320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lamps, Stiivi, Heskey, James, Barry ja mõned tühisemad squadfillerid praegusest.
    Stiiv on 34, ei näe küll miks ta kaduma peaks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      kust-f-kohast see "kuldse põlvkonna" termin tekkis? polnd nagu varem eriti kuulnud, aga nüüd paari viimase päeva jooksul juba mitmest kanalist.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        kust-f-kohast see "kuldse põlvkonna" termin tekkis? polnd nagu varem eriti kuulnud, aga nüüd paari viimase päeva jooksul juba mitmest kanalist.
        raha ja feimiga ülekullatud põlvkond ehk?

        Kommentaar


          Kui see Inglismaa koondis on kuldne põlvkond,miks siis nad midagi võitnud pole??? Hale hakkab neid vaadates,2 aastat tagasi ei saanud nad Em-ile ja nüüd hea et alagrupist edasi said. Üle pluffitud meeskond,mannetu!

          Kommentaar


            Tegemist on irooniaga, aga sarnaselt eesti keele grammatikale jääb see mõiste ilmselgelt väljapoole sinu haardeulatust.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Tegemist ei ole irooniaga,vaid tõega.

              Kommentaar


                Ma ei tea tegelikult, miks ma viitsin, kui võiks ju saata su lihtsalt teritajat ostma, aga see iroonia-jutt käis väljendi "kuldne põlvkond" kohta, tõekuulutaja.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rauul18 Vaata postitust
                  Tegemist ei ole irooniaga,vaid tõega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rauul18 Vaata postitust
                    Üle pluffitud meeskond,mannetu!
                    Pluffi-Juusu, sina või?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      omg,kas valasin õli tulle?

                      Kommentaar


                        Insert random facepalm picture.

                        Kommentaar


                          Põhiprobleem ongi selles,et nn tippklubides teie "andekad" poisid mängida ei saa, vaid mängivad sellistes klubies nagu Bolton, Blackburn või Fulham.

                          Capellol polnd lihtsalt mune,et mõni ülekaaluline vend pingile panna ning selgelt paremas vormis olnud pingil istunud vana mängu lükata. Aru ma ei saa kuidas on võimalik mänge võita kui lihtsalt pole ääri.

                          Lihtsalt hämmastav on see, et kui maailma parim keskkaitsja, vasakkaitsja, kespoolik ja ka ründaja lihtsalt feilivad mingite madalakaliibriliste vendade vastu.

                          Enne teil ei muutu midagi kui klubilises tegevuses otsustavaid muutusi ette ei võeta.

                          Aga järgmise EMi eel on jälle lõbus lugeda, et olete potensiaalsed võitjad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust

                            Aga järgmise EMi eel on jälle lõbus lugeda, et olete potensiaalsed võitjad
                            Nad peavad sinna kõigepealt jõudma!

                            Aga jah, statistika ütleb, et Inglismaa võidab kuskil 66% oma kohtumistest. Kas see on MMi võiduks piisav? Number on olnud stabiilselt sama, ka siis kui tippturniiridele pole pääsetud. Number on võetud pikema perspektiivi pealt, mis muidugi ei tähenda seda, et Inglismaa ei võiks vahepeal 7 mängu järjest võita. Aga see oleks väikene ime.

                            Arvutused tegid raamatu "Why England lose?" autorid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Capellol polnd lihtsalt mune,et mõni ülekaaluline vend pingile panna ning selgelt paremas vormis olnud pingil istunud vana mängu lükata. Aru ma ei saa kuidas on võimalik mänge võita kui lihtsalt pole ääri.

                              Lihtsalt hämmastav on see, et kui maailma parim keskkaitsja, vasakkaitsja, kespoolik ja ka ründaja lihtsalt feilivad mingite madalakaliibriliste vendade vastu.

                              ja

                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Põhiprobleem ongi selles,et nn tippklubides teie "andekad" poisid mängida ei saa, vaid mängivad sellistes klubies nagu Bolton, Blackburn või Fulham.

                              Enne teil ei muutu midagi kui klubilises tegevuses otsustavaid muutusi ette ei võeta.
                              Does not compute. 3 keskpoolikut + 1 äärepoolik on hea taktika. Mitte vormis staarid platsil hoidmine jne. Viga on pigem treeneris, kui mingis klubilises süsteemis. Ilma välismängijateta poleks Premieri tase ka see, mis ta praegu on ja siis saaksid "talendid" nõrgemaid mänge , kui välismaalasi poleks liigas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ilma välismängijateta poleks Premieri tase ka see, mis ta praegu on ja siis saaksid "talendid" nõrgemaid mänge , kui välismaalasi poleks liigas.
                                anna andeks, aga see loogika on sul ikka väga võssa.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X