320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    love the game, not the player.
    Respect.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      kohtunik vana paks siga võlus rodvellile täiesti lambist punase! arvata oli , et maksabassein 11 evertoni mängija vastu ei saa . nüüd on neil väikegi šanss, aga olen kindel siiski et 3 punni tuleb koju
      Algselt postitas fitti
      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

      Kommentaar


        Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
        kohtunik vana paks siga võlus rodvellile täiesti lambist punase! arvata oli , et maksabassein 11 evertoni mängija vastu ei saa . nüüd on neil väikegi šanss, aga olen kindel siiski et 3 punni tuleb koju
        noh, mõtle uuesti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kui Liverpool oli hambutu, siis Everton oli isegi sellest poole lahjem. Shots on target, 4 vs 9. Possession 40 vs 60.
          Jajah....see punane ei mängi palli valdamisel ega võimaluste tekitamisel ju mingit rolli.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Jajah....see punane ei mängi palli valdamisel ega võimaluste tekitamisel ju mingit rolli.
            ega liverpooli omad ju matsu jaga.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Jajah....see punane ei mängi palli valdamisel ega võimaluste tekitamisel ju mingit rolli.
              selline tunne nagu Swansea oleks 4:1 teid perse trukkinud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Evertoni fännid tõestasid ilmekalt miks nende hüüdnimi 'the Bitters' on. Mängu lõpus loobiti Suarezt müntidega ja Bellamyt pudelitega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Evertoni fännid tõestasid ilmekalt miks nende hüüdnimi 'the Bitters' on. Mängu lõpus loobiti Suarezt müntidega ja Bellamyt pudelitega.
                  Millega neid siis loopima oleks pidand..roosidega?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Millega neid siis loopima oleks pidand..roosidega?
                    Romani rahapakkidega
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      selline tunne nagu Swansea oleks 4:1 teid perse trukkinud.
                      Oleks see seis punase hetkel 0-0 olnud, võinuks see märksa valusamalt lõppeda.

                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Mängu lõpus loobiti Suarezt müntidega ja Bellamyt pudelitega.
                      Bellamy´t loobiks paljud ja mitte vaid pudelitega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Oleks
                        'nuff said
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Oleks see seis punase hetkel 0-0 olnud, võinuks see märksa valusamalt lõppeda.



                          Bellamy´t loobiks paljud ja mitte vaid pudelitega.
                          Kas Chelsea sinise asemel oled selga ajanud Evertoni oma või miks nii kibestunud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kas Chelsea sinise asemel oled selga ajanud Evertoni oma või miks nii kibestunud?
                            See ülemine lause oli siis Chelsea-Swansea kohta. Bellamy kohta on antipaatia juba mõnda aega olnud.

                            Järgnev intervjuu paar aastat tagasi ainult kinnistas seda:




                            EDIT:


                            Ei ole see viha ainult minus ja Evertoni fännides

                            Kommentaar


                              Seda ManU videot olen ma juba näinud, aga teades kui palju on nende fännide ridades vähese mõistusega inimesi, ei ole selline käitumine nende puhul just kuigi imestusväärne. Mida ta selles sinu poolt postitatud intervjuus siis nii valesti ütles? Terry tõmbas kellegi naisega ringi, meedia puhus sellest suure mulli, võiks nagu sellest üle saada või mis? Mulle tundub, et pigem on probleemiks see, et Bellamy on lihtsalt palju väravaid löönud erinevatele klubidele. Enamik sellest vihast ja mölinast mis tema poole on suunatud on täiesti asjata.

                              Kommentaar


                                Bill Kenwright has said after the coin throwing at Goodison yesterday, Everton have £3.76 to spend in the January window.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X