320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Minu Naine tahaks ka tulla, aga väike Anna (selles ajal saab 4 kuuseks) ei ole nõus
    Teie naiste vastu ei ole mul aga midagi, nagu ka Meeliku vastu - Ma mõtlen siin nagu kui reisikaaslasi
    Juhul kui naised tulevad, siis on raudne Bussi teema, mis on ka söödav.

    Siiamaani ei ole ükski naine maailmas suutnud mind tiba õlut mekkimast keelata.

    Kui jääb auto,siis on minu väiksekesega taga kolmekesi suht kitsas. Õnneks on Svenska teed korralikud. Olen enamusega ühte meelt, lihtsalt´see Tallinki tädi soovitas bronni suht ruttu teha (võis olla ka tüüpiline müügijutt). Seega otsustame...
    Ärasõidu kuupäevaks pakuks omalpoolt 12 hommik. (laev jõuab õhtu kell 19 umbes) ja tagasi 18 õhtu

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'


      Reisumeestele siis mängude algusajad ka planeerimiseks

      A Wed 14 Boden 19:00
      A Sat 17 Pitea 16:00

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Teen ühe mõttetu postituse, et Rünno postitust näha
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          oku... oleks sellest huvitet küll. ise sel ajal rootsis pole?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Originally posted by oku


            Teen ühe mõttetu postituse, et Rünno postitust näha
            sorry, aeg ajalt juhtub
            Ma võin küll pisut rumal olla, aga mina loen postitusi, mida nähe ei ole nii, et, et klikkan \"Vastus\" peale. Nii olen lugeda saanud.
            Asjast ka.
            Kas keegi teab Duberry palganumbrit. Küsin lihtsalt sellepärast, et kõne all on tema liitumine Wolverhamtoniga. Minu arust on ta küll 1div. tasemel, aga miks siis mitte praeguses klubis?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              oletatakse et ~15K, või siis pisut alla.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                minupoolt esitatav järgnev küsimus ei kätke endas mitte mingeid provokatsioone või muud negatiivset, lihtsalt kuidas kohalikud Leeds´i mehed suhtuvad Smith´i minekusse?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Nüüd on ta vist läinu jah Minek oli paratamatu, sellega leppisime vist kõik.

                  Ei hakka vihast põlevaid nägusid siia toppima, aga Alanist oleks ikka palju kenam mälestus jäänud, kui ta scumi asemel muu meeskonna oleks valinud. Nüüd ma ta tegemisi vaevalt nii suure huviga jälgin. Ja tagasi ka nii väga ei oota, nii kummaline kui ka pole.

                  Kui Ferdinand sama asja tegi, olid poisikesed staadionil plakatitega \"RIO WHO?\". Eks näis mis nüüd saab.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    tegelt jah tiba tyhmä ksymys minupoolt, aga minu jaoks kehastas Smith´i mäng platsil kogu Leeds´i olemust- kompromissitu võitlus, vajadusel raevukas ja siiras.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      siit pära-eestist ei tundu see ilmselt nii hull, kui kohapeal, kus manchesteri meeste mõnitusi niigi raske taluda oli.

                      minu jaoks on Smithy valik halvim võimalik, kuid mõistetav ja erilisi tundeid mitte tekitav. kõik oleneb ikkagi sellest, kuidas üleminek toimub. ka Rio puhul ei olnud põhimõtteliselt midagi inetut, pigem oli klubil tohutu müügisurve, mis õnnestus PR võiduna Rio lojaalsusetuseks pöörata. nilbed mehed olid Kewell ja Bowyer, kes niigi raskustes klubi ventilaatorisse sittusid.

                      endale oleks sobinud Pool ja Valencia, aga Smithy puhul oleks näiteks Everton suht tüper valik olnud - kaua sa ikka relegatsiooni vastu võidelda viitsid. pigem on Smithyl oht mankus pingile jääda, ta on küll hea, aga ma pole sugugi kindel, et euroopa eliidi tasemel ründaja. peale võitluslikuse pole tal ükski mänguelement täitsa tippklassist, küll aga on ta kõiges suht ühtlane. aga no eks järgmine aasta paistab.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        niisiis, nagu kõik juba välismaa keeles iinternetist lugeda võisid, on meie uus peatreener Kevin Blackwell. klubi hetkeseisu arvestades näib Kev mulle igati sobiliku valikuna. kedagi märkimisväärselt kõrgema klassi treenerit olnuks ülikeeruline Leedsi meelitada. konkureerivate divari treenerite ees on Blackwelli poolt klubis veedetud aastake. kui see klubi hetkel üldse midagi peale 50M£ vajab, siis on see stabiilsus, mida minu arvates treenerivalik ka oivaliselt iseloomustab. samuti on vahva, et otsus suudeti teha nii kähku, kui muud tingimused seda vähegi võimaldasid. nüüd toimub mängijate suurmüük ja võimalikud kaasnevad vahetustehingud vähemalt tulevase treeneri ametisolles. nõme ju ka, kui näiteks saadakse ühe ilusa ründaja vastu üks noor kaitsja, keda hiljem palgatav treener tropiks peab.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Jama on sündinud
                          308

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Yes Smith on Leedsist läinud, loodan, et Manus mees hakkab korralikult mänigma

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Jumalat ei ole olemas
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by dreyd


                                minupoolt esitatav järgnev küsimus ei kätke endas mitte mingeid provokatsioone või muud negatiivset, lihtsalt kuidas kohalikud Leeds´i mehed suhtuvad Smith´i minekusse?
                                Eks me suurtes piirides vahime tühja pilguga. Mõni mees peab aga hakkama oma särgiselga ümber töötlema... Ja unustamist harjutama....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X