320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
    Wise lahkus jah eelmise hooaja lõpus. See oli Sheareri üks tingimusi, kui ta postile asus.
    Ma pean selle ära salvestama. Kaarel on elus ja postitab Ja veel Leedsi teemas. Viimati juhtus selline asi vist 2005 või nii

    Edit: Nüüd võiks veel Jaan ka postitada ...
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Äitäh, ma olen kogu sellest tähelepanust äärmiselt liigutatud.

      Suursaavutust vaatasin kogu 95 ja poole minuti ulatuses isegi. Tagantjärele teile kõigile muidugi palju õnne. Loodetavasti päädib see lõppkokkuvõttes Beckfordi maandumisega Newacastle'is ning tema tase kannab välja ka CC-s.

      Ahja, pärast WBA ja Spursi mänge võiks kaks hiidklubi omavahel kokku minna.

      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Ma pean selle ära salvestama. Kaarel on elus ja postitab Ja veel Leedsi teemas. Viimati juhtus selline asi vist 2005 või nii

      Edit: Nüüd võiks veel Jaan ka postitada ...
      Siis oli Leeds veel hea ju. Pärast allakäiku oli sunnitud hakkama Newcastle'i gloorihanteriks.

      Kommentaar


        iPodis shuffeldas sellise loo, mis kunagi Martini poolt postitatud. Benfica-Manu mängust tehtud naerumix. Kahjuks arvutist üles ei leidnud ja iPodist ei saanud ka ümber tõstetud. Viimase mängu raames ei tehtud midagi sarnast?



        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar




          Potentsiaalne lastehirmutaja klubisse tulemas?

          Kommentaar


            enoch saab konkurendi!
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Või nagu ma Martinile ütlesin juba, siis selle ilme nimi võib olla ka "see ongi või?!?"

              Kommentaar


                Mu proua väitis täna, et Leeds on "the toilet of England". Tegelt ka või? Liverpool pidi vist hullem olema. konn?

                Tervitan ühtlasi okut. Ja Rünnot. Martinit mitte nii väga.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Leedsis ei varastata vähemalt peatänavalt sillutist (vist) .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                    Mu proua väitis täna, et Leeds on "the toilet of England". Tegelt ka või? Liverpool pidi vist hullem olema. konn?

                    Tervitan ühtlasi okut. Ja Rünnot. Martinit mitte nii väga.

                    Ja ongi vanad sõbrad koos! Tualetiteema jätan konnale vaagida, ta on nende teemadega rohkem kodus. Kuigi Leedsi ja Liverpooli võrrelda on nagu võrrelda Mersut ja ... ma ei teagi ... triikrauda näiteks.

                    Burnley pakub kvaliteetajakirjanduse sõnul Larryle viis korda suuremat palka kui tänane Leeds. Ei oska kohe midagi öelda ...
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      No ma ei tea, ei taha küll uskuda, et Grayson läheks raha pärast minema. Oma poiss ikkagi enda klubis juhendamas. Tundub et järsku on kõik klubid avastanud Leedsi ja selle talendid mis võiks ära osta.

                      Kommentaar


                        Tervitan ka kõiki vanureid vastu!
                        Ühtlasi teatan, et võimalik tühjendusmüük jaanuaris ei mahu minu, kui LUFC toetaja plaanidesse.

                        Kommentaar




                          raisati kaks punkti, kahju
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Tagasi maa poole. Palli vallati, aga lööke tuli vähevõitu ja kokkuvõttes hea, et niigi läits.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Burnley uus peatreener on Brian Laws, mis tähendab, et imetilluke võimalus, et Grayson sinna majandama läheb, on nüüdseks 0%.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar




                                Webb, Falkingham ja Hotchkiss lahkuvad. Ju siis ei ole tuleva aasta valguses eriti lubavad.

                                Käib mingi jutt ka Enohhi minekust Falkirki. Meeskonna keskmine pikkus langeks, aga tase vast tõuseks. Nii et andku minna!

                                Kusjuures ma avastasin, et Smutt on tegelikult kunagi igaks juhuks kaks Leedsi teemat teinud http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=1014 ja http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=1015 (ehk siis praegune)
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X