320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme kell 3 meie aja järgi on pressikas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mis kell Inglismaa koondis avalikustatakse?
      Noble ei saa niikuinii.

      Kommentaar


        Lausa 33 mängijat saavad siis nädal aega unistada. Godfrey, Ramsdale, White ja Johnstone siis täielised uustulnukad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Lausa 33 mängijat saavad siis nädal aega unistada. Godfrey, Ramsdale, White ja Johnstone siis täielised uustulnukad.

          Kommentaar


            Goalkeepers: Dean Henderson (Manchester United), Sam Johnstone (West Brom), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Sheffield United).

            Defenders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Ben Chilwell (Chelsea), Conor Coady (Wolves), Ben Godfrey (Everton), Reece James (Chelsea), Harry Maguire (Manchester United), Tyrone Mings (Aston Villa), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City, Kieran Trippier (Atletico Madrid), Kyle Walker (Manchester City), Ben White (Brighton).

            Midfielders: Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Jordan Henderson (Liverpool), Jesse Lingard (West Ham), Mason Mount (Chelsea), Kalvin Phillips (Leeds), Declan Rice (West Ham), James Ward-Prowse (Southampton).

            Forwards: Dominic Calvert-Lewin (Everton), Phil Foden (Man City), Jack Grealish (Aston Villa), Mason Greenwood (Manchester United), Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Manchester United), Bukayo Saka (Arsenal), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Raheem Sterling (Man City), Ollie Watkins (Aston Villa).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ja seitse saavad siit suuska, eks?

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Johnstone
                Oli juba märtsis valikus, kui Pickford ravis vigastust.

                Pope'il läks vigastuse ajastusega väga õnnetult muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Goalkeepers: Dean Henderson (Manchester United), Sam Johnstone (West Brom), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Sheffield United).

                  Defenders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Ben Chilwell (Chelsea), Conor Coady (Wolves), Ben Godfrey (Everton), Reece James (Chelsea), Harry Maguire (Manchester United), Tyrone Mings (Aston Villa), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City, Kieran Trippier (Atletico Madrid), Kyle Walker (Manchester City), Ben White (Brighton).

                  Midfielders: Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Jordan Henderson (Liverpool), Jesse Lingard (West Ham), Mason Mount (Chelsea), Kalvin Phillips (Leeds), Declan Rice (West Ham), James Ward-Prowse (Southampton).

                  Forwards: Dominic Calvert-Lewin (Everton), Phil Foden (Man City), Jack Grealish (Aston Villa), Mason Greenwood (Manchester United), Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Manchester United), Bukayo Saka (Arsenal), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Raheem Sterling (Man City), Ollie Watkins (Aston Villa).
                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Mida Greenwood, Hudson-Odoi, Abraham ja Bamford selles nimekirjas teevad? Kui nemad kohe välja võtta, siis oleks ainult kaks veel vaja kõrvale jätta. Üks oleks DLC/Ings, olenevalt, kumb kehvemas vormis on. Teine vist Maddison.
                  Bingo!

                  e: No Greenwood on algses nimekirjas ikkagi olemas, jäi kahe silma vahele. Aga vaevalt ta lõppvalikusse kuulub.

                  Ma loodan, et Ramsdale saab kaasa. Ta on hooaja teisel poolel selgelt parem kui Johnstone olnud. Aga ma olen kallutatud ka vist

                  Kommentaar


                    Eks osad ründajad kvalifitseeru keskväljale, kuid sellele vaatamata ei saa hästi aru, millepärast James Maddison eemale on jäetud. Nõrguke? Või on asi eesnimes, sest ka James Tarkowski on ka justkui nagu puudu. Samas Ben'e on kolm... samas kaks nendest on pigem eputamise pärast nimekirjas (ma eeldan).
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma loodan, et Ramsdale saab kaasa. Ta on hooaja teisel poolel selgelt parem kui Johnstone olnud. Aga ma olen kallutatud ka vist
                      Tundub küll, et oled kallutatud. Sam Johnstone'i ärahoitud väravad on way ülevalpool. Lisaks jalagamängu stats on veidi Johnstone'i kasuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tundub küll, et oled kallutatud. Sam Johnstone'i ärahoitud väravad on way ülevalpool. Lisaks jalagamängu stats on veidi Johnstone'i kasuks.
                        Ramsdale'i tõrjeprotsent on 70,7 ja Johnstone'il 70,6. Arvestades Ramsdale'i hooaja algust, siis teises pooles oli ta Johnstone'ist ikka selgelt parem. Lisaks on Ramsdale jalaga mängus hoopis teine klass.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Ramsdale'i tõrjeprotsent on 70,7 ja Johnstone'il 70,6. Arvestades Ramsdale'i hooaja algust, siis teises pooles oli ta Johnstone'ist ikka selgelt parem. Lisaks on Ramsdale jalaga mängus hoopis teine klass.
                          Tõrjeprotsent on üks asi, aga Xg ja sisselastu vahe on paari kolliga Johnstone'i kasuks. Ehk see on veidi pädevam näitaja.

                          Kommentaar


                            Vaadates mõlema vahi statistikat, siis suures plaanis on numbrid võrdsed. Suur erinevus on vaid küpsetamises, milles Aaron on olnud osavam (kaks väravat tekitanud) - kuna terve maailm ootab ikka ja jälle, mida inglaste vaht ahju paneb, siis Jordani eas Ramsdale'lil vast pole kiiret turniirile.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Aga, noh, kolmas väravavaht on nagunii selline lõbus auhind, et sinna võib vabalt David Jamesi ka vist panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Vaadates mõlema vahi statistikat, siis suures plaanis on numbrid võrdsed. Suur erinevus on vaid küpsetamises, milles Aaron on olnud osavam (kaks väravat tekitanud) - kuna terve maailm ootab ikka ja jälle, mida inglaste vaht ahju paneb, siis Jordani eas Ramsdale'lil vast pole kiiret turniirile.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga, noh, kolmas väravavaht on nagunii selline lõbus auhind, et sinna võib vabalt David Jamesi ka vist panna.
                                Ma just ütleks, et kolmanda väravavahina oleks palju mõttekam Ramsdale suurturniiri õhku nuusutama võtta. Pickford on, noh, Pickford ja kui Henderson peaks veel paariks aastaks pinki soojendama jääma, siis ei ole võimatu, et nt. 2024 EMil on Ramsdale esiväravavaht. Muidugi võib minna ka täiesti vastupidi ning Ramsdale'ist saada Butland 2.0, ega me täpselt ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X