320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    jah, ca £25m eest võlgu on veel üleval, kuid üldiselt on situatsioon ikkagi tunduvalt parem, kui ta seda mõned kuud tagasi oli. Ja Butt ütles, et jääb ManU-sse
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      paar kuud tagasi olime juba sisuliselt pankrotis. jooksvad kulud ületasid tulusid ja laenuvõime... heh-heh polnud just ka parim võimalik. seega on ülevõtmine igati vahva, kuigi jah, need vennad on ikkagi kasumi peal väljas. mõni t?ukotka juut oleks lühikeses perspektiivis ikka parem ülevõtja olnud.

      ega ma seda nickybutti asja nüüd nii tõsiselt ka ei võta, tal on lihtsalt lahe nimi ja perverdi silmad. minu arust sobiks ta oivaliselt jackassi punti. ta oleks seal selline näiliselt korralik vend, kes teeks ainult eriti nilbeid asju.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        nüüd ma siis saan natuke rohkem aru, miks season ticketeid hakati 10 aastaks ette müüma.... Kuigi meid see ilmselt ei puuduta...
        kui osa edasi ei müüda, siis mingeid nickybutte ilmselt ei tule. Pigem üritatakse kedagi Akadeemiast leida... ei maksa kohe uuesti hinge kinni tõmmata

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          P.S. eelmine postitus oli veel kinni kui kirjutasin

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            United Call On Faith Healer

            United boss Eddie Gray has revealed he has accepted the help of world renowned faith healer Eileen Drewery in his battle to save the Whites from relegation.

            Gray revealed that Drewery, who previously worked with former England boss Glenn Hoddle during his time with the national team, will be given an office at Thorp Arch with an \"open door\" policy, in which players will be free to seek \'holistic guidance\'.

            Drewery will be running a Yoga relaxation course and her patented Step Aerobics for Footballers\' class.

            Drewery has previously worked with Chelsea, and the use of faith healers in football is not unusual, with many clubs on the continent employing their own. French side Monaco were one of the first to introduce a faith healer.

            Gray plans to replace Thursday\'s afternoon double training session with an introduction to Tai Chi, during which the squad will be introduced to Mrs Drewery.

            minu arust päris naljakas

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              eddie gray=glenda hoddle??

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                F*CK YEAH!
                308

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  see oli hooaja ilusaim minu poolt nähtu. päris mitu närvirakku suri.
                  2:2 seisus mõtlesin küll, et selline võistkond on relegatsiooni ära teeninud.


                  ja terve hooaja jooksul pole ma suutnud võtta seisukohta robinsoni headuse kohta. hype on küll kõva, aga ikka hirmus tihti lüüakse kastist väljast sisse. äkki ta siiski ongi kõigest üks keskpärane väravavaht.

                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Originally posted by rohelineKonn

                    ja terve hooaja jooksul pole ma suutnud võtta seisukohta robinsoni headuse kohta. hype on küll kõva, aga ikka hirmus tihti lüüakse kastist väljast sisse. äkki ta siiski ongi kõigest üks keskpärane väravavaht.
                    väga hea et liiga palju raha tahtis saada

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Aga see et Viduka lollilt punase võttis, küll ilus polnud

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        See oli ikka ülikõva mäng. 2:2 seisul tahtsin teleka puruks visata ja magama minna suurest vihast ja pettumusest. Tunne oli nagu Leedsi kunagise downfallile alguse pannud Newcastle 4:3 mänguga. Kuid lõpp hea, kõik hea. Ammu pole selliseid emotsioone olnud. Emaga koos karjusime, kui Smith värava ära lõi lõpuks - perevärk, otsustasime järgmisel hooajal mängu ka vaatama minna kogu perega. Kes ühineb?

                        Ja tänu jumalale on mu Rumeenia telekanal pilti korralikult näitama hakanud. Et see nüüd ka nii jääks...
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Ajee....

                          Närvide mäng keerles täiskuu kumas (länik)

                          potentsiaalsetel konkurentidel on siis ees järgmised mängud:

                          Wolverhampton

                          Apr 10 Man City A
                          Apr 12 Bolton H
                          Apr 17 Middlesbrough H
                          Apr 24 Birmingham A
                          May 1 Everton H
                          May 8 Newcastle A
                          May 15Tottenham H

                          Leicester

                          Apr 10 Fulham H
                          Apr 13 Man Utd A
                          Apr 17 Blackburn A
                          Apr 24 Man City H
                          May 1 Charlton A
                          May 8 Portsmouth H
                          May 15 Arsenal A

                          Portsmouth

                          Apr 3 Arsenal H Postponed
                          Apr 10 Charlton A
                          Apr 12 Birmingham H
                          Apr 17 Man Utd H
                          Apr 24 Leeds A
                          May 1 Fulham H
                          May 8 Leicester A
                          May 15 Middlesbrough H

                          Blackburn

                          Apr 10 Leeds H
                          Apr 12 Fulham A
                          Apr 17 Leicester H
                          Apr 24 Everton A
                          May 1 Man Utd H
                          May 8 Tottenham A
                          May 15 Birmingham H

                          Man City
                          Apr 10 Wolverhampton H
                          Apr 12 Tottenham A
                          Apr 17 Southampton H
                          Apr 24 Leicester A
                          May 1 Newcastle A
                          May 8 Middlesbrough A
                          May 15 Everton H

                          ja last but not least...

                          Leeds


                          Apr 10 Blackburn A
                          Apr 13 Everton H
                          Apr 16 Arsenal A
                          Apr 24 Portsmouth H
                          May 1 Bolton A
                          May 8 Charlton H
                          May 15 Chelsea A

                          Kes on julgeb võiks selle põhjal ennustada....
                          Ma tegin oma ennustuse ära aga seda siia üles panna ei soovi...




                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Ilmselt peate kõik kodumängud võitma, lisaks veel oluline mäng Blackburniga võõrsil. Üle poolte mängudest on võõrsil ja arvestades teie selleaastast vormi vastaste väljakul, siis....raskeks läheb
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              nonii..
                              Sellise üllatava keskväljaga (Matteo, Radebe) selline mäng.. Alates 20 min toimus LU selle hooaja üks parimaid esitusi minu arvates. Kui ainult seda Martyn-t ees ei oleks olnud.. Leeds vääris võitu

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Leeds lost Seth Johnson, Eirik Bakke and Stephen McPhail to long term injuries last week and has been playing Lucas Radebe in midfield instead, but Gray will not be making a u-turn on his decision.

                                He told The Yorkshire Post:\"David won\'t be coming back. He\'s gone and that\'s it. That won\'t happen. I made a decision on David and that\'s that. It\'s quite simple.\"

                                \"The midfield is not a major concern for me. We\'ve got Lucas Radebe and Dominic Matteo and I think we\'ll be fine.

                                Vot nii arvab Eddie Gray. Minu arust on ta natuke hulluks läinud, kui väidab, et keskväljaga probleeme pole. Või noh, tegelikult polegi, sest keskvälja pole. Ja mis kana neil selle Battyga õige kitkuda on - ega David-poiss nii sitt ka pole, et talle enam mingit võimalust ei peaks andma.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X