320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa. Halvad uudised.
    Tundus küll, et just Cudicinil tõsisem vigastus, aga oli hoopis vastupidi. Õnneks Carlo on vist enam-vähem korras. Barca mängus v-b juba valmis platsile tulema.

    Kommentaar


      siit selgub, näed, et Hilario karjääri keeras peesse mäng ManUnitediga.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Barca mäng my ass. Neli päeva pärast mitmeks minutiks pildi eest võtnud peapõrutust ei ole nagu kuigi mõttekas hakata lolli mängima, seda enam, et grupi seis ei nõua mingit meeletut riskimist. Kümmekond päeva pausi oli arstide soovitus, sellest tasuks küll kinni pidada.


        edit: ja antud kontekstis Poomi liikumisest rääkida oleks vist küll umbes sama mõttekas kui eeldada, et SAF oleks näiteks Rossi kuhugi Chelseasse või Pooli laenule andnud, endale väravaid taguma.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          et SAF oleks näiteks Rossi kuhugi Chelseasse või Pooli laenule andnud, endale väravaid taguma.
          Laenul olevad mängijad ei saa oma tegeliku koduklubi vastu mängida. Selle pärast ei mänginud Rossi Old Traffordil Newcastle'i eest(samas ei mängi ta seal muidu ka eriti) ning samal põhjusel oli Watfordi väravas Richard Lee(mitte Foster) kui Watford võõrustas Unitedit augusti lõpus.

          Nii et kui Poom antaks Chelseasse laenule(mida muidugi ei juhtu), siis Arsenali vastu ta mängida ei saaks.

          Kommentaar


            Kokkuleppe küsimus, see pole kirjutatud reegel.
            Supplies!

            Kommentaar


              Peale seda kui LuaLua Newcastle'st laenul olles Pompey eest paaril korral Harakate võrku sahistas keelati ametlikult ära "emaklubi" vastu mängimine.

              Kommentaar


                Kui see värk tõsi on siis kas Chelsea poolehoidjad peaksid muretsema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                  Kui see värk tõsi on siis kas Chelsea poolehoidjad peaksid muretsema.

                  Just. Ma küll ei suudaks kannatada kui pool minu lemmikklubist kuulub mingile naisele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Hakkame nüüd spekuleerima, et Wenger laenab äkki Poomi Chelseasse
                    Mis spekuleerima? Kindel jutt ju, et tänaõhtusel reservide mängul Arsenali ja Chelsea vahel vaatavad JM jm treenerid Matu tegevuse üle ja kui sobib, siis on tehing tulemas. Muidugi!

                    Kommentaar


                      doh. olgu, no mitte otseselt endale, kuid näidake mulle mõnd täie aruga treenerit, kes annab oma mehe otsesele konkurendile tugevduseks. selles oli jutu point.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        doh. olgu, no mitte otseselt endale, kuid näidake mulle mõnd täie aruga treenerit, kes annab oma mehe otsesele konkurendile tugevduseks. selles oli jutu point.
                        milan andis eelmine aasta abbiati vist Juvele?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          milan andis eelmine aasta abbiati vist Juvele?
                          Seda ainult sellepärast, et Milani enda mees sõitis sõpusmängus Buffoni vigaseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Seda ainult sellepärast, et Milani enda mees sõitis sõpusmängus Buffoni vigaseks.
                            Milanil oli tol hetkel minu mälu järgi viis väravavahti ja lisaks tahtis Abbiati lahkuda. See, et Kakaga mängusituatsioonis kokku põrgates Buffon viga sai, ei olnud ainsaks põhjuseks!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Who the fuck are Barcelona?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas riho Vaata postitust
                                Who the fuck are Barcelona?


                                The Reward is Cheese.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X