320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Vanajumal oli täna valge vast.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Võimsate valgete esimene jõudemonstratsioon lõppes sellega, et meie geniaalseid mängumehed purustasid haledad kanaarilinnud 1-0. Jõudude vahe oleks võinud olla veelgi suurem, kui me selle ühe võimaluse, mis meil veel oli, oleksime sisse löönud. Norwichil oli ainult mingi viis-kuus head võimalust ja paar laksu posti.

      Premier on käeulatuses!!
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Oku kokkuvõte on hiilgav!

        Esmaspäeval (VS2) kell 20.30: Fodbold: Coca-Cola Championship Highlights

        Gamer. Saad lindistada ja Leedsi osa välja lõigata ja üles saata?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas Martin


          Oku kokkuvõte on hiilgav!

          Esmaspäeval (VS2) kell 20.30: Fodbold: Coca-Cola Championship Highlights

          Gamer. Saad lindistada ja Leedsi osa välja lõigata ja üles saata?
          Kui tehnilisi probleeme ei esine, siis saan küll.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Meie hiilgehetke ei tumesta ka see, et värav tuli penaltist.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Seda nd küll aga kolm punkti tuli, mis on esmatähtis Nüüd tuleb juba vaadata ettepoole. Teisipäeval siis QPR\'i vastu võõrsil. Laupäevases mängus kaotasid nad võõrsil Burnseyle 0-2. Ka sealt peaks kolm punkti tulema.


              edit: Cisse tulek on kuidagi eriti magusahõnguline
              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                kas keegi oskab midagi ian hartest rääkida? mängis viimane hooaeg ju levante eest...kas teda keegi ei taha siis? on ta loobunud paremas meeskonnas mängimisest? miks langes äkki nüüd ni madalale?

                levante eest viimasel hooajal 36 mängu ja 9 kolli

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas eestimees


                  kas keegi oskab midagi ian hartest rääkida? mängis viimane hooaeg ju levante eest...kas teda keegi ei taha siis? on ta loobunud paremas meeskonnas mängimisest? miks langes äkki nüüd ni madalale?

                  levante eest viimasel hooajal 36 mängu ja 9 kolli
                  No kevadel rääkis Hearte ise sellist juttu - lühidalt, et tahab pere pärast ikka kangesti koju tagasi ja Levante lubab minna ka. Ainult et pole kuskile minna. Jaanuari akna ajal räägiti mingit ebamäärast Lilla Villa juttu, siis midagi Sunderlandist (McCarthy oli ju sel ajal pukis veel) ja kolmandaks ka seda, et Redknapp pidi mehest väga palju pidama, aga konkreetset pakkumist pole tulnd ka Pompeyst ega kuskilt mujalt. Kahju, sest mees oleks kindlasti seda väärt, et veel Premieris mängida. Vanus pole ju ka midagi veel kaitsja kohta ja nt Iirimaa eest mängitud neljas MM-kval.mängus kõmmutas kaks kolligi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas vincent
                    No kevadel rääkis Hearte ise sellist juttu - lühidalt, et tahab pere pärast ikka kangesti koju tagasi ja Levante lubab minna ka. Ainult et pole kuskile minna. Jaanuari akna ajal räägiti mingit ebamäärast Lilla Villa juttu, siis midagi Sunderlandist (McCarthy oli ju sel ajal pukis veel) ja kolmandaks ka seda, et Redknapp pidi mehest väga palju pidama, aga konkreetset pakkumist pole tulnd ka Pompeyst ega kuskilt mujalt. Kahju, sest mees oleks kindlasti seda väärt, et veel Premieris mängida. Vanus pole ju ka midagi veel kaitsja kohta ja nt Iirimaa eest mängitud neljas MM-kval.mängus kõmmutas kaks kolligi.
                    ma näen, et sinus räägib mees, kes on Harte\'t näinyud mängimas ainult Eesti vastu ja CM\'is. tulge nüüd maa peale - ta ei ole mingil juhul premieri tase, ning samuti ka mitte divari tase. ta on sitem kui Crainey for the fucks sake! ta on natuke sarnane mees, kui Beckham. keegi näeb kusagil õhtul kordusest superkaristuslööki ja oletab, et mees on hea. karistuslööke löövadki hästi aga oma rolli väljakul täita ei suuda. ta on nimelt üks aeglasemaid mängijaid, keda mina mängimas näinud olen, ning full back\'iks selline mees ei kõlba. meenub kohe üks karikamäng Cardiffi vastu. rõve.

                    olen juba umbes 5 aastat mõelnud, et temast võiks saada asja, kui ta panna mängima keskkaitset. ta on piisavalt jõuline ja õhus suht ok. äkki saaks hakkama. vasakkaitsjana ma teda Leedsis enam tõesti näha ei tahaks.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      minus räägib siiski mees, kes on näinud teda mängimas üle kahe korra ja CMist ei tea ma muffigi. nii et jään siiski oma arvamuse juurde mehe kuskile sobivuse osas. aga fakt on samas see, et hetkel ei taha teda keegi, nii et ainsateks võimalusteks näib olevat kas vastu tahtmist Levantes kopitamine või siis tõesti loobumine.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas vincent
                        aga fakt on samas see, et hetkel ei taha teda keegi, nii et ainsateks võimalusteks näib olevat kas vastu tahtmist Levantes kopitamine või siis tõesti loobumine.
                        ma pakun täiesti umbes, kuid kas need tõigad ei ütle tema taseme ja oskuste kohta ehk midagi?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Ma ütleks ka paar sõna Harte´i kaitseks. Muiudgi oli/on ta aeglane, aga ta mängis meil päris palju-palju aastaid ja üldisalt heal tasmel. Iga mängija kohta kui tahetakse võib leida näiteid mängudest, kus nad sitad olid, ka Harte kohta.
                          Lisaks heale karistuslöögile luge sta ka mängu päris hästi ja sööt, nii pikk kui lühike, olid tal kah head - divari puujalad reeglina sööta ei oska.

                          Pelaegi ma ei saa aru, miks on meie nedisi mängijaid alati vaja halvustada ( Harry Kewell muiugi tüüpnäide.)
                          Y R A

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas mikk
                            Pelaegi ma ei saa aru, miks on meie nedisi mängijaid alati vaja halvustada ( Harry Kewell muiugi tüüpnäide.)
                            Härri on vänker kes loodetavasti sureb üksinduses ja suurtes valudes.

                            Harte on suutnud igati sümpaatse mulje jätta, näiteks ei läinud ta kaasa klubi pedereerimisega hetkel, kui Härrisugused seda tegid. tema õnnetus seisnes ühes lihtsas asjas - ta ei suutnud ühegile wingerile peale Bechkami järgi joosta. see on aga põhiasi, mida full back peab tegema. muud omadused nagu söötmine ja karistuslöögid on olulised, kuid irrelevantsed, kui mees ei suuda teha seda, milleks ta ennekõike väljakul on. ta lihtsalt ei saa seda positsiooni mängida. viimastel aastatel on kiiruse tähtsus jalgpallis ka mõnevõrra tõusnud. minu arust. võibolla ta 5-6 aastat tagasi natuke kiiremana ja natuke aeglasemate meeste vastu ei olnudki nii halb. eriti kui lubati veel ka natuke jõulisemalt mängida. aga tänapäeva premieri tase. no vabandage. no sulgege korra silmad ja kujutage ette, kuidas Harte peaks peatama palliga tõusva C.Ronaldo või A.Lennoni.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Ideaalses meeskonnas oleks muiudugi kõik mehed blondid, 2m pikad, jookseks 100 meetrit 10,0 ja vabal ajal koostaks haikusid. Aga reaalses maailmas (ehk Chelsea välja arvatud) pannakse võistkond kokku ikka mängijatest, kel omad plussid ja omad miinused. Vaadates Leedsi tulmusi ajal kui Harte siin mängis, pandi meeskond päris hästi kokku. Aga see selleks...

                              Ka minul jäi sellest, kuidas Kewlel lahkus, halb maitse suhu, aga... Mänedzhmendil oli tollal ka väga mõnus seda trummi põristada, justnagu need 1-2 saamata jäänud miljonit oleksid klubi päästnud. Või nagu see professor (McKenzie vms) rääkis pool aastat kuldkaladest ja fännid mõtlesid:\" Oi raisk, karm vend, küll paneb.\" Alati võib ledia mingi detaili, millest rääkida jättes suured asjad hoopis tähelepanuta. Minu jaoks on ikka nii, et mängijad tulevad ja lähevad, aga klubi jääb.

                              Mulle tundub, et Harry bilanss Leedsis oli ikka positiivseks. Me saime ta tasuta, ta mängis enamuse ajast alla palgataset mida temasugused mehed mujal said, mängis hästi ja lõi palju väravaid. Lojaalsus on tore asi, aga ma eelistan igal juhul temataoliseid mängijaid Ricketsi taolistele \"through and through Leeds tüüpidele.\"
                              Y R A

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Klubi ei saa jalgpallurit kui orja kohelda ja müüa teda kuhu ise tahad. Kui mängija tahab lahkuda ainult ühte kindlasse klubisse, siis on selleks kaks võimalust. kas ta müümata jätta või leppida kompromissiga. Kewell ei teinud midagi valesti minu arust.

                                Jah, ma olen ka teisel pool aeda, aga mis siis... ja tegelikult ei ole seda teemat mõtet uuesti huumuskihi alt välja katkuda.

                                Harte\'i kohta ei oska eriti essugi öelda, kui vaid seda, et ta oli kole aeglane juba Leedsis. Siis see, mis ta nüüd olla võib, seda ei oska ma arvatagi.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X