320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Samas kaotus Manule ja edu on 4p, kaotus Liverpoolile ja edu on 1p.. no ikkagi võidaksid nemad
    Ja üks mäng oleks varus selle 1p'ga.

    Kaotus manule, arsenalile ja liverpoolile (mida ei juhtu) ei pruugiks isegi seda tiitlit ära anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Soton, Spurs ja Pool väljas. Sinu ennustus, et Pool liigub võimsal kursil ei pidanud paika.
      2-4 koht tõenäoliselt jagatakse siis Arsenali ja Manchesteri võistkondade vahel.

      E: Keegi viitsib Arsenali ja Manchesteride järelejäänud mängud välja tuua?
      Mina ei kannaks Pooli kuidagi maha... nad on tõepoolest kaotanud 2 mängu järjest, aga need olid mängud ka ManU ja Arsenaliga. Ülejäänud mängudest 6 võitu võttes ja Chelseale kaotades (üldse mitte võimatu stsenaarium), on Poolil võimalused veel olemas.

      Spurs ja Soton on tõepoolest väljas top4 race'ist. City on viimasel ajal ikka kõvasti positsioone käest andnud, ei välistaks ka võimalust et nemad jääavad 4 hulgast välja ja nende koha võtab Pool, samas jah, siin peab olema mõlemalt poolt üllatusi, et see realiseeruks.

      Kommentaar


        Chelsea on viimased mängud üsna imelikult lasknud - Hulli vastu mittemidagiütlev 3-2 võit, ise veel 2-0 eduseisu maha mängida, Stoke vastu ka just mitte kõige veenvam esitus.

        Chelseal ees võõrsil pela QPRiga, ma ei julgeks väita et sellest mingi ränk ülesõit tuleb. Kodus Palaceiga, kes on päris heas hoos, viik on õhus. Võõrsil Arsenali vastu, ma küll ei julgeks väita et Arsenal Emiratesil kaotusekibedust kindlasti tunneb. Pigem viik. Kodus Liverpooli vastu tundub selline 3-1 või mingi nibin-nabin võit olevat, ei usu et Poolil tahet veel edasi rühkida on ja sealt viigipunkt ära tuua, aga iial ei tea. Kodus ManU vastu tuleb kõva andmine, ei oska midagi arvatagi. Usun nappi Chelsea võitu või viiki.

        Tuleb viimaste aastate haigeim lõpp, ootan juba. Kõik võivad komistada. Eriti magus on see et TOP3 mängivad omavahel korra läbi. Cool.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Cityt rööviti ka ju. Sulust värav + andmata pennal.
          Kuule turakas, kas saab juba selle sulu teemal vait olla? Polnud seal mingit sulgu. Ja parem hakka palvetama, et neile veel rohkem neid penalteid andmata jäetaks, muidu sinu Liverpool võib taas CL-st välja jääda.
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Ei tegelt oli ju sulg. MNF näitas poolajal kordust ja peale mängu ka. Keda huvitab võib üles otsida ja vaadata. Lõpplahendus milleni nende arutelu viis oli ,et teise flicki ajal on Danni pool jalga sulus, aga äärekohtuniku ees oli 2-3 mängijat, et ta ei saanudki seda näha. Ja neil oli kõvasti rohkem aega kui murdosa sekund, et sellele otsusele jõuda.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Ei tegelt oli ju sulg. MNF näitas poolajal kordust ja peale mängu ka. Keda huvitab võib üles otsida ja vaadata. Lõpplahendus milleni nende arutelu viis oli ,et teise flicki ajal on Danni pool jalga sulus, aga äärekohtuniku ees oli 2-3 mängijat, et ta ei saanudki seda näha. Ja neil oli kõvasti rohkem aega kui murdosa sekund, et sellele otsusele jõuda.
              Palun vaata pilti uuesti ja rahulikult.

              eiolemingitsulgu.jpg


              Kui me võtame sulu mõlema jala järgi, pole mingit suluseisu. Minu mäletamist mööda võetakse kehaosa, mis ulatub kõige ette, siis vaata uuesti rahulikult, et mõlema kehad on samas asendis ja ulatuvad samakaugele. Ära soovi näha sulgu, kus ei ole sulgu. Miks peavad alati kohtunikud eksima ja alati peab olema millegi üle kurta? Dramaqueen.
              Pay attention to the manager!

              Kommentaar


                Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                Minu mäletamist mööda võetakse kehaosa, mis ulatub kõige ette
                Välja arvatud käsi, sest sellega väljakumängija ei tohi palli mängida.

                E: Kui käsi on sulus ja ülejäänud keha ei ole, siis sulgu ei ole.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                  Palun vaata pilti uuesti ja rahulikult.

                  [ATTACH=CONFIG]3992[/ATTACH]


                  Kui me võtame sulu mõlema jala järgi, pole mingit suluseisu. Minu mäletamist mööda võetakse kehaosa, mis ulatub kõige ette, siis vaata uuesti rahulikult, et mõlema kehad on samas asendis ja ulatuvad samakaugele. Ära soovi näha sulgu, kus ei ole sulgu. Miks peavad alati kohtunikud eksima ja alati peab olema millegi üle kurta? Dramaqueen.
                  Dramaqueen ? Soovi näha sulgu ? WTF. Astusid vale jalaga voodist välja või miskit ?



                  Kõige alumine video ja 8:35st alates.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Dramaqueen ? Soovi näha sulgu ? WTF. Astusid vale jalaga voodist välja või miskit ?



                    Kõige alumine video ja 8:35st alates.
                    Vow, footballorigin on tagasi!
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      päris ok on vaadata, et mingid sepad jauravad 3ndat päeva kas oli või ei olnud...ja siis paneks ennast kohtuniku olukorda.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        top 4 on küll pmst selge, sama kindel tundub mulle ka relegatsioon.
                        QPR - was there ever any doubt, really? Ülemakstud ja lähvad alla, lihtsalt selleks, et tulla paari hooaaja pärast uuesti tagasi, kui sugardaddy toetus jätkub.
                        Leicester - Oleks Ulloa edasi paugutanud... Peale Unitedile ära susamist on olnud ikka sitt. Üks vähempeetud mäng vast ei aita.
                        Hull - Praegu on küll kahe punniga relegatsioonist väljas aga mängida tuleb veel Sotoniga, Palace'iga, Liverpooli, Arsenali ja Burnleyga. Võimalust näen ma ainult Pardew rongi ja Burnley vastu. Pardew on impact manager ja Murray lööb tiigritele viis. Burnley on lihtsalt rohkem võitleja ning võitleb endale välja teise hooaja premmis.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas författare Vaata postitust
                          Hull - Praegu on küll kahe punniga relegatsioonist väljas aga mängida tuleb veel Sotoniga, Palace'iga, Liverpooli, Arsenali ja Burnleyga. Võimalust näen ma ainult Pardew rongi ja Burnley vastu. Pardew on impact manager ja Murray lööb tiigritele viis. Burnley on lihtsalt rohkem võitleja ning võitleb endale välja teise hooaja premmis.
                          Hulli relegation odds on praegu 2.5 paljudes kihlveokontorites. Kas sa väidad, et siin on panuse koht?

                          Kommentaar


                            Hulli vorm on ka kohutav, viimasest 5st mängust 2p. Ning graafik neile ei halasta tõesti.
                            Southampton võõrsil... Crystal Palace võõrsil... Tohutult rasked mängud.
                            Liverpool, Arsenal, Tottenham ja Manchester United veel ees...

                            Burnley mäng omab tohutu tähtsuse, aga ainult sellest võidust ju ei piisaks.

                            Crystal Palace'i vormi vaadates liiguvad nemad ainult üles poole ja Pardew on olnud päris suurepärane impact neile. Ennustan, et lõpetavad 9. koha peal, mis sellisele klubile on küll jõhker õnnestumine.

                            Kommentaar




                              Coutinho suht üllatuslik valik, aga ega väga vahet ei ole. Karta on, et Inglise jalgpalli Jeesuslaps võidab selle. Inglane ju siiski.

                              Kommentaar


                                Ma pigem kaldun arvama, et Hazardi jagu. Kane saab noore mängija auhinna.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X