320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    järjekordse flame'i tekkimise hirmus märgin igaks juhuks, et ei rünnanud mitte kedagi onju. chill. lihtsalt see jutt on nii hale, et vat oleks meil kõik terved, siis me oleks euroopa parimad üle ültse. samamoodi võiks newcastle öelda, et kui kõik mehed oleks terved olnud ja bramble katki, siis oleks uefa cup lõdvalt kinni pandud ja liigas kolmandaks tuldud, või et kui leedsi managemendis türblite kontsentratsioon väiksem oleks, siis oleks kohe tagasi premmi tõustud ja värki. hüpoteetiline piece of crap noh. ja mädanema on see kala hakand kohe päris peast teatavasti, seega ei ole muidugi ime, et igasugu olekspoleks-analüütikud veel isegi ligi kuu aega pärast hooaja lõppu kivi alt välja roomavad.

    PS huvitaval kombel ma ei mäleta saf'i n+1 korda rääkimas, et oleks meil ainult kõik mehed terved olnud, me oleks raudpolt milanile ära pannud, või arsene'i ülepäeviti soigumas, et mis te tahate saada meilt, henry on katki ju.

    veelkord siis, ma ei ründa mitte kedagi, ma toon ühe konkreetse rumaluse ilmingu välja. ja oleks saf seda rääkinud või kui mõni manku fänn räägiks, ma ei vaataks hea pilguga, kuigi mõne arvates need on ainult sõnad, sest ma ei saa ju tegelikult kuidagi olla objektiivne, eksju.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ballackil esineb paranemisel tõrkeid, loodame, et mees saab pre-seasoniks terveks.

      Jose räägib uutest mängijatest
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Geremi siis nüüd Newcastle United'is. Newcastle maksis Briti meedia väitel 28-aastase mehe eest Chelseale kaks miljonit naela.
        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

        Kommentaar


          Lugesin kah siis selle jutukese läbi ning tuleb tõdeda et nii palju naerda pole ammu juba saanud.
          Vigastusi on igal meeskonnal Premiershipis piisavalt olnud. Teised lihtsalt ei tee sellest nii suurt numbrit. ma arvan et kui newcastle'il oleks vigastustega vähe rohkem vedanud, siis oleksid nad kindlasti euroopas. sama saab öelda ka blackburni kohta, kuigi nad vist mingi nipiga ikkagi said intertotosse.
          Mis puudutab penalteid ja muud säärast, siis pole loo autoril tõest infot käepärast võtta. Unitedi kahjuks määrati möödunud hooajal ikka selliseid penalteid et suu jäi lahti. nt mängus Boltoniga kui Vidic kohtuniku arvates Faye vastu vea tegi või mäng Wiganiga kus samuti suht mängu lõpus lambist penalti määrati. põhjus miks me sellest suurt numbrit ei teinud oli see et me võitsime need mängud vastavalt 4:1 ja 3:1...aga penalti andmine ei tohiks sõltuda mängu seisust.
          aga samas mis sa ikka chelsea fännilt ootad? objektiivset artiklit?

          Kommentaar


            Pizarro lõi 2 väravat ja tagas Peruule koha veerandfinaalis, väga hea.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar




              Palju huvitavat lugemist siis tekkinud lähipäevil.

              Valmis siis uus ja moekas treeningukeskus ja Kenyon kinnitas seda, et Malouda ja Alex on teel siia.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                http://www.chelseafc.com/page/NewsText/0,,10268,00.html

                Palju huvitavat lugemist siis tekkinud lähipäevil.

                Valmis siis uus ja moekas treeningukeskus ja Kenyon kinnitas seda, et Malouda ja Alex on teel siia.
                Jah, kuid Malouda tuleku järel lahkub toenäoliselt SWP, kes kindlasti ei rahuldu pingipoisi staatusega ning Malouda saabumise vähenevad ta voimalused veelgi. Ning kui ka Alex siirdub on ka kaitsega koik ok.

                Kommentaar


                  oioi alex on suurepärane täiendus uus gallas terryiga moodustavad suurepärase paari kindlasti

                  Kommentaar


                    ma eriti ei usu, et r.carvalho pingimeheks hakkab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Jah, kuid Malouda tuleku järel lahkub toenäoliselt SWP,
                      Aga kui Robben Madridi läheb?

                      Kommentaar


                        PK mainis kuskil, et Robbeni positsioon pole ohus Malouda saabumisega, olen selles 100% kindel, aga artiklit ei viitsi üles otsida :/

                        Ja Real pidi Kaka, Fabregase, C. Ronaldo ka ostma ? Mis nendest sai ? Calderon on lihtsalt tainas...
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          ma eriti ei usu, et r.carvalho pingimeheks hakkab.
                          No konkurents on alati teretulnud. Nyyd ei saa enam Carvalho ja Terry gi oma algkooseisukohas niiväga kindlad olla midagi...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            No konkurents on alati teretulnud. Nyyd ei saa enam Carvalho ja Terry gi oma algkooseisukohas niiväga kindlad olla midagi...
                            terry ikka saab küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              SWP, kes kindlasti ei rahuldu pingipoisi staatusega..
                              1st hooajast oli küllalt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                No konkurents on alati teretulnud. Nyyd ei saa enam Carvalho ja Terry gi oma algkooseisukohas niiväga kindlad olla midagi...
                                Kes see Terry kohta ohustada saab ? Ben Haim, Boulahrouz ?

                                Aga jah, ma ei oskagi kumbagi eelistada (Robben või SWP). Robben tundub küll skillilt parem aga SWP suhtumine tundub olevat parem.. Kuid platsil määrab asjad siiski skill ning parem siis Robben kui SWP Kuigi ei taha, et kumbki lahkuks.
                                Kuid Malouda ja Alex on kindlasti head täiendused

                                Kommentaar

                                Working...
                                X