320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ei pea loobuma. Vähem haipi lihtsalt, paluks. Praegu lugedes inglismaa ja ka meie oma meediat, jääb muljet, et Inglismaa ongi juba MM-i kinni pannud. Horvaatia ja Belgia pole ka ammu midagi saavutanud, aga nende puhul ei kuule sellist kiidulaulu, et kuidas ikka nende kahe koondise poolfinaali jõudmine on (eesti) vutifännidel usu jalgpallijumalasse taastanud või et kuidas vanasti tahtsid kõik lapsed palliplatsil Davor Šukeriks saada, aga nüüd Luka Modriciks.
    Keda sa õigupoolest süüdistadki? Fänne, kes on rõõmsad, et nende koondis on kuhugi kaugemale kui alagrupp lõpuks jõudnud? Meediat, et nad...meedia on? Foorumikasutajaid mingil arusaamatul põhjusel?
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Praegu lugedes ..... meie oma meediat, jääb muljet, et Inglismaa ongi juba MM-i kinni pannud.
      1. Sul on paranoia. Täitsa tõsiselt.

      2. See on tõesti üllatav, et poolfinaali jõudnud riigi ajakirjandus räägib, kuidas äkki võiks võitagi.

      3. Et natuke rohkem uudiseid võetakse Inglismaa meediast kui näiteks Horvaatia omast... kas arvad, et see võiks olla iga ajakirjaniku hinges pesitsev soov tohutult Inglismaad haipida või äkki siiski lihtlabane keeleküsimus?

      4. Vabandan juba ette kõigi vastuargumentide ehk "ringkaitse" eest.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ei pea loobuma. Vähem haipi lihtsalt, paluks. Praegu lugedes inglismaa ja ka meie oma meediat, jääb muljet, et Inglismaa ongi juba MM-i kinni pannud. Horvaatia ja Belgia pole ka ammu midagi saavutanud, aga nende puhul ei kuule sellist kiidulaulu, et kuidas ikka nende kahe koondise poolfinaali jõudmine on (eesti) vutifännidel usu jalgpallijumalasse taastanud või et kuidas vanasti tahtsid kõik lapsed palliplatsil Davor Šukeriks saada, aga nüüd Luka Modriciks.
        Ma ei usu, et keegi tahab saada Luka Modriciks. Pigem ikka Dejan Lovreniks, kuna ta mängib Inglismaal.

        Belglastel on igas liinis maailma tipptegija(d) ja seda juba aastaid. Ehk oli ka aeg.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Võiks nüüd ajutiselt teema pealkirja muuta ära : Jalgpall läheb koju!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Aga miks härra loeb Inglise meediat? Lugegu ometi Prantsuse ja Horvaatia oma, palju rahulikum ja soojem tunne.
              Ei peagi inglise meediat lugema. Piisab vaid kohalikud ajalehed või portaalid lahti võtta.

              Algselt postitas Stok
              Mina avastasin enda jaoks Horvaatia kui riigi siis, kui NBA staar autoavariis surma sai ja ajalehes oli suur pealkiri "Hüvasti, Dražen Petrovic". Noorena ma jälgisin igasugust sporti eksole. Loomulikult mulle Davor Šuker meeldis, nagu enamvähem kõik väga head ründajad, sest noh, keegi meist ei tahtnud saada Gary Neville'iks onju. Nüüd olen liiga vana, et Modriciks tahta, aga alles suvepäevadel vist Tofoa küsis mu suurima iidoli kohta ja võisin rahumeeli öelda: Ivica Olić. Tema töövõime, tahe ja lihtsalt meeletu, ennastohverdav rabelemine on (oli) unikaalne.

              90-ndatel meeldisid mulle hirmsasti ka Shearer ja Owen, aga tänaseks päevaks on sellest järel ainult
              Tubli! Sinuga võiks pikemaltki maailma asjadest rääkida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ei peagi inglise meediat lugema. Piisab vaid kohalikud ajalehed või portaalid lahti võtta.
                Välismaa meediast sa võid leida veel objektiivseid väljaandeid ja artikkleid, aga Eesti klikimeedia eriti spordi kohapealt ei kannata üldse lugemist (soccernet välja arvata).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ei peagi inglise meediat lugema. Piisab vaid kohalikud ajalehed või portaalid lahti võtta.
                  Palun too näiteid, kus kohalik meedia on valimatult/ebaproportsionaalselt Inglismaad ülistanud või kuulutanud nende tulekut maailmameistriks. Aitäh.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Palun too näiteid, kus kohalik meedia on valimatult/ebaproportsionaalselt Inglismaad ülistanud või kuulutanud nende tulekut maailmameistriks. Aitäh.
                    Ma sain circa 30-40 uudist/viidet/linki mis vihjab otseselt Inglismaale 7 juunist kuni 9 juulini,ma küll ei näe, et keegi teine oleks rohkem saanud tähelepanu, siin kohal ainult räägin Õhtulehest. Otsusta siis ise, kas seda on vähe või palju..

                    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                    Kommentaar


                      no blin , vihjab otseselt inglismaale ei ole nüüd küll päris ülistamine. On mõneti loogiline, et keelebarjääri puudumise ja suurema huvi tõttu inglasi rohkem kajastatakse. see müüb. Tähelepanu ei tähenda ju ülistamist.

                      „Napikas!“ mõtles ligi pool tundi kätt üleval hoidnud hiinlane endamisi. Terve Inglismaa jalgpallikoondise pressikonverentsi ajal käega vehkinud mees sai sõna kõige viimasena ja kasutas oma tähetundi üsna omapärasel moel.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Eesti meedia pole Inglismaa suhtes seekord minu meelest midagi erilist. Eks asi tuleneb sellest ka, mis koondised inimesi kõige rohkem huvitavad ja mis klikke toovad.

                        Aga inglise meedia on ammu full retardis. See pole ammu enam, et "tuntakse lihtsalt õnnestumise üle rõõmu". Täna oli DailyMailis artikkel sellest, kuidas Kieran Trippier on maailma parim paremkaitsja. Okei....

                        Kieran Trippier: A boy from Bury who became the world's best right back

                        Kommentaar


                          Inglise meedia kallal võtta...nomaitea. Riigis, kus 70-80% ajakirjandusest on kollane, tänu millele suruti Brexit käima. Andke olla.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Inglise meedia kallal võtta...nomaitea. Riigis, kus 70-80% ajakirjandusest on kollane, tänu millele suruti Brexit käima. Andke olla.
                            Tõsi. Aga no Trippieri kohta sellist nalja lugeda on muidugi max level. Isegi Niinemets ei saaks sellise naljaga hakkama.

                            Kommentaar


                              Ma ei hakka antud teadust täis kirjateost lugema, kuid ma pakun, et parimaks nimetatakse ta tänu loodud võimalustele ja veel võistluses osalevate mängijatega võrreldes. Mis poleks vale... edasi võite ise mõelda.

                              Lühidalt - Fake Taxi.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kui keegi jälgib Daily Maili või Õhtulehe sarnast rämpsu, on see küll sügavalt tema enda mure. Inglise koondis pole süüdi. Ja jällegi - küllap Horvaatia kvaliteetajakirjandus pakub härradele paremat sisu, suunan soojalt sinna.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X