320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Teel värvipurgini on järgmiseks vastaseks Accrington Stanley.
    Accrington Stanley? ... Who are they??!

    Exactly!

    Kommentaar


      annan nüüd siis teada, et lõin kogu oma praeguse ja tulevase raha laiaks ja sel hooajal Liidsi ei tule. vabandust.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        annan nüüd siis teada, et lõin kogu oma praeguse ja tulevase raha laiaks ja sel hooajal Liidsi ei tule. vabandust.
        Kuidas-kuidas?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ja seoses tänase tippsündmusega väike mõttetera: pervõi ras ne pederast, vtaroi ras ne pervõi ras, a treti ras vabsee pederast.

          Kõik koos marssima!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            hooaja olulisim mäng lõppes edukalt. Ma vaatan järgmise hooaja esimese telemängu seljaga ekraani poole ja põrandal kui me nüüd üles ei tõuse.

            Kommentaar


              Kas oku signature jääb samaks ka järgmine aasta...

              Kommentaar


                Peded said sumpsi: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3978766/

                Jälle olid kõik rahul.

                Rünno poolt muidugi suht julged sõnad isegi enne jõule
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  no ma olin sellel päeval üldse väga julge!

                  Kommentaar


                    hälla molekuli abiga jäeti siis tavapärased 3p koju

                    Kommentaar


                      ma olin lõpu poole juba päris mures. a no se on liids ju. lebo!!!!!
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Meistrite liiga, õppige, jopskid: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4010709/
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Tekkiski väike põnevusmoment sisse. Värav oli muidugi kõrgem tase, kui L1.
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Ma jõuan pühapäeval õigeks ajaks linna muidu.. samal ajal on evetron liverpool, nii et ma ei kujuta ette... arutagem tegelegem.. (mis keeles see nüüd tuli ?..)

                            Kommentaar


                              Et end lahinguks vääriliselt häälestada ei lasku ma seekord jalgpalliga käsikäes käivatesse militaarmarssidesse ja primitiivsetesse sõjahüüetesse vaid pühendan pigem oma energia oponentide tutvustamisele.

                              Niisiis. Pühapäeval kohtub inglismaa kolmanda liiga klubi Leeds United Ketteringi linna au ja uhkusega. See pikajalistest traditsioonidest nõretav klubi asutati juba 1872. Seega on klubi oma vanuselt ja sittuselt võrreldav inglismaa vanima klubi ning seetõttu McNamara täieliku lemmiku Notts Countyga. Klubi ajaloo suurimaks saavutuseks Conference Northi võit 2008 aastal.
                              Meedia tähelepanu on klubile osaks saanud ka tänu tuntud jalgpalliklounile Paul Gascoigne-le, kes oli klubi peatreeneriks 39 päevase kaine tsükli kestel. Või noh, ilmselt oli kaine lõik siiski mõnevõrra lühem, umbes kolmepäevane ma pakun.
                              Ketteringil on ka mitmeid seoseid oma pühapäevase vastasega. Nimelt on klubi ajaloo tuntuimaks mängijaks endine Leedsi peatreener Kevin Blackwell. Samuti mängib klubis mõned aastad tagasi Leedsi värve sitalt kaitsnud Anthony Elding.
                              Elding oli muide FM2006 Ketteringi koosseisus ilge täkk ja kõmmutas väravaid isegi Meistrite liigas, mille Kettering umbes aastal 2018 ka võitis. Tolleks hetkeks oli küll Elding juba manalamees.

                              Juhhei!
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Et sind enam internetis polnud (kuidas see võimalik on?), tunnustan sind siin kõigi nähes ja soovin meile pikka karikateekonda, milles pole muidugi kahtlustki.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X