320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Seda ManU videot olen ma juba näinud, aga teades kui palju on nende fännide ridades vähese mõistusega inimesi, ei ole selline käitumine nende puhul just kuigi imestusväärne. Mida ta selles sinu poolt postitatud intervjuus siis nii valesti ütles? Terry tõmbas kellegi naisega ringi, meedia puhus sellest suure mulli, võiks nagu sellest üle saada või mis? Mulle tundub, et pigem on probleemiks see, et Bellamy on lihtsalt palju väravaid löönud erinevatele klubidele. Enamik sellest vihast ja mölinast mis tema poole on suunatud on täiesti asjata.
    Terry pole kellegi naisega ringi tõmmanud, aga see selleks. Seda kriitikat kuulda just Bellamy suust, kes oma elu jooksul igasugu kino teinud, on muidugi eriti irooniline. Ei meeldinud see mängija enne seda intervjuud ja ei meeldi ka pärast, kuna sellistest minu jaoks vastikutest klubidest nagu Celtic, Liverpool ja Wet Spam läbi käinud mängija ei suuda kunagi minu silmis respekti võita. Punkt.

    Kommentaar


      Jalgpall on vahetevahel uskumatu. Klassikaline kui-sa-ise-ei-löö juhtum eile. Zamora 89. minutil Howardist mööda ja tühjast väravast üle. Howardilt pikk pall ette, Saha jookseb ja lööb taha nurka ära. Hetkega kindlast kaotusest võit.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Tim Howard!!!!!!!

        Kommentaar


          route one

          Kommentaar


            Niceeee

            Kommentaar


              Goal of the season!

              Kommentaar


                Nääh. Howard söödab ja tuul lööb.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  päris korralik põrge.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Suht Mahe värk

                    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                    Kommentaar


                      Huvitav mis tuule kiirus oli?
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                        Huvitav mis tuule kiirus oli?
                        Meteoroloogiajaama mõõtmispunktis nimega Shap, mis ei asu Liverpoolist väga kaugel, mõõdeti eile õhtul tuuleiile kuni 36 meetrit sekundis.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Take a bow, son, take a bow.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            see hooaeg premis siis tuul > torres+carroll
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              tatarini müügist saadud raha eest soovib Toffees nüüd osta Rangersist üht horvaadist ründajat, Jelavic oli vist nimi
                              vähemalt väidab nii venelaste Sport-Express
                              eks ta õige suund ole, korralikud ründajad (õigemini nende puudumine) on selle satsi probleem juba aastaid

                              Kommentaar


                                Nikica Jelavic kohal. Kuskil 8 milli naela ringis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X