320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fellaini on minu kõige lemmikum mängija ever. täiesti ebamaise soenguga vend. teisel kohal on lee bowyer. tema pole eriline soengumees, küll aga väga pühendunud mängija.

    kui ma võidan loteriiga, siis ma ostan nad mõlemad leeds unitedisse. siis on leeds võitmatuselt teine meeskond maailmas arsenali järel.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Aga loomulikult on mul Evertoni võidu üle väga hea meel ja häälepaelad võdisesid küll.
      Aastat on ainult napilt üle pooleteise kuu möödas, aga mõned auhinnad hakkavad juba vaikselt välja kooruma! Kui siia niigi tühja Evertoni teemasse mõni ManU fänn kibekiirelt kirjeldama ei tule, kuidas ta City võidumängude ajal Arsenali vastu endale käega ära teeb, siis võid ju vaata et "Kõige fännima fänni" tiitli kotti pista. Õnne! YNWA!

      Kommentaar


        Evertonil järgmine vastane ju Reading , edasipääs vist pea kindel , ning siis juba 1/4
        klubi probleemiks rohkem ju muu - kui keegi heast küljest silma jääb on suuremad kohe kedagi jälle ära meelitamas
        Spursi saagiks sai Pienaar , nüüd noolib Chelsea siingi kiidetud Fellaini

        Kommentaar


          Jermaine Beckford, 5+... väravat.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            6 väravat on veel näiteks Rooneyl, Anelkal ja Sahal. Sellest vähem on löönud Arshavin, Kuyt, Balotelli, Gerrard, Lampard, Fabregas, Agbonlahor ja veel mustmiljon minevikustaari.
            nende puhul pole foorumis ühtegi kihlvedu.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Saha pääses väidetavalt imeläbi eluohtlikust autoõnnetusest. Olla siis külavahel oma eksklusiivse Ferrariga vähe peale keeranud ja auto maha kandnud.

              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Jermaine Beckford, 5+... väravat.
                Tänud meelde tuletamast. Oligi ühe kodanikuga siin kihlvedu ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Tänud meelde tuletamast. Oligi ühe kodanikuga siin kihlvedu ju
                  6 kotti täis, alles märts ja konn juba kahe sikspäki võrra vaesem. Elu on ilus.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olll Vaata postitust
                    Evertonil järgmine vastane ju Reading , edasipääs vist pea kindel , ning siis juba 1/4
                    klubi probleemiks rohkem ju muu - kui keegi heast küljest silma jääb on suuremad kohe kedagi jälle ära meelitamas
                    Spursi saagiks sai Pienaar , nüüd noolib Chelsea siingi kiidetud Fellaini

                    http://soccernet.espn.go.com/news/st...a-link?cc=5739
                    Everton siiski suutis kaotada selle mängu
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oku Vaata postitust
                      6 kotti täis, alles märts ja konn juba kahe sikspäki võrra vaesem. Elu on ilus.
                      no fakk. seda ma ei osanud uneski näha, et Everton ei suuda endale ühtki päris ründajat soetada ja et Beckford saabki päriselt järjekindlalt platsile. sest no ilmselgelt on ta liiga sitt, õnnetuseks on seda ka kõik teised Evertoni ründajad. aga jah, omad õlled te saate, mis parata. ning niipea ma enam ühtki kihlvedu vastu ei võta, vähemalt mitte senikaua, kuni võitmatu Arsenal FA cup-ist välja kukub.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Endine Leedsi ründaja uputas Chelsea. League vannis tundusid need Beckfordi väravad kuidagi loomulikumad, kui Premmis.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Olgu see sõbralik ärapanemine või tõsiseltvõetav sõnavahetus, Seamus võidab igal juhul.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Jep...liiga ainult. Ja 6-pack-iks olgu ükstapuha milline eesti tuntum õllemark!
                            meenus säherdune kohustus. kas aastapäevaüritusel osaled?
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              meenus säherdune kohustus. kas aastapäevaüritusel osaled?
                              T2itsa v6imalik, et satun sel ajal kodumaale. Annan teada, kui selgus majas

                              Kommentaar




                                Evertoni väravavahi kit :facepalm:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X