320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  alguses vaatasin, et ševtsenko ukraina koondise vormis. paras rõvedus, nagu liverpooli klubide away vormidele sel aastal vist kohane.
  buy the ticket, take the ride.

  Kommentaar


   Mis sellel siis viga on? Mulle küll meeldib, kollane ja sinine käivad hästi kokku.

   Kommentaar


    Et siis koduvorm on sinine ja siis eemalvormis on ka nii palju sinist? Ei tundu väga praktiline.
    Kus kolmas vorm on (mida vist tarvis ka läheb).

    Aga teie naabrite särk on siiski jubedam kui see jubedus

    Kommentaar


     Wow, Deulofeu teil, sain alles teada. Hea diil, peaks meeskonnale ikka juurde andma.

     Kommentaar


      Kivihunniku all elad ve, vanavana uudis.

      Kommentaar


       Kommentaar


        Ilus käekiri.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


         vist juba viies kord järjest Naarichi vastu kolme punktita jääda, kuigi ilmselgelt ründavam pool on alati olnud Everton. Aga pole viga, tänase mängupildi pealt võib lootusrikkalt edasi minna. Esile tõstaks Pienaari, Fellainit, Distini ja loomulikult Barkleyt - woof!:

         Kommentaar


          "Everton reject £28m bid for Fellaini and Baines from Manchester United" (£16m + £12m)

          Äärmiselt mõnitav pakkumine Unitedi poolt, Fellaini üksi on juba seda summat väärt. Väga geniaalne on ka muidugi Bainesi eest uuesti sama summa pakkuda, mis juba korra tagasi lükati.

          Kõige kurvem on see, et kuna Kenwright on paras lammas, siis "improved" offerile (a la £34m) võib ta isegi jah-sõna anda.

          Kommentaar


           Everton can confirm that it has received bids from Manchester United for two players. Those bids were immediately rejected out of hand as derisory and insulting.

           The Club did not make public these details as it was vital Roberto Martinez’s preparations for the opening game of the Premier League season were not disrupted in anyway.

           Alan Myers
           Director of Communications

           http://www.evertonfc.com/news/archiv...club-statement
           Corner taken quickly...

           Kommentaar


            See, kuidas Fellaini pidevalt vastastele küünarnukkidega näkku äsab on juba jabur. Veelgi jaburam on see, et kutt selle eest kunagi karistada ei saa.

            Kommentaar


             Järjekordne viik, mis võinuks vabalt hoopis võit olla. Jelavic oli väga mannetu, nagu ka Epic teles mainis. Loodetavasti on Kone Cardiffi mängus algkoosseisus.

             Kommentaar


              Eelmise hooaja laadis närviajavate viikide rida jätkub. Mäng täielikult Evertoni kätes, aga rünnakute lõpetamine nürivõitu. Jelavici paljutõotav preseasoni vorm on haihtunud, oleks aeg juba Koné algrivistusse edutada (nüüd peaks ta ka oma pagana ramadanist juba taastunud olema). Mirallaselt ootaks samuti palju paremat mängu, täna eksis liiga palju söötudega. Ka Bainesil lipsas täna sisse temale mitteomast praaki. Suuremat ohtu kujutasid endast jällegi hoopis Coleman triblingud paremal tiival, MOTM vääriline esitus temalt. Fellainit jätkus nagu ikka kõikjale, tema jõudis ka võiduväravale kõige lähemale, kui tema pealelöök tabas 88. minuti paiku posti.

              Läbi siniste prillide vaadates mingit küünarnukkidega äsamist ei märganud, kerge togimine ühes olukorras võib-olla, ei midagi erilist.

              Kommentaar


               Deulofeu skooris just oma esimese värava Evertoni särgis. Õnnitlused!

               Kommentaar


                Tuli kuidagimoodi see võit siiski ära. Stevenage osutas sitket hästiorganiseeritud vastupanu, Evertoni mäng oli üsna uimane ja logisev. Kohati nagu midagi loodi, siis jälle kadus mäng ära. Lõpus lihtsalt vedas, et asi penaltiteni ei läinud.

                Kõige rohkem võib rahule jääda juunioride (Deulofeu, Barkley, Stones) esitusega. Deulofeu oleks lisaks väravale ka paar kena söötu kirja saanud, kui Kone ja Osman oma võimalusi ära poleks käkkinud. Kone tundus üldse üsna puine, kuid ei tahaks veel ühe mängu pealt meest maha tegema hakata.

                Järgmises ringis ootab ees reis Craven Cottage'ile.

                Kommentaar

                Working...
                X