320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    DELFIst lugesin, et vennad Ojamaad Flora noortetiimist läksid Chelseasse testima. Henri ja Henrik Ojamaa siis. Henrik 15 ja Henri 18 aastane.

    Kommentaar


      Algselt postitas riho Vaata postitust
      DELFIst lugesin, et vennad Ojamaad Flora noortetiimist läksid Chelseasse testima. Henri ja Henrik Ojamaa siis. Henrik 15 ja Henri 18 aastane.
      jah. Abrakas ja Mourinho pole selgelt Shevaga rahul ja nüüd otsitakse asendust.

      Kommentaar


        Õhtulehes pikem lugu nendega.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          «Saan rääkida muidugi ainult enda eest, aga Chelsea pole noorte hulgas vist väga popp klubi. Kõik mängijad on seal ju suure raha eest kokku ostetud,» rääkis Henri. Henrik noogutas ja kostis: «Ei, Chelsea ei kuulu ka selle nädala järel mu lemmikute hulka.»

          Kommentaar


            Ja isegi dressidest ja särkidest oli Romanil kahju erinevalt Derby County klubist...
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Järgmisena kutsutakse äkki mind Chelsea juurde testima

              Kommentaar


                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                Järgmisena kutsutakse äkki mind Chelsea juurde testima
                vaata et siis sargid pihta paned. muidu jalle nagu mingi amatoor-vennad Ojamaad, kes ei saa ei lepingut ega sarke
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  mis te õiendate onu Romka kallal. kes kopkat ei korja, see rublat ei saa.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    vaata et siis sargid pihta paned. muidu jalle nagu mingi amatoor-vennad Ojamaad, kes ei saa ei lepingut ega sarke
                    Ei seda ei juhtu, minust saab 2007/2008 aastal Chelsea esiründaja, pange tähele

                    Kommentaar


                      Kui Geremi hakkab võiduväravaid lööma, siis on klubi põhjas 8-)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Kui Geremi hakkab võiduväravaid lööma, siis on klubi põhjas 8-)
                        vähemalt oli kena värav.
                        /

                        Kommentaar




                          Lõpuks . . .
                          Loodetavasti tuleb ikka palju normaalsem kui praegune.

                          Kommentaar


                            vau. tavaliselt varjatakse igast vilkuvate vilede ja kelladega olematut sisu.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                vahelduseks annaks siis au härrra hosee ingaasjole http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...pe/6161008.stm kudagi väga diplomaatiline ja viisakas ning mitte salvav. ülla-ülla.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X