320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Algselt postitas rohelineKonn
    1. aprillil teen kodus ebasündsat nalja
    Helikindlas magamistoas? Ok, I do not want to know!

    Meie oleme aga siis Leedsis. Rünnoga kasvõi kahekesi. Ju saab siis 2. aprilli hommikul üksteisele öelda: \"Heli on, pilti pole.\". Klassika.

    Aga sa raudselt ei tule?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas rohelineKonn
      Algselt postitas Martin
      Left-back? Kas ma olen väga sooda, kui minu jaoks tähendab see vasakKAITSJAT? Left wing maybe? Erm...eeeeee.....eeeeeee.
      Edit: või on Milneriga midagi väga roppu seal õudses linnas tehtud?
      tsiteerin, et su ämber kaduma ei läheks.
      No kurat. Kuidas siis vasakkaitsja on? Left defender? Back kurat on ju taga. Kurat. Ema on sul ämber . Misasi siis kurat winger on? Kas võib ka kurat kaitsja olla? Kas täna on tõesti see päev, mil ma saan positsioonid võõrkeeles selgeks? Paluks loetelu sellisel juhul!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Selge siis. Ma mäletan, et vanasti olid Milner ja Lennon mõlemad parempoolikud. Ilmselt on nad siis poolt vahetanud või mitmekülgsemaks muutunud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Martin, ilmselt sa niisama iroonitsed, aga igaks juhuks kordame üle.

          Left back - vasakkaitsja
          Left wing-back - vasakkaitsja/poolik 3-5-2 või 5-3-2 süsteemis.
          Left winger - vasakpoolkaitsja

          Vähemalt veel vanasti oli nii.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas rohelineKonn
            Algselt postitas Martin
            Left-back? Kas ma olen väga sooda, kui minu jaoks tähendab see vasakKAITSJAT? Left wing maybe? Erm...eeeeee.....eeeeeee.
            Edit: või on Milneriga midagi väga roppu seal õudses linnas tehtud?
            tsiteerin, et su ämber kaduma ei läheks.
            No kurat. Kuidas siis vasakkaitsja on? Left defender? Back kurat on ju taga. Kurat. Ema on sul ämber . Misasi siis kurat winger on? Kas võib ka kurat kaitsja olla? Kas täna on tõesti see päev, mil ma saan positsioonid võõrkeeles selgeks? Paluks loetelu sellisel juhul!
            sulle tee kõik ikka kuus korda suuremaks ja punaselt ette. tsiteeritud The Daddy\'lane üritas öelda: vahva oleks näha ühe tüüpilise 34 aastase divari paremkaitsja nägu, kui tema vastu 70 minutit mänginud Milner asendatakse veel kiirema Lennoniga
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Irw. Lugesin uuesti üle iga sõna üle mõeldes \"Imagine the look on the face of some plodding Championship right back as Milner is withdrawn in the 70th minute to be replaced by Lennon.\". Alguses jätsin vahele ja siirdusin kohe Milner and left-backi juurde.

              Nüüd sain aru.

              Aga ikkagi: PMA! PTP-OMA!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas Martin


                Irw. Lugesin uuesti üle iga sõna üle mõeldes \"Imagine the look on the face of some plodding Championship right back as Milner is withdrawn in the 70th minute to be replaced by Lennon.\". Alguses jätsin vahele ja siirdusin kohe Milner and left-backi juurde.

                Nüüd sain aru.

                Aga ikkagi: PMA! PTP-OMA!
                kuhu jäi punastav smaili?
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas rohelineKonn
                  kuhu jäi punastav smaili?
                  Ei pea, sest täna algas mu teine puhkusenädal ja seetõttu ei ole ma just the sharpest pen in the box vms, Kusjuures selle nädala eest saan ma vist ekstrapappi. Lähen nüüd linna seda kulutama.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas Martin
                    Lähen nüüd linna seda kulutama.
                    linna? ma arvasin, et elad Tartus




                    (tervitusi PraSile kah. luban, et hakkan nüüd tööle)
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      ainult sulle martin

                      väravavavaht - goalkeeper, ka kasutatakse väljendit custodian

                      paremkaitsja - right-back, ründavav äärekaitsjana 5-3-2 asetuse korral nimetatkse right wing-back\'iks
                      tagumine keskkaitsja(või kuidas iganes ta eestikeelne nimi on) - sweeper
                      keskkaitsja - centre-back või eriti vanamoodsalt centre-half
                      vasakkaitesja - left back, nagu paremmkaitsja puhulgi nimetatkse mõnel juhul left wing-back\'iks

                      parempoolik - right midfielder, eriti ründavav mängijaga korral ka right winger
                      keskpoolik - centre midfielder
                      vasakpoolik - left mdiifelder, nagu parema poole puhul ka siin kasutatkse left winger\'it

                      tagumine ründaja - forward, \'in-the\'hole\' positsiooni mängumees
                      tipuründaja - striker

                      musi

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas rohelineKonn
                        ( luban, et hakkan nüüd tööle)
                        Jättes labase and the most used linna kommentaari kõrvale (tallinlaste mõttepank ei ole muidugi suutelinei midagi uut tekitama). Hakkad tööle? Paras! Mina lähen tsillima

                        PMA! PTHP-OMA!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          tagumine keskkaitsja(või kuidas iganes ta eestikeelne nimi on) - sweeper
                          Libero. Mitte et see ilmtingimata eestikeelne nimi oleks, aga ilmselt mõtlesid seda.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            seda jah, algul pidingi selle kirjutama aga kuna martinil on raskusi välismaa keelest arusaamisega, siis otsustasin kasutada eestikeelset nimemonstrumit

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Tegelikult, kui järele mõelda, siis eestikeelne nimetus oleks pigem vabakaitsja. Sõna \'libero\' tuleb ilmselt ladina keelest ning tähendab vabastamist.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                oot-oot, olete te päris kindlad, et libero=sweeper?
                                kas ma olen millestki eluaeg valesti aru saanud... ei usu
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X