320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Munnid.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Trippier, Maguire ja Pickford. Täiesti ootamatu staarkolmik, tulnud läbi madalamatest liigadest ja pääsenud koondisesse alles hiljaaegu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          kusjuures kõike arvestades võiks isegi öelda, et see tuli juba koju.
          Okei, Inglismaa on maailmameister ja puha, aga tegemist on alles KOLMANDA KORRAGA ajaloos, kus pääsetakse 4 parima hulka. Saksamaa, Brasiilia ja mõnegi teise jaoks poleks poolfinaal midagi, aga Inglismaa on juba enda kohta täiesti briljantse tunriiri teinud

          Kommentaar


            Alistada kuu aja sees Tuneesia, Panama, Rootsi ja sinna vahele veel võita penaltiseeria #brilliant

            Kommentaar


              Parem ikka, kui Itaalia esinemine MMil.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Alistada kuu aja sees Tuneesia, Panama, Rootsi ja sinna vahele veel võita penaltiseeria #brilliant
                kas tohib meelde tuletada, et kolm lõvi suutsid viimati välja kukkuda Islandi vastu?
                Või et seesama Rootsi lülitas välja igati okeilt / südikalt mänginud Mehhiko ?

                Asju tuleb ikka kontekstis vaadata... nagu öeldud, siis paljudele hiidudele poleks see teab mis saavutus, aga Inglismaa ei ole reaalselt mitte kunagi kuulnud hiidude hulka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  kas tohib meelde tuletada, et kolm lõvi suutsid viimati välja kukkuda Islandi vastu?
                  Või et seesama Rootsi lülitas välja igati okeilt / südikalt mänginud Mehhiko ?

                  Asju tuleb ikka kontekstis vaadata... nagu öeldud, siis paljudele hiidudele poleks see teab mis saavutus, aga Inglismaa ei ole reaalselt mitte kunagi kuulnud hiidude hulka.
                  Rootsi ei lülitanud Mehhikot välja. Aga saan su pointist loomulikult aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Rootsi ei lülitanud Mehhikot välja. Aga saan su pointist loomulikult aru.
                    Jah, õige tähelepanek.
                    Nii pika turniiri jooksul hakkab vaikselt lühisesse jooksma - selle asemel saatsid Šveitsi koondise asju pakkima.

                    Kommentaar


                      Luke Edwards kirjutas Telegraphis, et kui sa praegu ei suuda Inglismaa üle imelik olla, siis sa ilmselt pole seda kunagi.

                      Natuke veider on öelda, et aga vaata keda ta alistas. Hate the game, not the player. Mida sa siis tegema oleks pidanud? Loobuma oma poolfinaal kohast ja ütlema, nagu juba mainiti, kuna hiiud nii kaugele pole jõudnud, siis pole sellele väärtust? Fakk that!

                      Ma olen piisavalt noor/vana, et mäletada Southgate penalti eksimust. See oli esimene turniir, mida ma mäletan ja siis valisin Inglismaa toetamise. Mäletan ka Gascoigne väravat, kus ta palli üle kaitsja vasakuga tõstis ja sisse lõi paremaga. Asi mida ma mitu korda kodus järgi vastu ust tegin. Mäletan ka kus ma pidin Soome tantsupeo ajal vihmasabinas pubi akna taga oma nooruse tõttu mängu vaatama. Mäletan kõiki neid penalti seeriaid ja punaseid ja pettumusi ja ka rõõme. Heck, ma isegi vaatasin naiste MMi ja elasin seda üle kui Laura Basset Jaapan vastu õnnetu oma värava lõi. Ja kuidas nad siis kolmanda koha said järgmises mängus. Ja oi see on olnud valus teekond. Nagu laulgi ütleb, et nad munavad kõik ära ja et ma tean ju, et nad oskavad mängida. Nii et fuck off, ma võtan mille ma saan. Olgu vastaske Marshalli saared või Saksamaa või kes iganes.
                      Last edited by futbolidipaul; 09.07.18, 12:45. Põhjus: Nimesid ei oska kirjutada!
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Gascoigne
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ei pea loobuma. Vähem haipi lihtsalt, paluks. Praegu lugedes inglismaa ja ka meie oma meediat, jääb muljet, et Inglismaa ongi juba MM-i kinni pannud. Horvaatia ja Belgia pole ka ammu midagi saavutanud, aga nende puhul ei kuule sellist kiidulaulu, et kuidas ikka nende kahe koondise poolfinaali jõudmine on (eesti) vutifännidel usu jalgpallijumalasse taastanud või et kuidas vanasti tahtsid kõik lapsed palliplatsil Davor Šukeriks saada, aga nüüd Luka Modriciks.

                            Kommentaar


                              jätkuvalt märkimisväärne, kuidas Inglismaa-põlgurid siin meeleheitlikult tähelepanu nimel punnitavad ja üritavad mingit kaklust käima tõmmata, kui toetajate leeris on lihtsalt... pretensioonitu rõõm. mõru pill, saan aru.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ei pea loobuma. Vähem haipi lihtsalt, paluks. Praegu lugedes inglismaa ja ka meie oma meediat, jääb muljet, et Inglismaa ongi juba MM-i kinni pannud.
                                Aga miks härra loeb Inglise meediat? Lugegu ometi Prantsuse ja Horvaatia oma, palju rahulikum ja soojem tunne.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X