320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No ma ei suuda Inglismaa koondise poolt koduväljakueelise ja hümni ajal vilistamise tõttu olla. Samas, noh, kui Inglismaa kaotab, siis saabub siia ilmselt selline seltskond parastajaid, et Nasfal ja linnukas ei suudaks sellist mürglit võidu korral kokku panna.
    Noh, päev parastataks ja elu läheks edasi. Inglaste võidu korral peab paar aasta kuulama, et asi tuli koju, maailma parim vutiriik ja maailma parimad mängijad jne jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Igaks juhuks mainin ära, et tegu siiski EMi finaaliga, mitte MMi finaaliga.
      Kuule esimest korda minu eluajal on üldse mingis finaalis, anna andeks mu erutus.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Ma pole konkreetselt ühe koondise pooldaja olnud kunagi - väga lapsena meeldis Prantsusmaa ja Zidane, siis hiljem Hispaania/Holland ja nüüd ausalt hoian pöialt Inglismaale - jah nende fännid on vahepeal väljakannatamatud, aga on samas ka hulginisti neid kes, pole oma eluajal veel ühtegi korralikku karikat saanud ja ausalt see noorte ja vägevate mängijate punt hetkel väärib seda!

        Kane, Maguire, Shaw, Rashford, Sterling võta üht ja viska teist, kõigil olnud neid perioode kus nad on meedialt ja jalgpalli üldsuselt niivõrd suure ämbri täie saasta kaela saanud, et oleks aeg kui nad saaks natukene seda glory glory England ka tunda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No ma ei suuda Inglismaa koondise poolt koduväljakueelise ja hümni ajal vilistamise tõttu olla.
          Hah, gaaay!
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Sa ei häiri mind. Ma olen tolerantne. Tolereerin peale teiste rasside ka seksuaalvähemusi.
            Sellise naljaga sa ei saaks isegi kuskil Ekre sõprade klubis väga like.

            Kommentaar


              Keegi võiks Linnupojale helistada. Teda pole foorumis koosseisu üle lärmamas, et äkki on magama jäänud.

              Kommentaar




                Kus on Venemaa fännid, kui neid vaja on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  https://twitter.com/KyleJGlen/status...94866704617486

                  Kus on Venemaa fännid, kui neid vaja on?
                  Kamoon Harry, Kamoon Raheem, Kamoon Mason!

                  Võidelge nende inimeste eest! Nad tahavad teie võitu!

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Hästi korraldatud üritus. Inglismaa peaks nüüd järgmised 10 aastat ka kõik finaalid saama.

                    Kommentaar


                      mägiaivar teine lööja? mis leveli male ka?


                      ebareaalne

                      Kommentaar


                        Southgate võlla
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar




                          Saka on karjääri jooksul löönud kaks pennalt. Viimati kolm aastat tagasi. Ja paned sellisel hetkel lööma, noh, munad!

                          Kommentaar


                            Gareth on nüüd kaks korda kojutuleku ära käkkinud. 🍾

                            Kommentaar


                              Kurb. Seekord oli isegi tunne, et võiks koju ära tulla aga paraku lihtsalt ei suudeta. Southgate ei pannud mitte ainult lööjatega pange vaid ka Hendo ja Saka mängu toomisega.

                              Kommentaar


                                Linnupoja in shambles...

                                keegi võiks igaks juhuks siiski helistada talle ja venda liinil hoida mõnda aega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X