320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tänan, et Arse tiitlid mõnusasti vahele jätsid. See teeb minu vana südame soojaks. Aga vana hea Roversi oleksid ju võinud ikka ära mainida. Milles nemad süüdi on?
    kui teemaks on Chelsea ja ManU mäng, siis polegi ju vaja teisi võitjaid välja tuua või mis...

    Kommentaar


      Sinclair kütab manu puuri palle täis!

      Kommentaar


        Tuli sellest üks igav 0-0 viik. Meil oli võibolla veidi rohekm võimalusi, kuid ka koduväljaku eelis. Kuid see mäng oli rohkem treeningmängu eest. 19ndal näitame alles, kes tegelikult parem on!

        Kommentaar


          Suht igav mäng oli. Lõpus läks põnevamaks, aga kerge muie tuli kui kõik 80% võimalused Utd. kuidagi ära tõrjus/päästis See oli jah kerge treeningmäng. Hea meel on, et lõpuks said põhitegijad ka puhkust. Lampardil vist 60 mängu täis ? Suht jõhker ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas manpe Vaata postitust
            Suht igav mäng oli. Lõpus läks põnevamaks, aga kerge muie tuli kui kõik 80% võimalused Utd. kuidagi ära tõrjus/päästis See oli jah kerge treeningmäng. Hea meel on, et lõpuks said põhitegijad ka puhkust. Lampardil vist 60 mängu täis ? Suht jõhker ju.
            Kui küsida tohib, siis milline on 80% võimalus?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Kui küsida tohib, siis milline on 80% võimalus?
              Võimalus mis on suurem kui 79% aga väiksem kui 81% ja 100%.

              Kommentaar


                "Carvalho one per cent. Ballack zero per cent. Robben has a real chance and Drogba will be fit."

                Drogba terve finaaliks, see vähemalt hea uudis.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                  "Carvalho one per cent. Ballack zero per cent. Robben has a real chance and Drogba will be fit."

                  Drogba terve finaaliks, see vähemalt hea uudis.
                  See väga hea uudis. Aga Carvalhot vaja, kurat

                  Kommentaar


                    Noh ega kõike head ka korraga ei saa.

                    Kommentaar


                      Aeg avada rahakotirauad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manpe Vaata postitust
                        See väga hea uudis. Aga Carvalhot vaja, kurat
                        Eks Essien paeb seda koht siis mängima. Vaevalt Mourinho enam Boulat usaldab

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          19ndal näitame alles, kes tegelikult parem on!
                          A ma tegelt ei saa aru, kuidas nii? Ses mõttes, et liiga võidab meeskond, kes on kõige stabiilsem hooaja vältel olnud ja kõige rohkem punkte kokku saab. Kas siis karikafinaal on tegelik näitaja? Ses mõttes, et Itaalia parim on tegelikult hoopis Roma, sest eile pm võideti finaal ära?! Või kuidas need asjad Inglismaal käivad? (Mitte, et ma ManU poolt olin või midagi, aga tekkis lihtsalt küsimus)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            19ndal näitame alles, kes tegelikult parem on!
                            ma ütlen see on nagu mourinho jutt juba...think before you( male or female?) write something!!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Eks Essien paeb seda koht siis mängima. Vaevalt Mourinho enam Boulat usaldab
                              Essien ongi parem variant nii maa- kui õhuvõitlustes. Kuid tuleb jällegi tõdeda, et Essieni teravust ja energiat ei saa rünnakutel kasutada Ning Carvalho on asendamatu mees... Kui ta ründesse jookseb, siis ta ikka tõsiselt jookseb ründesse ning kaitsja kohta on tal väga hea sööt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                A ma tegelt ei saa aru, kuidas nii? Ses mõttes, et liiga võidab meeskond, kes on kõige stabiilsem hooaja vältel olnud ja kõige rohkem punkte kokku saab. Kas siis karikafinaal on tegelik näitaja? Ses mõttes, et Itaalia parim on tegelikult hoopis Roma, sest eile pm võideti finaal ära?! Või kuidas need asjad Inglismaal käivad? (Mitte, et ma ManU poolt olin või midagi, aga tekkis lihtsalt küsimus)
                                kindlasti on hooaja vältel pisut suuremat stabiilsust üles näidanud Manu, kuid siis suudame kuid siis suudame näidata, et oleme vähemalt omavahelises mängus nendest paremad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X