320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bolasi eest 25 milli, mis võib tõusta 30-ni? Cheers pals, see Benteke raha tuleb otse LFC-sse.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Bolasi eest 25 milli, mis võib tõusta 30-ni? Cheers pals, see Benteke raha tuleb otse LFC-sse.
      No mina poleks olnud vastu, kui Benteke otse Evertoni tulnuks. Villa päevil oli ta väga hea (ka Belgia koondises esiründaja siis) ja usun, et Liverpoolis viibimine pole talle veel pöördumatuid kahjustusi põhjustanud. Pealegi, kui vastab tõele, et tehing hõlmaks Niasse'i Palace'isse laenule sokutamist, oleks Everton igal juhul siin võitjaks pooleks.

      Kommentaar


        Williams toodi ära igastahes, umbes 10 milli eest. Quality!

        Kommentaar


          Kone(Loodetavasti Arouna lahkub siis) ja Bolasie kah soojas.

          Kommentaar


            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              251-pope-voodoo-doll-5-color0004.jpg
              .....

              Kommentaar


                Everton: Stekelenburg, Baines, Funes Mori, Jagielka (c), Holgate, McCarthy, Barry, Gueye, Mirallas, Barkley, Deulofeu
                subs: Robles, Kone, Lennon, Cleverley, Oviedo, Davies, Galloway

                Lukakul kannavigastus, Colemanil mõnenädalane vigastuspaus. Näis, kuidas Holgate esimeseks tõsisemaks katsumuseks valmis on.
                COYB!!

                Kommentaar


                  Ilmekas tõestus Koemani jutule, et meeskonna füüsiline ettevalmistus on 70% peal hetkel, lõpus vajuti ikka väga ära ja vaid meeleheitlik kaitsetöö ja Steki tõrjed päästsid kaotusest. Eriti imeline oli see Lamela rikošeti saanud löögi äratoomine.

                  Kommentaar


                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Võimas. Maksta 27-aastase mängija eest, kelle ainus silmapaistev oskus on kiirus... kes on suutnud seni EPLis toota ühe värava või assisti iga 247 mänguminuti kohta ... 28 miljonit euri...

                      Järsku see Torrese-50M-diil ei tundugi enam nii rumalana.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Võimas. Maksta 27-aastase mängija eest, kelle ainus silmapaistev oskus on kiirus... kes on suutnud seni EPLis toota ühe värava või assisti iga 247 mänguminuti kohta ... 28 miljonit euri...

                        Järsku see Torrese-50M-diil ei tundugi enam nii rumalana.
                        Ära ole nii karvane, küll Koeman temast vormib korraliku Mane versiooni. Millegi pärast ma arvan, et su emotsioon oleks kardinaalselt erinev, kui Tottenham oleks ta selle Nkoudou asemel toonud.. Ikkagi EPL proven & stuff.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ära ole nii karvane, küll Koeman temast vormib korraliku Mane versiooni. Millegi pärast ma arvan, et su emotsioon oleks kardinaalselt erinev, kui Tottenham oleks ta selle Nkoudou asemel toonud.. Ikkagi EPL proven & stuff.
                          Nalja teed ? Selliseid mehi peksab Poch kurikaga juba Park Lane'i alguses minema. Bolasie on ju vanem ja tumdedama nahatooniga Andros Townsend - kui klubi mängib kõrge kaitseliiniga ja mängijatel vähe ruumi siis tuleb sellised hobused esimesena seebiks keeta.

                          Nagu päriselt. Ma saan osadest aru - ma olin ka kunagi väga exited kui nägin Aaron Lennoni kiirust. Mingi aeg sain aru, et kiirus ilma teiste ülivajalike oskusteta nagu mängulugemine ja võime selle kiirusega midagi peale hakata (oma kiired söödud väravateks või assistideks konverteerida) ei ole vähimatki väärt.

                          Sellise mehe eest 28 miljonit maksta on nii ropp ülemakskmine, et ma annaks Padrew röövimise eest menti ausaltöeldes....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Võimas. Maksta 27-aastase mängija eest, kelle ainus silmapaistev oskus on kiirus... kes on suutnud seni EPLis toota ühe värava või assisti iga 247 mänguminuti kohta ... 28 miljonit euri...

                            Järsku see Torrese-50M-diil ei tundugi enam nii rumalana.
                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Nalja teed ? Selliseid mehi peksab Poch kurikaga juba Park Lane'i alguses minema. Bolasie on ju vanem ja tumdedama nahatooniga Andros Townsend - kui klubi mängib kõrge kaitseliiniga ja mängijatel vähe ruumi siis tuleb sellised hobused esimesena seebiks keeta.
                            Resultatiivsus pole kiita, kuid kindlasti pole ta tühipaljas speed merchant või samasugune one-trick-pony nagu Townsend. Bolasie'l on siiski ka väga hea tehnika (eelkõige) ja löök. Pigem võrdleks teda Lamela kui Townsendiga, vajadusel on ta võimeline keskel (ja isegi ründajana, vt hat-trick Sunderlandi vastu üle-eelmisel hooajal) mängima. Mina olen väga rahul. Üks vingemaid ääreründajaid PLis. £25m-£30m tundub olevat praegusel ajal standardne hind end tõestanud PL mängijate eest ja mingit tohutut põntsu see klubi rahakotile ei pane, arvestades ka seda, et ülejäänud signingud saadi sel suvel väga hea hinnaga kätte (Stek u £1m, Gueye £7m, Williams £12m). Kui siis u viis milli maksti üle..
                            Veidi ebastabiilne ta on nagu enamus wingereid, aga Koeman arvatavasti ei luba tal rihma nii lõdvaks lasta kui Pardew. Eks see kriitika, mis ta Deulofeu ja Mirallase kohta pärast Spursi mängu tegi, et tuleb rohkem pallita tööd teha, hakkab kehtima ka Bolasie kohta.

                            Kommentaar


                              Oot kas sa pold see vend kes siin meistrite teemas vahepeal pidas normaalseks 20 milkut tory faking deeney eest v ? Ja nüüd siis selline steitment.

                              e. rainisele siis.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Oot kas sa pold see vend kes siin meistrite teemas vahepeal pidas normaalseks 20 milkut tory faking deeney eest v ? Ja nüüd siis selline steitment.

                                e. rainisele siis.
                                Mees. Ära võrdle palun m**i pöidlaga ega pane meelevaldselt teisi numbreid minu omade asemele. Selgelt küsisin seal, et kuidas ta pole väärt 15 mln £. Bolasie läks väidetavalt 24.6 mln £ eest. Sisuliselt 10 miljonit vahe veel otsa.

                                Deeney numbrid PLis - 39 mängu ; 13 väravat; 9 assisti. Värav/assist 153 minuti kohta (Vanus: 28)
                                Bolasie numbrid PLis - 90 mängu ; 9 väravat ; 19 assisti. Värav/assist 247 minuti kohta (Vanus: 27)

                                Rääkimata sellest, et Deeney paugutas kaks varasemat hooaega Championshipis ka (kui mitte kolme) siis vähemalt kahe mehe eest, samas kui Bolasie output oli ka sellel tasemel pehmeltöeldes keskpärane (värav või assist 320 minuti kohta vs Deeney värav või assist 137 minuti kohta).

                                Ja kui nüüd veel ikka aru ei saanud. Selgitan lihtsamalt lahti - JAH, kui ma peaksin valima, siis võtaksin Deeney 15M£ eest enne kui Bolasie 25M£ eest. Võtaksin ka Deeney enne 20 mln naela eest kui Bolasie 25 mln naela eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X