320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mõnuagent 007
    replied
    Demarai Gray muutus taaskord tavaliseks Jaden Smithiks?

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Gandalf Vaata postitust
    Gray ja Townsendi refrään hakkab vaikselt uusi toone tõesti võtma. Jõudu Rafale igatahes! Everton kindlasti üks huvitavamaid klubisid, keda sel hooajal jälgida.
    Eelmine aasta oli ka pärast nelja vooru kõige lahedam. Pärast oli ikka sama jama.

Leave a comment:

• Gandalf
    replied
    Gray ja Townsendi refrään hakkab vaikselt uusi toone tõesti võtma. Jõudu Rafale igatahes! Everton kindlasti üks huvitavamaid klubisid, keda sel hooajal jälgida.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Ema olla saatnud Townsendile tema varasemate saavutuste video, kust poeg vaatas, et ah nii see löömine käiski ja tegi ära.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Kes oleks võinud arvata, et Gray ja Townsend mängida oskavad.
    Aga mis seis James Rodriguezega on? Tahtis ainult Carlo käe all mängida ja minema minna?

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mis värk on Moise Kean'ga? Kuidas ta Evertonis ei saa mängida ja PSG ning Juve tahavad? Miks laen, mitte müük?
    Müstika, aga pigem selles rubriigis kus ta väga ei taha Inglismaal konutada ja big city lights Pariisis ja Torinos koos kogu glamuuriga on rohkem tema teema ja õhkkond. PSG-s ta ei mänginud keskmist ründajat ka, pigem kuskil äärel.

Leave a comment:

• futbolidipaul
    replied
    Mis värk on Moise Kean'ga? Kuidas ta Evertonis ei saa mängida ja PSG ning Juve tahavad? Miks laen, mitte müük?

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Richarlison hakkas iseloomu näitama ja tahab PSG'sse?

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Evertoni 2. värav mega maasikas

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Hooajaeelsed sõpruskohtumised on lahedad.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Townsend siis. Lol. Tundub, et Euroopa kohta Rafalt ei nõuta.

Leave a comment:

• Raitsu
    replied

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Sigurdsson vist ületas McBurnie taseme just. Tüüp arreteeriti kahtlustatuna pedofiilias...

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Muidugi jääb alati meie Rafaks. Ma ei saa aru, miks seda töökohta talle pahaks panna. Everton on soliidne klubi, kelle vastu mul pole kunagi midagi, derbipäevad välja arvata. Raha on tal ilmselt kulutada vähem kui lahkunud itaallasel, aga Rafa on sellega harjunud.
    Jep mul samad mõtted.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Muidugi jääb alati meie Rafaks. Ma ei saa aru, miks seda töökohta talle pahaks panna. Everton on soliidne klubi, kelle vastu mul pole kunagi midagi, derbipäevad välja arvata. Raha on tal ilmselt kulutada vähem kui lahkunud itaallasel, aga Rafa on sellega harjunud.

Leave a comment:

Working...
X