üliäge meeskond, kellel oma fantastiline noorteakadeemia, kust pärit ja kasvanud viimase viie aasta parimad jalkakunnid.

                            PS! Täna siis lükati võõrsil Getafele 3:1 (Messi, Villa ja Pedro). Pique suutis omada kaks kollast ning varakult pesema minna. Teine kaart käega mängu eest kastis, millest tuli ka penalt ning Getafe auvärav. Üldiselt ikka sama teema, et kui poisid kastis rohkem lööks ja vähem söödaks, siis oleks vastaste puurid ääreni täis
                            Mäng oli kole ja uimane. Kas see oli ikka Barca või vaatasin ma valet striimi...

                            Atletico juba Reali vastu 0:2 taga ning väravad imeti sisse ülilihtsalt. Ega jh, kui midagi vaja teha on, siis pead ikka ise tegema, seega novembri lõpus näeme
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Mäng oli kole ja uimane. Kas see oli ikka Barca või vaatasin ma valet striimi...

                              Atletico juba Reali vastu 0:2 taga ning väravad imeti sisse ülilihtsalt. Ega jh, kui midagi vaja teha on, siis pead ikka ise tegema, seega novembri lõpus näeme
                              Ei olnud seal niivõrd uimasust, kuivõrd otsustavuse puudumist. Esimene poolaeg ei saanud ju Getafe poisid eriti üle poole väljaku, kuid kuidagi normiks hakkab saama, et 2. poolaja alguses võetakse jalg gaasilt, tõmmatakse käigud välja ja lastakse veereda. Seekord tehti kaitses muidugi üllatavat praaki ka.
                              Üldiselt oleks pidanud see mäng nii 7-4 lõppema, aga Valdes ja see Getafe vv olid tasemel (oli lihtne nimi, aga ei tule keele peale) ning Messi muidugi suutis kolme meetri pealt kas värvavahtijale pihta lüüa (nagu ütleks Tiit Rääk), palli liiga ette lasta või siis veel miskit trikki teha, aga jumala pärast mitte värvat teha. Massiivne raiskamine, tuletab seda Strandbergi Energiaagentuuri meelde.

                              Noh, aga Villa läheb järjest paremaks, xavi ja Iniesta tõmbasid Getafe mehi palliga pikali ja Pedro oli kah vähe teravam kui viimasel ajal harjunud.

                              Pique kaks kollast olid muidugi parajad naljanumbrid, kuigi jah, käsi oli ja kastis. Tundus, et kukkus pallile peale, aga äkki tegi hoopis Nanit.

                              P.S noortele ManKu fännidele siin teemas ka, et ega kõik pole ikka päris nii kui tähed paberil näitavad. On olemas ikka selline meta-tasand ja intertekstuaalsus ja vene formalismi siin foorumis ei tasu alati sotsrealismina võtta e chucknorris on siiski siin see anekdooditegelane, kes kätekõverduste asemel maailma orbiidilt tõukab.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                tere tulemast foorumisse, järgmine ajudeta partsa fänn
                                E: võid muidugi lähemalt rääkida sellest kuidas kohtunikud su südant koguaeg murravad
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X