320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust

    EPIC FAIL
    burka, et aasta pärast on see WIN?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      burka, et aasta pärast on see WIN?
      WIN FAIL?
      Ega Gates ka kõiges süüdi ole.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        WIN FAIL?
        Ega Gates ka kõiges süüdi ole.
        ma ei saa sinust aru või sina minust? burka, et aasta jooksul Robinho Chelsea ridades ehk WIN ehk faili vastand.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tra küll, mitmes kord see on juba. Sul on huumoriressiiver ikka jumala valel lainepikkusel. Või siis mul. A no burksi sa võid mulle osta küll, kui tahad.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Tra küll, mitmes kord see on juba. Sul on huumoriressiiver ikka jumala valel lainepikkusel. Või siis mul. A no burksi sa võid mulle osta küll, kui tahad.
            kohe näha, et pole kaitseväes käinud. ole mõistev. arusaadav, et kui pead selgitama, mis absurd-situatsiooni huumor on padruneid laadida ja et sa pole eal savu tõmmanud, nakatavad võllid poriloigupumpadega sind huumorivaegusele. küll ma võitlesin seal isegi pumpade ajal ...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              get a room ...

              Endal hea meel, et Robinho diiliga kaasa ei mindud, ainus võitja oleks olnud R.Madrid ja klubi näitas jälle (nagu eelmine suvi Alvesiga), et Chelsealt raha väljapressimise ajad on möödas. Meeskonnas tehti ka see suvi kena suurpuhastus ja nüüd on meeskonnas igati normaalne hulk 24(3 vv sealhulgas) mängijat + noored nagu Sinclair, Di Santo jne. Belleti osas pean ka sõnad tagasi võtma, ei teadnudki, et ta keskväljal ka täitsa pädev mängija on.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Essien sai tõsise vigastuse Liibüa vastu mängides ja on vähemalt kuu eemal
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  hakkab jälle kepp pihta vigastustega. Teie õnneks pole talvel niggade MV.

                  Kommentaar


                    Kurat küll..... loodame, et Frank, Jobi ja Deco koondisenädala vigastustevabalt vastu peavad.

                    Kommentaar


                      Essien siis mitmeks kuuks väljas...ei tea kuidas lugu Joe-iga on, valge kodusärgi vahetas küll punase võõrsilsärgi vastu välja väljakul...

                      Obi ja Ballack on juba katki, kui keegi veel puruks peaks minema siis on juba häda majas :/
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Kriitikud siin muretsesid, et teie keskväli on üleküllastatud. Nad vist vigastustega eriti ei arvestanud
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          tundsime hoopis muret haigevoodite vähesuse pärast

                          Kommentaar




                            TALKS CONTINUE OVER CLARKE

                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              kurb lugu, oleks clarkiest ilma jääda, aga vägisi kinni pole kah mõtet kinni hoida...eriti kui mees on nii palju chelsea jaoks teinud

                              Kommentaar


                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X