320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Imedeks nimetatakse kõnekeeles tihtipeale ka nähtusi, mis on vastuolus meie (füüsikalise) maailmapildiga (nt. levitatsioon) või äärmiselt ebatõenäolised, kuid soodsad (nt. Leicesteri võit).

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      kes sul suurtest hävinud on?

      Arsenal mängib mingi 29. aastat oma taset kenasti välja. Manchester City rahulikult CL kohal top 3 (ega iga hooaeg ka võita ei saa) ning CL poolfinaalides samuti ilusti platsis (unlike mõni inimsööjate klubi). Manu mängib juba mitmendat hooaega 5-7 koha piirimail seal, kus ta kuulub. Liverpooli nimetab suureks ainult üks foorumi skisofreenik nimega FTorres.

      Chelsea jah anomaalia.
      Suurte all ma mõtlen Chelseat, ManCity, ManUnitedit ja Arsenali, kes siis kõige stabiilsemalt viimase 5 aasta jooksul Inglismaal edukalt esinenud.
      Chelsea kollapsis täielikult, ManCity on mänginud allapoole igasugu võimeid, eriti panna asi rahalisse konteksti ja suvel raisatud summadele, aga no v ManU samamoodi, Arsenal on tõepoolest enamvähem oma tasemel, aga hooaeg pole veel läbi. Ehk siis 3/4.
      Ma hetkel ei viitsi numbreid vaadata, aga olen päris kindel, et kõik need 4 tiimi on saanud praeguseks hetkeks vähem punkte kui eelmine hooaeg, Chelsea ja ManU ikka korralikult vähem. Aga olgu, äkki see siis pole hävinemine kui sõnade üle vaidlemiseks läheb, äkki lihtsalt allapoole ootuste esinemine.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Cheopsi püramiid pole maailmaime, kuna ta on reaalselt olemas. Seetõttu võiks teda nimetada maailmaüllatuseks?
        Taaskord wonder vs miracle. Eestikeeles on olemas sõna maailmaime, jalgpalliime nimelist sõna pole kuulnud. Aga kui on, siis jalgpalliime võib Leicesteri saavutus vabalt olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Suurte all ma mõtlen Chelseat, ManCity, ManUnitedit ja Arsenali, kes siis kõige stabiilsemalt viimase 5 aasta jooksul Inglismaal edukalt esinenud.
          Chelsea kollapsis täielikult, ManCity on mänginud allapoole igasugu võimeid, eriti panna asi rahalisse konteksti ja suvel raisatud summadele, aga no v ManU samamoodi, Arsenal on tõepoolest enamvähem oma tasemel, aga hooaeg pole veel läbi. Ehk siis 3/4.
          Ma hetkel ei viitsi numbreid vaadata, aga olen päris kindel, et kõik need 4 tiimi on saanud praeguseks hetkeks vähem punkte kui eelmine hooaeg, Chelsea ja ManU ikka korralikult vähem. Aga olgu, äkki see siis pole hävinemine kui sõnade üle vaidlemiseks läheb, äkki lihtsalt allapoole ootuste esinemine.
          barca kõiki hooaegu pärast seda 100p hooaega pead ka hävinguks, sest on vähem punkte saanud?

          aga ma nzma norin, ma vässu ja 26h up and counting. Nii et ei pea vastama.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Imedeks nimetatakse kõnekeeles tihtipeale ka nähtusi, mis on vastuolus meie (füüsikalise) maailmapildiga (nt. levitatsioon) või äärmiselt ebatõenäolised, kuid soodsad (nt. Leicesteri võit).
            Tihtipeale nimetatakse jah nagu siin foorumis näha on.

            Kommentaar


              LeeRomeno, ütle nüüd päris ausalt. Sa ikka veel reedest kastis?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                barca kõiki hooaegu pärast seda 100p hooaega pead ka hävinguks, sest on vähem punkte saanud?

                aga ma nzma norin, ma vässu ja 26h up and counting. Nii et ei pea vastama.
                Ei, seda suhet peab arvestama ikka meeskonna tavapärase tasemega, 100 punni hooaja näol oli siiski tegu rekordi püstitamisega. Pole küll kindel, aga minu arust Inglismaal küll eelmine hooaeg keegi mingit punktirekordit ei püstitanud? Võin eksida ka muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  LeeRomeno, ütle nüüd päris ausalt. Sa ikka veel reedest kastis?
                  Ei, miks ma peaksin olema.

                  Kommentaar


                    kas Leicester ei pane siis imestama?

                    kui "ime" on eesti keeles nii "miracle" kui ka "wonder", siis ta loogiliselt võttes hõlmab ju mõlemaid. religioonileige rahvana pole meil vaja hakata "jumalaimesid" teistest eristama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Ei, miks ma peaksin olema.
                      eino mulle tundub see '15-'16 leicesteri sündmuste defineerimine läbi ÕS-i/wiki ja enda usulise sättumuse veidi over the top.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        kas Leicester ei pane siis imestama?

                        kui "ime" on eesti keeles nii "miracle" kui ka "wonder", siis ta loogiliselt võttes hõlmab ju mõlemaid. religioonileige rahvana pole meil vaja hakata "jumalaimesid" teistest eristama.
                        Konteksti küsimus, minu "ime" jutt oligi suunatud suhtumisele, nagu tegemist oleks millegi käsitlematult ebamaise sündmusega, millepärast peab minema kohe poodi mingit Leicesteri särki ostma ja fänniks hakkama. Minu jaoks see lihtsalt nii ei ole, aga mõni tegelane siin foorumis ei suuda aru saada, mikskõigil teistel foorumlastel mingi ihuliige ei jäigastu kui Leicester võidab.

                        Kommentaar


                          Kusjuures täitsa tore arutelu. Palun ärge peatuge. Siiralt, ei trolli.

                          PS. Sita nalja hoiatus:

                          "Ime" sobib siia konteksti ka seetõttu kuidas kõik suured on see hooaeg imenud...

                          ok, ma lähen haaran mantli.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            eino mulle tundub see '15-'16 leicesteri sündmuste defineerimine läbi ÕS-i/wiki ja enda usulise sättumuse veidi over the top.
                            Omast arust pole seda niimoodi defineerinudki.

                            Kommentaar


                              Kogu see arutelu, mis siin paar nädalat on kestnud on korduvalt ületanud idiootsuse piirid. Arvan, et keegi siin ei hakka mingiks suureks Leicesteri toetajaks. Paljudele lihtsalt meeldib, et keegi täiesti ootamatult on tiitli peale minemas eirates ootusi, prognoose ja jalgpalli ning rahamaailma seaduspära. Nimetage seda muinasjutuks, imeks või milleks tahes. Lisaks klubi toredale käekäigule oleks tore ka see, kui selle sodi asemel leiaks vähegi infot jalgpalli kohta, mida see meeskond mängib. Ja kui teile see ei meeldi, siis oleks tore kui piirduda paari postiga selle osas, mitte nädalast nädalasse paska siin toota. Jah LeeRomeno tõmba uttu siit teemas, täis sittunud oled sa end siin piisavalt. Oma usuliste ja muude vaadete osas võid läbus algatada oma teema ja seal siis ka igale postile 2 vastust anda hommik ja õhtu. Võta jaalo ka kampa, siis saad kindlasti sama kvaliteetset sisu postida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                                Kogu see arutelu, mis siin paar nädalat on kestnud on korduvalt ületanud idiootsuse piirid. Arvan, et keegi siin ei hakka mingiks suureks Leicesteri toetajaks. Paljudele lihtsalt meeldib, et keegi täiesti ootamatult on tiitli peale minemas eirates ootusi, prognoose ja jalgpalli ning rahamaailma seaduspära. Nimetage seda muinasjutuks, imeks või milleks tahes. Lisaks klubi toredale käekäigule oleks tore ka see, kui selle sodi asemel leiaks vähegi infot jalgpalli kohta, mida see meeskond mängib. Ja kui teile see ei meeldi, siis oleks tore kui piirduda paari postiga selle osas, mitte nädalast nädalasse paska siin toota. Jah LeeRomeno tõmba uttu siit teemas, täis sittunud oled sa end siin piisavalt. Oma usuliste ja muude vaadete osas võid läbus algatada oma teema ja seal siis ka igale postile 2 vastust anda hommik ja õhtu. Võta jaalo ka kampa, siis saad kindlasti sama kvaliteetset sisu postida.
                                muinasjutuks võib liverpooli meistriks tulekut nimetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X