320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadates tänast Sloveenia koosseisu ja kus mehed pallivad, siis ausaltöeldes ikka väga putsis on see Inglismaa koondis... Sloveenial oli ka võimalusi ning Inglaste enda 10 nurgalöögiga ei suutnud mitte midagi teha. Võtku üks normaalne häid tulemusi näitav treener mitte ärgu toppigu koguaeg mingeid tolbajobe sinna etteotsa... Järjekordne õnnetu mitte midagi ütlev konn on seal ees ja tulemused vastavad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Vaadates tänast Sloveenia koosseisu ja kus mehed pallivad, siis ausaltöeldes ikka väga putsis on see Inglismaa koondis... Sloveenial oli ka võimalusi ning Inglaste enda 10 nurgalöögiga ei suutnud mitte midagi teha. Võtku üks normaalne häid tulemusi näitav treener mitte ärgu toppigu koguaeg mingeid tolbajobe sinna etteotsa... Järjekordne õnnetu mitte midagi ütlev konn on seal ees ja tulemused vastavad.
      Tulemused ja mängupilt on siin sassi aetud ma eeldan? Aga keskväli on selline suht kusine ja tiim on üleüldiselt päris noor - treeneri koha pealt olen nõus, järjepidevalt võetakse sinna saamatuid.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Venemaale minek. Oli õudne mäng, aga teada ju oli, et palju polnud tarvis. Oxlade - pühad pabulad kui õnnetu esitus. Palju ta eest makstigi? Rashford selgelt parim mees väljakul, Kane rehabiliteeris end väravaga.
        Vähemalt üks asi on kindel - selliste mängudega ei küteta liialt ootusi üles.
        Ei no väravaid on ju liiga vähe nahhui ta üldse call upi sai.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Miks Oxil Sinu arust downi sündroom on? Või mõtlesidki lihtsalt seda, et platsil pole see hooaeg ta midagi erilist näidanud?
          No see Pooli mängu highlight (Leicesteri vastu EFLis kui mälu ei peta) jättis küll sellise mulje, et mehel kromosoomidega midagi paigast ära. Aga no see selleks, see oli niisama väike dig tema pihta. Underlying point on ikkagi see, et sellise tasemega mees ei oleks Hispaania, Saksamaa või Prantsusmaa koondise eest ilmselt ainsatki mängu saanud, samas kui inglishmänide eest... noh statistika is out there, google.

          Kommentaar


            Tagantjärele tarkusena tulnuks võib-olla Lingardiga alustada. Jõudis vähemalt paar kvaliteetliigutust teha kui väljakule sai. Aga MM-iks peab Alli mõistuse pähe võtma ja Lallana terve olema, et midagigi suudetaks ehitada. Ja kindlasti tippvormis Vardy kuluks väga ära. Eile panid sloveenlased lihtsalt keskelt teed kinni ja mingit ideed ei tekkinud, kuidas seda probleemi lahendada.
            Ja siis see, et jäädakse isegi nurgalöökides Rashfordi peale lootma. Poiss on hea, aga üksi ikka mängu ära ei tee. Ma ei tea, meeskond on endiselt väga sama nägu kui see sats, kes EM-il kõrbes.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              No see Pooli mängu highlight (Leicesteri vastu EFLis kui mälu ei peta) jättis küll sellise mulje, et mehel kromosoomidega midagi paigast ära. Aga no see selleks, see oli niisama väike dig tema pihta. Underlying point on ikkagi see, et sellise tasemega mees ei oleks Hispaania, Saksamaa või Prantsusmaa koondise eest ilmselt ainsatki mängu saanud, samas kui inglishmänide eest... noh statistika is out there, google.
              On üldse mõni kes saaks prantsusmaa eest väljakule? kahtlen, prantsusmaa on hetkel next level
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Just. Luksemburgi võitmine polegi kõigile jõukohane. Eriti kodus.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Just. Luksemburgi võitmine polegi kõigile jõukohane. Eriti kodus.
                  väga võimas panus diskussiooni. Aga nimeta mõni mängija parem kes saaks põhisse prantsusmaa eest? Ainukesed kohad vist on kaitses kuhu saaks kuidagi kellegi ära mahutada.

                  btw inglismaa-prantsusmaa viimane mäng oli päris äge, kümnekesi mängiti nagu koolipoiste vastu.

                  Äkki peakski palju kaitsvamalt mänge võtma ja kreekat MMil tegema.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ma ei hakka kedagi ühest satsist teise tõstma, kuid minu silmis on konnade nõrk koht väravas ning kaitseliinis. Seda kõike kompenseerib hetkel keskväli ja rünnak.

                    Ja inglased peaksidki kaitsest lähtuvalt mängima.

                    Rohkem, kui sa esmapilgul arvata oska(si)d.

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    väga võimas panus diskussiooni.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      kuid minu silmis on konnade nõrk koht väravas ning kaitseliinis.

                      Rohkem, kui sa esmapilgul arvata oska(si)d.
                      Varane, Laporte, Koscielny, Umtiti, Kimpembe,Kurzawa, Sidibe, Lloris, Areola, Mandanda, Costil on tõesti üli nõrgad ja sitad valikud vs Englishmän kaitseliini ja väravavahtidega. Good one Mate!

                      Kommentaar


                        Prantsusmaa mängis 0:0 viiki Luksemburgiga, see tähendab seda, et nõrk koht on kaitse! Lloris on halb väravavaht! Kes see Varane üldse on? Mingi real madridi lambi mats ju!

                        Kui kuskil tekib mõni päris huvitav küsimus siis on kõik vait, aga kui julgen mainida, et prantsusmaa on hea, siis tuleb jälle mingil foorumiossil tahtmine ära panna ja lambist lahmida ilma asju läbi mõtlemata. Nii vahva ju.

                        Ma ise ei nimetaks (FR) nõrgaks kohaks kaitset vaid ütleks, et keskel ja ründes on lihtsalt rõvedalt palju tippklassi mängijaid.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Ma ise ei nimetaks (FR) nõrgaks kohaks kaitset vaid ütleks, et keskel ja ründes on lihtsalt rõvedalt palju tippklassi mängijaid.
                          Nõus, nende kolmas line-up saaks ka ilmselt Inglismaa koondisesse kui panna nii nagu siin tundub kombeks olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Varane, Laporte, Koscielny, Umtiti, Kimpembe,Kurzawa, Sidibe, Lloris, Areola, Mandanda, Costil on tõesti üli nõrgad ja sitad valikud vs Englishmän kaitseliini ja väravavahtidega. Good one Mate!
                            'nuff said. Tegelikult? Las ma pakun, Football Manager? Ja Llori on ka siiski oht (kui nüüd tippudega ühele joonele panna), kuna teeb aastas 3-4 väravat enda satsile ning unustab aeg-ajalt kuidas palli tõrjuda. Nuh, a la Mignole.

                            Koscielny on väga hea, kuid mängib Arsenalis (ehk siis vigane). Ülejäänute statistika leiad siit. Ei tea, kas peaks mingi hoiatuse panema ka, et saaks aru?

                            Ja ma muidu kirjutasin ka, et ma ei säti inglasi sinna, ka sind mitte, vaid pöörasin tähelepanu nende nõrgale kohale...läbi enda silmade. Sinul pole õigust oma arvamust omada, kuna toetad Arsenali. Ei tea, kas peaks mingi hoiatuse panema ka, et saaks aru?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Prantsusmaa mängis 0:0 viiki Luksemburgiga, see tähendab seda, et nõrk koht on kaitse! Lloris on halb väravavaht! Kes see Varane üldse on? Mingi real madridi lambi mats ju!

                              Kui kuskil tekib mõni päris huvitav küsimus siis on kõik vait, aga kui julgen mainida, et prantsusmaa on hea, siis tuleb jälle mingil foorumiossil tahtmine ära panna ja lambist lahmida ilma asju läbi mõtlemata. Nii vahva ju.

                              Ma ise ei nimetaks (FR) nõrgaks kohaks kaitset vaid ütleks, et keskel ja ründes on lihtsalt rõvedalt palju tippklassi mängijaid.

                              Tihti ei suuda Llori ka seda ühte raamidesse tulnud palli tõrjuda. Emotsioonid on toredad, kuid mitte Manu toetaja jaoks. Ei tea, kas peaks mingi hoiatuse panema ka, et saaks aru?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                'nuff said. Tegelikult? Las ma pakun, Football Manager?
                                Palun vaata mis mehed hetkel Prantsusmaa koondises ning sulle teadmiseks Mandanda on väga hästi mänginud OM-i väravas. Puusalt on kaiff tulistada aga ausalt ei üllatu kuna toetad Liverpooli siis sinul pole õigust oma arvamust kaitsest ning veel vähem väravavahtidest omada. ´nuff said tõesti, et saaks aru?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X