320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisiis, Robben tegi täna koos meeskonnaga kaasa mängueelse treeningu, mis tähendab, et mees on terve. Samas kahtlen, kas Jose riskib teda homme mängu panna- vastas ju jõhkrad pensionäärid. Kuid kui seis soodne võib ta vahtetusest sekkuda. Ja teisipäeval peaks ta juba olema valmis võitlema algkooseisukoha eest ja suutma 90 minutit platsil olla. Ballackist mul uudised puuduvad- on ta hommseks terve?

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Niisiis, Robben tegi täna koos meeskonnaga kaasa mängueelse treeningu, mis tähendab, et mees on terve. Samas kahtlen, kas Jose riskib teda homme mängu panna- vastas ju jõhkrad pensionäärid. Kuid kui seis soodne võib ta vahtetusest sekkuda. Ja teisipäeval peaks ta juba olema valmis võitlema algkooseisukoha eest ja suutma 90 minutit platsil olla. Ballackist mul uudised puuduvad- on ta hommseks terve?
      Minu info ütleb, et Ballack jääb homme eemale ning et väikse tõenäosusega ka Liverpooli mängust. Carvalhol olevat ka mingisugune probleem ning et on väike võimalus, et ta Boltoni vastu ei mängi.

      Kommentaar




        Gerrard, Jamie Carragher and keeper Jose Reina will be left at home when the squad travel for the match at Portsmouth.

        Oleks meil ka sellist luksust, et Cechi, Terryt ja Lampsi puhata
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
          http://soccernet.espn.go.com/news/st...425477&cc=5739

          Gerrard, Jamie Carragher and keeper Jose Reina will be left at home when the squad travel for the match at Portsmouth.

          Oleks meil ka sellist luksust, et Cechi, Terryt ja Lampsi puhata
          Jah, selle pärast peabki Jose pooli favoriidiks. Neil on see luksus puhata mängijaid, kuna pole ausalt öeldes vahet, kas lõpetad 3nda või 4ndana. Kuid meil on veel võimalus ka liiga võita ning selle nimel peame võitma kõik eesolevad mängud. Ma usun, et väravavahil ei ole väga palju puhkust vaja anda, kuna Boltoni vastu tal vaevalt väga tihe päev tuleb. Loodame jah, et keegi täna vigastada ei saa. Eriti hull oleks, kui kaitseliinist keegi välja langeks. Aga elame-näeme

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Jah, selle pärast peabki Jose pooli favoriidiks. Neil on see luksus puhata mängijaid, kuna pole ausalt öeldes vahet, kas lõpetad 3nda või 4ndana. Kuid meil on veel võimalus ka liiga võita ning selle nimel peame võitma kõik eesolevad mängud. Ma usun, et väravavahil ei ole väga palju puhkust vaja anda, kuna Boltoni vastu tal vaevalt väga tihe päev tuleb. Loodame jah, et keegi täna vigastada ei saa. Eriti hull oleks, kui kaitseliinist keegi välja langeks. Aga elame-näeme
            Nii Manu kui Chelsea mäng hakkab kell 14.45......mis oli suht aimatav.
            MU FCUK

            Kommentaar


              Minuarust nagu Chelseal on mehi, kes võiksid anda puhkust,aga ei usaldata. Olgem ausad, Chelsea kasutab maksimaalselt 15meest, rohkemaid kohe mitte kuidagi eil julgeta.

              Kommentaar


                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                Minuarust nagu Chelseal on mehi, kes võiksid anda puhkust,aga ei usaldata. Olgem ausad, Chelsea kasutab maksimaalselt 15meest, rohkemaid kohe mitte kuidagi eil julgeta.
                justkui sinu sõnadele vastu on jose pannud väljakule sellise tiimi:
                Cech, Geremi, Carvalho, Terry, Bridge, Diarra, Mikel, Essien, SWP, Kalou, Ševa.

                Puhkust antakse nii Lampardile kui Drogbale, kes võivad sekkuda vahetusmeeste pingilt.

                Kommentaar


                  No türa küll Everton on ikka hea saast, 0:2 eduseisust kaotavad 4:2 ja meie saame mingi Boltoni, kes saab 3 lõõki üldse postide vahele ja 2 neist on väravad.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                    No türa küll Everton on ikka hea saast, 0:2 eduseisust kaotavad 4:2 ja meie saame mingi Boltoni, kes saab 3 lõõki üldse postide vahele ja 2 neist on väravad.

                    Mitte Everton pole saast ega ka Bolton.........täna oli selleks Chelsea
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      Teine värav oli puhas Essieni p**k. Ning Phil Neville on totaalne lammas... Ta isegi ei püüdnud seda ära lüüa, tegi teene oma vennale ja vanale klubile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                        Mitte Everton pole saast ega ka Bolton.........täna oli selleks Chelsea
                        jah, õnneks on teisipäevaks osad mehed puhanumad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                          Mitte Everton pole saast ega ka Bolton.........täna oli selleks Chelsea
                          "Manchester United didn't won the game, Everton lost it"

                          Sellele pole mõtet vastu vaielda ning ma ei mõtle sellega midagi halba ManU suhtes, GJ.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manpe Vaata postitust
                            Ning Phil Neville on totaalne lammas... Ta isegi ei püüdnud seda ära lüüa, tegi teene oma vennale ja vanale klubile.
                            Loll jutt. Kui sulle meetri pealt pall jalgadesse uhatakse, ei ole selle valesse kohta suunamises midagi rabavat. Aga eks sattus muidugi igasugu vanden6uteoreetikute jaoks sobivale momendile...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              jah, õnneks on teisipäevaks osad mehed puhanumad
                              Puhanumad ? Kes ?... See et Lampard sai puhkust 25 minti ja see et Drogba sai 45 minti. See pole midagi võrreldes mida Liverpool sai endale lubada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manpe Vaata postitust
                                Puhanumad ? Kes ?... See et Lampard sai puhkust 25 minti ja see et Drogba sai 45 minti. See pole midagi võrreldes mida Liverpool sai endale lubada.
                                Aga ära unusta Makat, Ballackit ja Robbenit. Ning ka Joe Cole mängis vaid kolmandiku mängust. Nii et päris väsinud meestega me poolile vastu ei lähe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X