320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'



    Oi jah................................
    ühest küljest tore võit- mis on peamine muidugi- aga mehed mis platsil toimus???
    . Siiski on PL-s mängimine järgmine aasta võimalik hakkab mulle tunduma- ja see on peamine.
    Kas kellelgi tänasest pressikonverentsist midagi huvitavat ka kuuldus? Ise ei saa seda tarka masinat nii kaugele, et kuulata. Kommentaar oli muidugi ... selline ettevaatlik. Aga tore on see, et mehed lubasid vähemalt hingega asja juures olema hakata.
    Laupäeval siis minu PL kõige antipaatsema klubi vastu ka teleülekanne (14 00)

    Või olin liiga pessimistlik??
    Marsime koos edasi

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      mina hüppan üles alla nagu animeeritud smaili. võit oli teenimatu, kuid rõvedalt vajalik. ikka veel hüppan
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Esimene Leedsi mäng, kus mul võttis tükk aega, et aru saada, kas ma olen rahul või mitte. Kohe päris tükk aega. Ja olen päris rahul

        Võit on võit, aga nii nigel mäng ..........

        Robinson ja Milner tegid jalgpallurile omaseid liigutusi. Pennant oli ka okei. Ülejäänud, eriti Matteo ja Viduka olid iseenda haledad varjud.

        Marsime jah!
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Originally posted by oku


          Esimene Leedsi mäng, kus mul võttis tükk aega, et aru saada, kas ma olen rahul või mitte. Kohe päris tükk aega. Ja olen päris rahul
          Alles esimene vä? peaksid vist rohkem mänge vaatama.
          ½121½

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Originally posted by oku
            Ülejäänud, eriti Matteo ja Viduka olid iseenda haledad varjud.
            Matteot peetakse tolles kohtumises üldiselt Man Of Matchiks. Heas mõttes. Kuid ega kõik arvamused pea ühtima

            Ja Hughes - tõmba tuld.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              mina avaldaksin pigem tunnustust seth johnsonile, kes kõik 90 minutit suht andunult müttas. iseenesest mulle mcphaili kasutamine keskel eriti ei meeldi. poolik jääb liiga lightweight, kui kõik taklamised johnsoni teha jäävad. koos bakkega näeb asi ikka oluliseli ilusam välja. noortelt äärepoolikutelt pole niikuinii erilist kaitse toetamist loota, kuigi, mis seal salata, vähemalt üritavad.
              võitjate üle kohut ei mõisteta, aga arvutimängus oleksin pannud matteo bakke poolt jäetud auku ja duberry kaitsesse.
              niipalju siis paljukritiseeritud ja ülemakstud johnsoni kaitseks
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Originally posted by Hughes


                Originally posted by oku


                Esimene Leedsi mäng, kus mul võttis tükk aega, et aru saada, kas ma olen rahul või mitte. Kohe päris tükk aega. Ja olen päris rahul
                Alles esimene vä? peaksid vist rohkem mänge vaatama.
                lisa oma profiili vanus ka, peaksid palju asju andeks saama, udu

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by rohelineKonn


                  mina avaldaksin pigem tunnustust seth johnsonile, kes kõik 90 minutit suht andunult müttas. iseenesest mulle mcphaili kasutamine keskel eriti ei meeldi. poolik jääb liiga lightweight, kui kõik taklamised johnsoni teha jäävad. koos bakkega näeb asi ikka oluliseli ilusam välja. noortelt äärepoolikutelt pole niikuinii erilist kaitse toetamist loota, kuigi, mis seal salata, vähemalt üritavad.
                  võitjate üle kohut ei mõisteta, aga arvutimängus oleksin pannud matteo bakke poolt jäetud auku ja duberry kaitsesse.
                  niipalju siis paljukritiseeritud ja ülemakstud johnsoni kaitseks
                  nojah...
                  eks ta võitis töötas kõvasti ja vahepeal päris tulemuslikult aga peaga lühikest söötu jalale ta küll teha ei suutnud (4-5 järjest valesöödud).
                  Eks ta peabki rohkem rabelema, tagumik põleb pisut rohkem kui teistel ka..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Me Rünnoga lugesime vahepeal närvide rahustamiseks mitu söötu Leedsi mängijad suudavad järjest teha.

                    8 saime vist kõige paremal üritusel
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      koguni 8 !? need olid ilmselt 2:1 seisul ja oma väljakupoolel
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Krasner has now been in charge for a week following a £22million buy-out of the club, resulting in £82million worth of debt being wiped out.
                        väljavõte Soccernet.com-ist
                        ???????
                        ....et siis polegi enam võlgu või...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          P.S paluks kiiresti targemate arvamust

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Minu arusaamist mööda oli lugu järgmine. Päästeti vaid klubi jalgpalliga seotud osa - staadion, Top Archi treeningkompleks ja mängijad. PLC jäeti aga koos aktsionäridega kuivale, st. likvideeritakse ja aktsionärid ei saa muffigi. Võlausaldajatele maksti ca 1/5 ehk siis £20m välja (v.a. maksuamet, sinna makstakse täies mahus) ja ülejäänud £10m jäi klubi tegutsemise katteks.

                            EDIT: et siis jah, võlad suurusjärgus £100m on minevik
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Ma arvan, et rõõmsa segaduse võib perekondlike sündmuste arvele panna.
                              Siis on ju märts eriti tore.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                nii ilus nüüd asi ka ilmselt pole.
                                võlg on ikka jätkuvalt õhus aga mitte päris sel tasemel ja samadel tingimustel. mingi papi aga võlausaldajad siiski saavad ja seda päris paljude aastate jooksul. lihtsalt tehti selline kompromiss, et vähemalt osa raha tagasi saada.

                                nii oleks küll vahva, kui meil leks pangas 10M ja võiksime minna ja rõõmsalt endale Nicky Butti osta
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X