320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    HEALY! HEALY! HEALY!

    Healy - 3
    Hispaania - 2

    Liiga karm.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      krt ma jäin 1:2 ajal magama..(

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Healy presidendiks!
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas Martin

          Liiga karm.
          nõustun üle hulga aja taaskord smutoviga

          pilti kah
          Jack of all trades, Master of nuns

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Loodetavasti ei ole organisaator herr Smutov veel broneerinud ja maksnud Londonist Leedsi sõitmise piletite eest. Kas meid huvitaks selline variant, et mu sõbrad tulevad kahe autoga Stansteadi ja viivad meid kohe otse Leedsi, kus algab pidu ja pillerkaar? Kas sel moel me hoiaks veidike raha kokku (kütuse eest tuleks ikka maksta) või tuleks selline variant liiga palju kallim. Mul on meelde jäänud, et one-way ja return ticket olid inglismaal suht sama hinnaga. Muidugi siis ei pea me esimesel päeval stansted-londoni ja muu transpordi peale kulutama.

            Arvamused?
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              kõlab nagu plaan.

              üks asi veel. šmutov võiks üldes oma rahaga seekord ettevaatlikumalt ümber käia. näiteks mängupiletite osas. et kuna ilmajäämist ei pea kartma, siis võiks kohapealt osta. mu tulek ei ole hetkel päris 100%. töö imeb.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Krt, kui sa päris peaminister ei ole, siis kolm päeva näpistada ei tohiks olla probleem ... teed mõne nädalavahetuse ja asi ants. Nagu Manivalde \"Maleva\" nimelises filmis ütles: \"Lihtne!\"
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas oku


                  Loodetavasti ei ole organisaator herr Smutov veel broneerinud ja maksnud Londonist Leedsi sõitmise piletite eest. Kas meid huvitaks selline variant, et mu sõbrad tulevad kahe autoga Stansteadi ja viivad meid kohe otse Leedsi, kus algab pidu ja pillerkaar? Kas sel moel me hoiaks veidike raha kokku (kütuse eest tuleks ikka maksta) või tuleks selline variant liiga palju kallim. Mul on meelde jäänud, et one-way ja return ticket olid inglismaal suht sama hinnaga. Muidugi siis ei pea me esimesel päeval stansted-londoni ja muu transpordi peale kulutama.

                  Arvamused?
                  mina olen rong..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Ootan ka teiste vastukajasid - kui rünno on rong, siis on enamus meist rong? Siis tean, mida tüüpidele edasi öelda. Ehk tulevad siis ühe autoga. Ise olen vist põhimõtteliselt siiski autoga mineja.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Minul suhteliselt kama, aga palju see retk kilometraasis teeb ja palju autotamine võrreldes rongiga läheks maksma?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Kusjuures ei oskagi vastata praegu väga täpselt.

                        Rongiga Stanstedist Londonisse on 45 minti ja 15 naela.
                        Rong Leedsi läheb Londonist umbes 2:15h-2:30h, hinda ei julge spekuleerida, Smutt teab. Ei vinni praegu otsida netist.

                        Autoga läks eelmine kord umbes 3 ja pool tundi (või 4), kui ma ei eksi. Rünno võib parandada. Kütuse hinnaks umbes nael liiter, ehk veidi odavam. Leedsi peaks saama mingi 25-30 liitriga, see teeks max. 7-8 naela per face , kui autos 4 inimest on. Tagasipileti hind Leedsist Londonisse ei tohiks oluliselt erinena return ticketi hinnast, s.t. kahe variandi vahel erilist hinnavahet ei tule, autoga paar kopkat tuleb odavam, kui ma õigesti arvutasin. Meelik tuleb kindlalt auto peale ju, ta pole tüüpe ammu näinud :P

                        Rongi eeliseks on rohkem ruumi alkoholi tarbimise käigus vehkimiseks ja lühem reis. Vanematele inimestele sobiv :P
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Põhimõtteliselt vast ei oleks ka minul autosõidu vastu midagi.

                          Sain infot, et London-Stanstead pidi bussiga edasi-tagasi olema 12£. Teadmiseks lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            plaks plaks wolves.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              plaks plaks wolves.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas elBiD


                                plaks plaks wolves.
                                milline pomm jay´ilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X