320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ta ju korduvalt öelnud, et see ei ole tema jaoks mingi üllatus.
    Ma olen öelnud, et tegu pole imega, üllatusega muidugi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma saaks aru, et Barcelonas elavad fännid ja nii edasi. Aga mingid Eestis karglevad tüübid. Võiks ikka jalkat vaadata spordina, kus ootad midagi hullu ja lahedat. Ja ma ei saagi aru, ausalt ei saa, veidi retard tundub kogu see "minu klubi on seal kaugel ja see, mida ma äkki käisin kolm aastat tagasi vaatamas, aga muidu valisin selle järgi, et neil oli lahe särk ja nad võitsid, kui ma olin 12".
      Ei võitnud minu puhul. 0-0 viik oli Liverpooliga . Jalgpall on globaalne. Fänlus ei ole enam mingi 30 aastat juba piiratud ainult klubide asukohalinnadega. Kui midagi on retard, siis pigem on seda järjekindel nende inimeste maha tegemine, kes fännavad midagi muud kui elukohajärgset klub või kes iga hullu ja laheda asja peale, mide nende oma meeskond ei paku pöördesse ei lähe. Ma isiklikult tunnen ennast sada protsenti Arsenali fännide kogukonda kuuluvat. Ma tunnen klubiga sama tugevat sidet kui ma elaksin ise Londonis. Ja ma olen kindel et enamikel ükskõik mis klubi fännidel on oma klubidega üsna samamoodi. Jalgpalli parim osa on OMA meeskonnale kaasaelamine. Kui tahad hullu ja lahedat sisi vaata jaapani teleshowsid - kuidas onud takistusribadelt mutta kukkuvad jne. See emotsionaalne laeng, mida normaalne fänn saab oma klubilt, seda ei tee tasa ükski Leicesteri sarnane muinasjutulugu. Need on toredad küll ja minagi elan sellistele kaasa. Aga oma on oma. Võibolla oleks ehk lood veidi teisiti kui ma oleks enne Arsenali juurde jõudmist kohalikust jalgpallist rohkem teadnud ja Tammekale või Merkuur-Maagile tõsisemalt kaasa elanud. Aga ei sattunud nii. Tõsi Tammeka tegemistele elan siiani kaasa ja Eestis käies katsun ka mängudele jõuda. Aga see on rohkem kodulinna klubi toetamine kui tõsine fänlus. Praegu elan üldse nii võsas, et kohaliku küla klubi on mingi täisamatöörsats, mille mängutase on lihtsalt liiga jube vaadata.
      Kokkuvõttes fänlus on globaalne nähtus juba. Ja minu meelest on vastupidi superlahe näha kuidas kasvõi soccernetis on nii palju fänne, kes oma vägagi erineva tasemega ja päritoluga lemmiklubidele küllaltki kirglikult kaasa elavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sinusugused fännid on omalmoel jalgpalli kõige kurvem nähtus. Valid endale lapsepõlves kusagil (tinglikult) Mustamäe korterist suvalise tippklubi fännamiseks ja siis taod (tinglikult) neid vaadates rahuga käsivarde, kuna sa oled ju valinud nii oossomi klubi ja oled seetõttu justkui lahe. Noh, palju õnne, aga üldiselt võiks jalgpall ja sport pakkuda ikka mingit emotsiooni ka, mitte ainult mõtisklusi, et kuidas 2:0 võit on ikka kehv tulemus, kuna mingi 100 milli mängivad ründajad ei suutnud paari võimalust ära lüüa.
        Malagar juba vastas minu eest. Kui sul on oma lemmik, siis läbi aastate on emotsioonid, mida selle lemmiku fännamine sulle toob, kordades kõvemad kui iga hooaeg mingit üllatust oodata ja siis terve aasta kuskil vinguda, kuidas "jälle tugevamad võidavad".
        Naljakas on see, et viimase ma ei tea mitme aasta jooksul esimest korda on jalgpallijumalad sulle pakkunud võimaluse sellist hooaega nautida. Mida sa teed? Ikka vingud kuidas kõik ei ole sinuga samal meelel.
        Võid ausalt perse käia

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No Arsenali fännidest saan ma aru. Valisid kunagi võiduka meeskonna, aga siis oled mingi kümme aastat kuival. Muidugi käib närvidele, et mingi Lester tuleb ja võidab, mil võiks justkui ise ka lõpuks midagi võita. Spursi fännidest saan ka aru, kuna valisid kunagi paraja hipstertiimi, sest Arsenal käis närvidele, aga nüüd ka on mingi Lester ees. Aga mingist Barca fänni halast ma ei saa aru. Valisid tiimi, mis võidab iga kuradi aasta, võidab mänge keskmiselt 5:0, iga ründaja maksab vähemalt 150 miljonit eurot, kaks neist on ka totaalsed munnid, aga kui siis korraga on võimalus, et võidab mingi väike junn kusagilt Inglismaa väikelinnast, siis on kohe nutt ja hala, et see on mõttetu kräpp ja elagu mingi faking iga aasta võitev mansa, kellel on Euroopa suurim staadion (sisuliselt tasuta käes), kellel maksab Kataloonia kõik kinni ja kes koduliigas saab ka 10 korda rohkem raha, kui ükskõik milline muu konkurent.
          Võta see tekst, kirjuta trükitähtedega paberile, määri oliiviõliga kokku ja siis pista endale sisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Naljakas on see, et viimase ma ei tea mitme aasta jooksul esimest korda on jalgpallijumalad sulle pakkunud võimaluse sellist hooaega nautida. Mida sa teed? Ikka vingud kuidas kõik ei ole sinuga samal meelel.
            Võid ausalt perse käia
            Ossa vaesu, võta kommi.
            Või näksi Suarezt. Või midagi.

            Kommentaar


              Võtke tuba

              Kommentaar


                Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                Praegu on Leicester olukorras, kus nad juba peavad tiitli võitma. Kui nad edu nüüd maha mängivad, siis lähevad ajalukku ainult sellega, et keerasid asja persse. See oleks 99. aasta Bayerni kategooriasse kuuluv häving.
                Kusjuures bookied on Leicesteri nii Chelsea, kui ka Unitedi vastu underdogiks arvanud.

                Kommentaar


                  Olen inglise liigat nii ammu jälginud, et võin öelda - Leicester on ime. Midagi sellist ei tohtinud juhtuda. Paljud viitavad Blackburnile kui analoogiale, aga Blackburnil oli tol hetkel praktiliselt kõige rikkam omanik Inglismaal, ManU alles kogus jõudu, et lõplikult domineerima hakata. Olid üleminekuaastad. Nii et tegelikult ei ole midagi sellist juhtunud ikka hiiglama kaua, et on selgelt domineerivad rikkurid ja siis tuleb keegi kõrvalt ja teeb ära.
                  Teisest küljest: ma seda imet (Leicesterist rääkimata) nii hirmsasti nüüd ka ei fänna nagu mõned. Jalgpallis on alati järgmine hooaeg kui asjad on pisut teisiti. Ja siis jälle järgmine. Ei hakka mina enam toetama kedagi, kelle poolt juba teismelisena ei olnud ega võta haipi südamesse.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Minu jaoks on samuti natuke naljakas, kui keegi nö kunstlikult valib endale lemmikklubi ja hoiab neile pöialt isegi siis, kui see tuhandete kiltide kaugusel klubi mingit ilget jama teeb, müüb lahedad vennad vana ja ostab mingid eriti ebameeldivad tüübid asemele vms. Kõlab umbes nii, et tegelt ma ei tahaks olla nende fänn aga PEAN. Üsna puberteetlik. Näiteks muusikas pole keegi ju mingi bändi fänn, kus enamus koosseisu vahetub ja kus tagatipuks hakatakse tegema hoopis teistsugust ja mitte nii meeldivat muusikat.

                    Kommentaar


                      Päris täpselt aru ei saa, milles asi, aga Mõnu võiks küll vähe jalga puhata. Tõesti. Pisut empaatiat ei teeks paha.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Mis on selles halba, kui inimene on kunagi (kasvõi särgi värvuse pärast) valinud klubi, kelle käekäiku sügavamalt jälgida ja kaasa elada? Ja kui sellest on kasvanud sügavam suhe (emotsionaalne side), siis järelikult oli otsus õige. Ja inimene võib ennast fänniks nimetada. Mis siis? See lihtsalt pole täiskasvanulik, kui sa pole 24/7 statka värava ees keel värava külge külmunud?

                        Ja kui sind erutab midagi muud - erinevus - siis ka väga hea. Parem ikka, kui mitte sittagi. Debiilikud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Mis on selles halba, kui inimene on kunagi (kasvõi särgi värvuse pärast) valinud klubi, kelle käekäiku sügavamalt jälgida ja kaasa elada? Ja kui sellest on kasvanud sügavam suhe (emotsionaalne side), siis järelikult oli otsus õige. Ja inimene võib ennast fänniks nimetada. Mis siis? See lihtsalt pole täiskasvanulik, kui sa pole 24/7 statka värava ees keel värava külge külmunud?

                          Ja kui sind erutab midagi muud - erinevus - siis ka väga hea. Parem ikka, kui mitte sittagi. Debiilikud.
                          Toetamine on okei, aga kolm lehekülge täis kirjutada, kuidas 5000:1-le tegev meeskond pole ime ja üleüldse üsna mõttetu keiss, on ka veidi imelik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Toetamine on okei, aga kolm lehekülge täis kirjutada, kuidas 5000:1-le tegev meeskond pole ime ja üleüldse üsna mõttetu keiss, on ka veidi imelik.
                            Jumal küll, inimesel on mingi arvamus, eks. On seda nii raske mõista, vaid peab hakkama mingi avatari kaudu isiklikke rünnakuid tegema ja siis veel julgelt klubifänluse kohta ülbeid üldistusi tegema. Kuda need kirjatsurad (näed?) nüüd äkki nii tundlikud on?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Jumal küll, inimesel on mingi arvamus, eks. On seda nii raske mõista, vaid peab hakkama mingi avatari kaudu isiklikke rünnakuid tegema ja siis veel julgelt klubifänluse kohta ülbeid üldistusi tegema. Kuda need kirjatsurad (näed?) nüüd äkki nii tundlikud on?
                              Keegi pole tundlik, lihtsalt poolnaljaga tekitatud vaidlus on lõbus. Kuni siis palutakse asju sisse istuda. Siis läheb ikka väga naljakaks.

                              Kommentaar


                                Selles mõttes ka, et kui lennata sellisel ajal siia teemasse sisse jutuga, et tegelt on see suht suva ja mitte imeväärne, et Leicester võidab, siis mida oligi oodata? Suht mõttetu jauramine LeeRomeno poolt arvestades, et ta ise ka arvas Leicesteri tänavu premmist välja langevat. Oletame, et näiteks Tammeka lõpetaks tänavuse hooaja neljandana, siis sama oleks tulla laivi ja hakata targutama, et nojah, mis siin ikka imestada, meeskond ju pikalt kokku mänginud, Florad, Levadiad, Sillamäed mõõnas jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X