320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu raha igaljuhul Chelsea peale ei lähe

    Kommentaar


      Ancelotti: "The table is not good but this is the reality. We have to wake up. Now we are sleeping."
      Tottenhami vastu ma juba nägin seda tavapärast chelsea't, aga eile oli seda näha ainult väravamomendil ja 5min peale seda. Boltoni vastu ikka ära võtavad, peavad võtma.

      Kommentaar


        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        Minu raha igaljuhul Chelsea peale ei lähe
        Bookmakerite arvates pole mingist kriisist juttugi. Viimati võeti liigas võit novembri alguses ning kõrgelt lendava Boltoni vastu (kel ka 1 päev rohkem aega puhkamiseks) on koefitsent 1.30. Crisis? Where?

        Kommentaar


          Vormitabeli järgi on Chelseast kehvem hetkel ainult Fulham, kuid Boltonile Bridge'ilt siiski viigist enamat ennustada ei julgeks, olgu kriis milline tahes ja Boltoni hetkevorm milline tahes.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Ma ka aru ei saa.. Boltoni võidu konf on 10.0 päris võimas ju

            Kommentaar


              No asi muutub alles siis tõsiseks, kui skoorima peaks Kevin Davies.

              Kommentaar


                Niisiis õhtuks pidavat Mikel väljas olema ning Nico, Ramires ja Bossy alustavad. Ehk näeb ka Kakutat või Joshi alustamas.

                Kommentaar


                  Täna tuleb väravaid lüüa. Isegi kui endale lastakse ka lüüa siis peaasi, et rünnak korda saadakse lõpuks. Valus on vaadata juba seda hambutut ründemängu
                  PES.PLANET

                  Kommentaar


                    see on siuke mäng, kus mõlemal on piinlik kaotada
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Kakuta võiks alustada küll ja ma arvan, et alustab ka Kalou asemel. Muu on tõenäoliselt samasugune. Ründesse pole kahjuks kedagi panna. Kui siis antakse ka Drogbale esialgu puhkust ja tuleb Anelka alguses tema asemel.

                      Kommentaar


                        Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole, Ramires, Essien, Lampard; Anelka, Drogba, Malouda

                        Subs: Turnbull, Ferreira, Bruma, Patrick van Aanholt, McEachran, Kakuta, Kalou.

                        Kommentaar


                          one moment of BRILLIANCE ja oligi mäng tehtud. meenutas täpselt eelmise hooaja kodumängu samuti boltoniga, kus ka selline poolkõva 1-0 võit tuli. seekord oli ussim*nnitamist natuke rohkem ja vaevalisem tundus kogu see mäng. aga see ei loe, võit on võit!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            one moment of BRILLIANCE ja oligi mäng tehtud. meenutas täpselt eelmise hooaja kodumängu samuti boltoniga, kus ka selline poolkõva 1-0 võit tuli. seekord oli ussim*nnitamist natuke rohkem ja vaevalisem tundus kogu see mäng. aga see ei loe, võit on võit!
                            mis asi sul brilliance oli?suluseis?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vaevaliselt tuli aga võit on võit! Ramireselt väga ilus mäng, Cech samuti. Elame-näeme

                              Kommentaar


                                Pask võit. 3 punkti jah aga mingit veenvat mängu mina küll ei näinud. 5-6 korda tehti ilusaid võimlemisvõtteid aga muud sellest välja ei ime. Ramires mängis hästi, Cech mängis normaalselt, Lampard vajab lihtsalt mänguaega veel..
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X