320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Originally posted by fittibaldi


    Originally posted by mcnamara


    Kurb päev Inglise koondisele. Esimene Fergie kuldsetest poistest on oma riigi esindamisest loobunud. Ütlen, et paar aastat liiga vara. Paul Scholes
    täiesti arusaamatu otsus. polnud ka kedagi, kes tema kohta otseselt ohustanuks - lampardi aeg veel tuleb. 2006 MM tulnuks VÄHEMALT kaasa teha.
    aga eks ole neid mehi kyll, kes peale kaalumist pensionilt tagasi tulevad.. võtku neist eeskuju.
    oh seda lihtsameelsust, Punanina karvane käsi selgelt tunda selle otsuse taga.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Originally posted by dennis10


      Originally posted by fittibaldi


      Originally posted by mcnamara


      Kurb päev Inglise koondisele. Esimene Fergie kuldsetest poistest on oma riigi esindamisest loobunud. Ütlen, et paar aastat liiga vara. Paul Scholes
      täiesti arusaamatu otsus. polnud ka kedagi, kes tema kohta otseselt ohustanuks - lampardi aeg veel tuleb. 2006 MM tulnuks VÄHEMALT kaasa teha.
      aga eks ole neid mehi kyll, kes peale kaalumist pensionilt tagasi tulevad.. võtku neist eeskuju.
      oh seda lihtsameelsust, Punanina karvane käsi selgelt tunda selle otsuse taga.
      nooh, ma olen vist jätkuvalt, ainuke ManU fänn, kellele Ferguson järjest vähem meeldib.
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Originally posted by FCOperBK

        nooh, ma olen vist jätkuvalt, ainuke ManU fänn, kellele Ferguson järjest vähem meeldib.
        Kas sa tõesti oled veel ManU pooldaja?
        Kas sa mitte pole koos Davidiga Reali poolele läinud. Vähemalt mul on selline tunne jäänud. Oled sa olnud suht kurb kui realil pole kuigi hästi läinud ja pole sa enam ManU teemas asjakohaseid arvamusavaldusi paotanud...

        nok-nok-nok

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Originally posted by dennis10


          Originally posted by fittibaldi


          Originally posted by mcnamara


          Kurb päev Inglise koondisele. Esimene Fergie kuldsetest poistest on oma riigi esindamisest loobunud. Ütlen, et paar aastat liiga vara. Paul Scholes
          täiesti arusaamatu otsus. polnud ka kedagi, kes tema kohta otseselt ohustanuks - lampardi aeg veel tuleb. 2006 MM tulnuks VÄHEMALT kaasa teha.
          aga eks ole neid mehi kyll, kes peale kaalumist pensionilt tagasi tulevad.. võtku neist eeskuju.
          oh seda lihtsameelsust, Punanina karvane käsi selgelt tunda selle otsuse taga.
          jeah, he\'s the root of all evil
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastab teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            paistab, et pole veel keegi maininud inglise koondise koosseisu, mis võõrustab St James Parkil Ukrainat, seda siis järgmisel kolmapäeval.

            James (Man City),
            Robinson (Tottenham),
            Kirkland (Liverpool);

            G Neville (Man Utd),
            G Johnson (Chelsea),
            A Cole (Arsenal),
            Bridge (Chelsea);
            Terry (Chelsea),
            King (Tottenham),
            Carragher (Liverpool),
            Upson (Birmingham);

            Beckham (Real Madrid),
            Lampard (Chelsea),
            Gerrard (Liverpool),
            Dyer (Newcastle),
            Hargreaves (Bayern Munich),
            Butt (Newcastle),
            Wright-Phillips (Man City),
            Jenas (Newcastle);

            Owen (Real Madrid),
            Heskey (Birmingham),
            Vassell (Aston Villa),
            Defoe (Tottenham),
            Smith (Man Utd).

            Defoe ja Wright-Phillips niisiis saanud ka lõpuks koondisekutse, saab näha, kas ka platsile lastakse. Üllatav, et Joe Cole on välja jäetud. Lisaks loobunud Scholesile ei näe ManU omadest ka P.Neville\'i enam. Rohkem aga nagu erilisi üllatusi pole, või mis?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Algselt postitas fittibaldi
              ...ei näe ManU omadest ka P.Neville\'i enam.
              Jumal, ma tänan Sind! Nüüd usun et Sa oled olemas!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Joe Cole on vigastatud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Svennis lubas alustada tema arust tugevaima koosseisuga... mida see siis tähendab võrreldes EM-iga? James on kahjuks vist ikka esivv, kuigi mina annaks rahumeeli kindad üle Robinsonile ja ilmselt aasta-paari pärast Kirklandile...
                  Soli pole (vig.), seega alustavad keskkaitses ilmselt Terry ja... King! See tundub OK. King tegi väga kena mängu EM-il FRA vastu. Samuti äärekaitsjatega on asi selge - GNeville ja ACole on omal kohal ja EM-i põhjal ka igati õigustatult...
                  Mis aga hakkab toimuma poolikus? No Becky, Lamps ja Stevie on raudvara kes igaljuhul alustavad, kui keegi viimase hetke vigastust ei otsusta hankida
                  aga pärast Scholesy lahkumist on küsimus (üllatus üllatus ) - kes hakkab mängima vasakut poolikut? eks Scholesi lahkumise tingis mingil määral ka asjaolu et ta ei saanud \'kolme lõvi\' eest mängida sama kohta mida ta ManU-s mängib ehk siis attacking midfielder... ja vasakul polnud Scholes see kes ta ManU eest on... kahju... aga Paul on läinud ja ma ei usu ka et ta meelt muudab
                  Seega kes siis? Dyer? Hargreaves? Wright-Phillips? Smith? Usun et esimesena saab võimaluse ennast sel positsioonil näidata Kieron, kes on (tundub) Svennise lemmikpoiss kah siiski ma ei usu et Dyer seal välja veab... võiks küll ja loodan väga aga kahtlen samas sügavalt...
                  Hargreaves langeb ära kuna on liiga kaitsev... tema võiks siiski jääda keskpoolikutele vahatuseks...
                  ehk äkki Wright-Phillips? selles noormehest on ainet koondislaseks mitmeteks aastateks... ise loodan küll et ehk suudab ta lõpuks ometi näidata et ka vasakul äärel annab edukalt mängida, isegi inglasel
                  eks siis näis kuidas SG oma kõige suuremat probleemi lahendada üritab...
                  Smithi tahaks siiski ründes näha ja loomulikult Vasselli asemel, kes minu arvates kohe kindlasti ei vääri kohta algkoosseisus, vahetusmehena njah lastaolla aga...
                  Oweni kõrval võiks siis niisiis alustada Smithy, kuigi see on vähetõenäoline... ilmselt alustab siiski kahjuks Darius

                  seega panen siia 2 koosseisu: esimene ilmselt S-G esikooseis ja teine koosseis mida ma loodaks ise platsil näha:

                  ------------James------------
                  GNeville--Terry--King--ACole
                  Becks-Gerrard--Lamps-Dyer
                  ---------Owen-Vassell-------

                  ----------Robinson-----------
                  GNeville--Terry--King--ACole
                  Becks-Gerrard-Lamps-Dyer(Wright-Ph.)
                  ---------Owen-Smith---------

                  ja veelkord: taevalikku rõõmu teeb et kahe eelmise EM-i patuoinas Phil \"nooremõde\" Neville on lõpuks ometi (loodetavasti jäädavalt) koondise ukse taha jäänud


                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    vähetõenäoline my ass...

                    England coach Sven-Goran Eriksson has handed Manchester United striker Alan Smith a place in the starting line-up for the friendly against Ukraine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      hmm uskumatu aga minu soov läkski täide - Smith ja Owen alustavad homme ründepaarina Ukraina vastu oma osa selles olevat siiski mänginud ka Heskey pisivigastus...

                      intervjuust Sveniga tuleb niisiis välja et alustatakse selliselt:

                      ------------James----------
                      GNeville-King-Terry-ACole
                      -------------Butt------------
                      Beckham-Lampard-Gerrard
                      --------Smith--Owen-------

                      kahtlemata tuleb õigeks otsuseks pidada ka Butti lülitamist keskvälja tagumiseks meheks, sest see annab kolmele ründavamale poolikule rohkem vabadust ... EM-i aegu oli ju üks probleem et ei olnud tagumist poolikut kes rahulikult keskvälja kontrolliks härra Pepu aga sobib selleks ideaalselt, oli ta ju ka laupäevases mängus ManOfTheMatch

                      ma ei tea kuidas teistele KolmeLõvi fännidele, aga mulle selline koosseis istub ja isegi väga hästi ainsa erinevusega lülitaksin vv kohal sisse Robinsoni või Kirklandi Jamesi asemel, aga noh eks paistab, äkki mees on siiski oma ülesannete kõrgusel

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Algselt postitas erts
                        ma ei tea kuidas teistele KolmeLõvi fännidele, aga mulle selline koosseis istub ja isegi väga hästi ainsa erinevusega lülitaksin vv kohal sisse Robinsoni või Kirklandi Jamesi asemel, aga noh eks paistab, äkki mees on siiski oma ülesannete kõrgusel
                        Mis sa seda \'pooli varumeest ikka lülitad, ta peab veel tublisti kosuma ja trenni tegema enne. Muidu on koosseis enam-vähem parim, mis hetkel välja panna võimalik. Smith on muidugi seal vaid Rooney-boy ajutine asendaja.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          nahhuit see owen seal on?? vend pole ühtegi competitive mänmgu mänginud veel see hooaeg..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas eston#21


                            nahhuit see owen seal on?? vend pole ühtegi competitive mänmgu mänginud veel see hooaeg..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              CARLTON GOOOAAAAAL!!!!!! x2

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                DAN HAAAAARDING!!!!!! x45

                                Ühesõnaga, Inglise U21 koondis võitis eile Middlesbrough\'s 3:1 Ukraina. Mängiti sellises koosseisus: Carson, Hunt (Hoyte 46), Richards (Harding 46), Ferdinand, Kilgallon, Milner (Bent 59), Pennant, O\'Neil, Cole (Whittingham 46), Stead (Ashton 46), Downing (Reo-Coker 76).
                                Subs Not Used: Lonergan, Davenport, Clare, Welsh, Tonge, Westlake, Camp, Carter.

                                Kuigi meeskonnas oli kokku vist 7 debütanti, ülistas Peter Taylor mängujärgses intervjuus vaid Dan Hardingut, teisi isegi ei maininud. See peaks tähendama kindlat kohta koondises ka järgmisteks mängudeks, kuna aga Richards olla veidi ebakindlam paistnud, siis miks mitte ka kohta algkoosseisus. Btw juba enne mängu nimetas Taylor Hardingut potentsiaalseks Ashley Cole\'i, Wayne Bridge\'i järeltulijaks....

                                Well done, Daniel-san!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X