320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kole luuleliseks lähete, härrased. Jumal kaitseb ikka kuningaid ja kuningannasid, jalgpalluriteni tema käed ei ulatu.
    Aga Inglismaa U21 saab ilma kenasti hakkama. Reedel vist võideti ühte Balkani riiki ja eile löödi Corkis Iirimaa eakaaslased 3:0 uppi. Väravaid Noble'ilt ja Milnerilt. Psühho arvas ka, et poisid olid sensatsioonilised. Minu mäletamist mööda jätkatakse oma grupis puhaste paberitega.
    Koosseis: Hart, Cranie, Steven Taylor, Onuoha (Wheater 77), Andrew Taylor, Milner, Huddlestone, Noble, Walcott, Agbonlahor (Johnson 74), Derbyshire (Moore 66).
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      eurosport.
      Vabandatagu mu viitsimatust mitte guugeldada (ehk surfata mööda veebi) - aga kas too eurosport tavaline vai too eurosport2?
      Noh, et kas näen kodus vöi siis pigem mitte.

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Vabandatagu mu viitsimatust mitte guugeldada (ehk surfata mööda veebi) - aga kas too eurosport tavaline vai too eurosport2?
        Noh, et kas näen kodus vöi siis pigem mitte.
        Ekspressi telekavas on vist vaid see tavaline. Nii et see.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Rooneylt graatsiline värav. Head võimalused venelaste poolt.
          Lollid vene fännid-vilistasid Inglise hümni välja.
          slimm.ee

          Kommentaar


            kohtunik ka normaalne vana.
            GO ENGLAND!!!!

            Kommentaar


              Tuli see masendav päev sedapuhku varavõitu. Aga samas äkki tulebki normaalsem suvi, ei pea nende sunnikute pärast pabistama.
              Või no ok, loodame veel Iisraeli peale. Natuke. Palju pole mõtet. Sisuliselt on laul lauldud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Masendav......ja kuidas saab olla nii laisk mängija, nagu seda on Gerrard...aru ma ei saa. Olukord on 1 m kaugusel ja ta ei leia endas tahtmist minna :S
                MU FCUK

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Aga samas äkki tulebki normaalsem suvi, ei pea nende sunnikute pärast pabistama.
                  Enam paremini ei saagi õelda
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    ma ütlen Gerrard on klubi mees, mitte koondise raudvara.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Head aega McClaren ...

                      Suht kasutu vend on koguaeg tundunud...

                      Kommentaar


                        Mnjaa, raju andmine oli. Kahju jah, et Iisraeliga mäng on - juute on lihtne ära osta. Mängukvaliteedilt saaks nad kodus venelastega hakkama küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Aga samas äkki tulebki normaalsem suvi, ei pea nende sunnikute pärast pabistama.
                          kusjuures tõesti saab rahuliku südamega vutti vaadata. pead ma väga norgu ei lase, sest peale igat mõõna tuleb tõus
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Nojah nüüd järgmine suvi pole tõesti enam erilist põnevust EMi vaadata, aga kuna ma arvatavasti siis sõjaväes olen, siis nii ongi vast parem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Nojah nüüd järgmine suvi pole tõesti enam erilist põnevust EMi vaadata, aga kuna ma arvatavasti siis sõjaväes olen, siis nii ongi vast parem.
                              kusjuures EM jääb ka minu kroonu aega, aga vast lastakse miskit vaadata
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Selge on see, et täna ei kaotatud edasipääsu, vaid see tehti palju varasemates mängudes. Ainsad vabandatavad punktikaotused olekski olnud Venemaa ja Horvaatia võõrsilmängud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X