320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Chelsea on selles mõttes imeline klubi, et kui juba arvad, et nad enam jälestusväärsemaks minna ei saa, siis suudavad nad uuesti end ületada.
    Jätkuvalt bloody hilarious, kuidas jalgpalliklubid inimesi reaalselt kiunuma ajavad. Mis siis täna häda ka? Üldjuhul ma saan sust aru, aga täna oli täitsa viisakas jalgpall ja ka Webb oli täitsa pädev.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Jätkuvalt bloody hilarious, kuidas jalgpalliklubid inimesi reaalselt kiunuma ajavad. Mis siis täna häda ka? Üldjuhul ma saan sust aru, aga täna oli täitsa viisakas jalgpall ja ka Webb oli täitsa pädev.
      Mingit erilist ajendit pole vaja. Chelsea võidumängude nägemine on traumaatiline kogemus, kusjuures pole oluline, kas võit saadi teenitult või teenimatult.

      Kommentaar


        Matšist niipalju, et esimesed paarkümmend minutit ei langenud keegi ansamblist välja, aga paratamatult mingi hetk hoog rauges ja mäng muutus võrdsemaks ning üha selgemini oli näha, et Hitz ja Naismith jäävad Gibsonile ja Mirallasele ilmselgelt alla. Naismith lülitas mingi hetk sisse peata kana režiimi ja jäi sellesse mängu lõpuni.

        Kurb, et kasvõi viigipunkti ei tulnud, sest tänane esitus oli siiski mõnevõrra parem kui viimastes võidumängudes WHU ja Wigani vastu.

        Kommentaar


          Ei tea tõesti, mis põhjustab ühes tavalises Evertoni fännis taolist viha. Pole ju tegu naabrite ega mankudega. Aga jah. Sel juhul tore, et piirdud vaid 2 Chelsea mänguga aastas

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Ei tea tõesti, mis põhjustab ühes tavalises Evertoni fännis taolist viha. Pole ju tegu naabrite ega mankudega. Aga jah. Sel juhul tore, et piirdud vaid 2 Chelsea mänguga aastas
            Kusjuures ei näe põhjust miks see Chelsea Mankus nii väga viha peaks tekitama. Manu fännidel on tavaliselt rohkem tegemist Liverpooli ja City vihkamisega, iidsetel aegadel ka Leedsi, et Chelsea vastu mingit erilist viha pidada.Pigem on see rohkem selline universaalne vihkamine naftaklubide nagu City, Chelsea ja PSG vastu, mille puhul ei oma erilist tähtsust mis klubi poolehoidja sa oled. Eriti mõistetav on see minu arust veel Evertoni puhul kes töötavad nö naftameeskondadega võrreldes ristivastupidi.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Kusjuures ei näe põhjust miks see Chelsea Mankus nii väga viha peaks tekitama. Manu fännidel on tavaliselt rohkem tegemist Liverpooli ja City vihkamisega, iidsetel aegadel ka Leedsi, et Chelsea vastu mingit erilist viha pidada.Pigem on see rohkem selline universaalne vihkamine naftaklubide nagu City, Chelsea ja PSG vastu, mille puhul ei oma erilist tähtsust mis klubi poolehoidja sa oled. Eriti mõistetav on see minu arust veel Evertoni puhul kes töötavad nö naftameeskondadega võrreldes ristivastupidi.
              Eh, see tundubki rohkem siinse foorumi teema. Gloorikad saavad üksteist gloorikateks sõimata jne onja
              Aga algne küsimus sai vastuse ja tõesti oh seda rõõmu, et ainult 2 korda per hooaeg kohtutakse. Närvid ja mööbel ja monitorid jäävad tervemaks n shiet
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                Chelsea on selles mõttes imeline klubi, et kui juba arvad, et nad enam jälestusväärsemaks minna ei saa, siis suudavad nad uuesti end ületada.
                Tra sa mölised?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Tra sa mölised?
                  Tule taevas appi!
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Tule taevas appi!
                    Kui ma hakkan Liverpooli koha pealt argumenteerima võttes aluseks ''Selles mõttes'', siis ma kirjutan järgmiste jõuludeni seda postitust.

                    Kommentaar


                      Head vana aasta lõppu sullegi, kallis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kui ma hakkan Liverpooli koha pealt argumenteerima võttes aluseks ''Selles mõttes'', siis ma kirjutan järgmiste jõuludeni seda postitust.

                        Sul on vist raske lapsepõlv olnud... mida sa tõmbled koguaeg?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SheLooked18 Vaata postitust
                          Sul on vist raske lapsepõlv olnud... mida sa tõmbled koguaeg?
                          See marjuusa ise hakkas mingit mõttetud teemat mäluma.

                          Kommentaar




                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Haige karistuslöök ikka küll LB-ilt.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Left Backilt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X