320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Lämps jääbki seda taevavärki tegema w?
    As long as he scores it doesn´t matter Kui ema ikka nii südames oli, siis miks mitte. Nagu ma aru olen saanud, siis pühendab ta oma väravad just emale.

    Kena rahulik mäng oli. Täiskäigul ei mängitud ning ega Bordeaux mingit suurt vastupanu ka ei osutanud. Ei saadud vist ühtki lööki raamidesse. Lamps on kuningas! 150k pole mingi summa kui ta samas vormis jätkab. Üllatavalt korraliku mängu tegid minu poolt mitte väga heas nimekirjas olevad Anelka ja Malouda. Esimene peaks veel oma finishing skilli lihvima aga pole midagi. Nüüd on, mille pealt minna põhapäevasele mängule. Meil on võimalus puhata ka üks päev kauem nii et täismaja ees SB-l oleks põhapäeval kõik muu kui võit selge läbikukkumine Egas midagi... Pühapäevani

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Lämps jääbki seda taevavärki tegema w?
      jajah.. ema suri tal juba eelmine hooaeg, võiks midagi uut välja mõelda, õige märkus!
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Mulle ei meeldi kuidas Anelka mängib
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          Algselt postitas North Vaata postitust
          Mulle ei meeldi kuidas Anelka mängib
          Mulle ka mitte.

          Kommentaar


            Lolli jutu kõrvale ka siis pisut tarka. Ray Wilkins´ist on saanu Steve Clarke asendaja. Uudis tundub positiivne kuna tegu on samuti endise klubi mängijaga, mis meeldib fännidele kindlasti väga. Tema viimatine tööots oli Inglismaa noortekoondise juures, kuid see lõppes eelmine aasta. Seni olen näinud teda tegutsemas ka Sky Sport´si kommentaatorina. Edu talle uues ametis!


            Kommentaar


              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
              jajah.. ema suri tal juba eelmine hooaeg, võiks midagi uut välja mõelda, õige märkus!
              mine putsi, rsk...sul sureb keegi väga lähedane ära ja aasta pärast oled mõtetes ikka veel temaga, sulle meeldiks kui keegi ütleks sulle: "Saa üle, dude, ta suri juba aasta tagasi ära, big deal..."
              Mine lase endal kuskil ajud välja, sis ma ehk olen aastakese sinuga...

              Kommentaar


                Kurat, mis selle kohaga juhtunud on? Tundub nagu mitte keegi ei suuda enam irooniat tabada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  mine putsi, rsk...sul sureb keegi väga lähedane ära ja aasta pärast oled mõtetes ikka veel temaga, sulle meeldiks kui keegi ütleks sulle: "Saa üle, dude, ta suri juba aasta tagasi ära, big deal..."
                  Mine lase endal kuskil ajud välja, sis ma ehk olen aastakese sinuga...
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mart pole kunagi eriti terav olnud.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      velled, eesotsas fitti ja blowjob-bob'iga, te olete ikka viimase peal koomikud. halastage, et minusugune Võru mats peenet päälinna huumorit ei jaga. blowjob-bob'i surmanali oli ikka täielik geniaalsus, huvitav kas Baskin või Jahiloo ka siin vahel ringi luusib?

                      Kommentaar


                        kus nüüd tõid koomikud välja. Baskin ja Jahiloo...Iga kolmas aktiivne foorumlane paneb ka valusamat kildu.

                        Kommentaar


                          miks mitte Bas' ja Jahiloo, need meie paar venda on küll nende kahe peeruga samast klassist...
                          küll on aga tõsijutt, et siit foorumist saaks ühe kuradima paksu huumoriväljaande, aga mõni vend nende kaante lihtsalt ei kõlba.

                          Kommentaar


                            sütti, palun.

                            Kommentaar


                              avane, seesam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                                avane, seesam.
                                Kao oma teemasse. Pole vaja normaalseid teemasid ära rikkuda. Ja muide küsi oma klassijuhatajalt, mis on iroonia!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X