320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mataza Vaata postitust
    Võiks tulla, aga kui peab lisaks rahale Sturridge kaasa andma nagu räägitakse, siis ei.
    Nõus. Sturridge ära andmine oleks täielik idiootsus, loodame et seda viga siiski ei tehta.

    Kommentaar


      algkoosseis: Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole, Essien, Ramires, Lampard, Anelka, Malouda, Drogba

      Kommentaar


        Torrest ei taha, klaasist tehtud ja eriti see veel, et Sturridge peaks kaasa andma. NO GO

        ahjaa, täna lihtsalt PEAB võit tulema!

        Kommentaar


          Algselt postitas Converse Vaata postitust
          Torrest ei taha, klaasist tehtud ja eriti see veel, et Sturridge peaks kaasa andma. NO GO


          See hooaeg pole Torres kordagi vigastatud olnud.

          Kommentaar


            Kas ta mitte Blackpooli mängu (Anfieldil) alguses vigastada ei saanud?
            Tõsi, midagi väga hullu viga tal polnud paar mängu vist jättis vahele.

            Kommentaar


              Algselt postitas hheipss Vaata postitust
              See hooaeg pole Torres kordagi vigastatud olnud.
              paranormaalne nähtus vist

              //
              Mäng läbi, ebavajalik replay olemas. skoor siis 1-1 ja saha ning kalou skoorijad. everton oli eriti tasemel täna ja meie poolt vaadates üsna mannetu mäng.. ramires oli lahe ja bosingwa koos mõne teise mängijaga oli üsna NIGEL!

              Kommentaar


                1-1 viik Evertoni vastu. Võimalusi oli mõlemal tiimil. Ivanovic oleks peaaegu suutnud võidu kinkida, kuid Cech tegi imelist tööd nagu alati.
                Supersub Kalou paugutas õnneks viigivärava. Lampardi nägin alles siis, kui Mikeli ära vahetas.

                Kommentaar


                  1-1 on hea tulemus. 75. minutil olime 0-1 taga, Everton pressis. Super counter Anelka-Ramires-Kalou. Ramires lõi veel posti ka, väga kena mäng taaskord. Sturridge ei olnud isegi pingil, midagi on siiski toimumas?

                  Kommentaar


                    Sturridge'l peaks väike vigastus olema. Enne eelmist mängu vähemalt väideti nii. Ramires oli tubli, Drogba ja JT tegid tavalise Goodisoni mängu ehk olid suht pasad. Mikel on kaitsva poolikuna ka kindlasti Essienist parem.

                    Loodan muidugi, et Sturridge ei lahku, kuid Torrese tulek oleks päris meeldiv. Ilmselt seda suurt hinnasilti ta tagasi ei teeniks, aga scousereid ajaks närvi ja see on väärt oma 10 miljonit ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elevant Vaata postitust
                      Sturridge'l peaks väike vigastus olema. Enne eelmist mängu vähemalt väideti nii. Ramires oli tubli, Drogba ja JT tegid tavalise Goodisoni mängu ehk olid suht pasad. Mikel on kaitsva poolikuna ka kindlasti Essienist parem.

                      Loodan muidugi, et Sturridge ei lahku, kuid Torrese tulek oleks päris meeldiv. Ilmselt seda suurt hinnasilti ta tagasi ei teeniks, aga scousereid ajaks närvi ja see on väärt oma 10 miljonit ikka.
                      Närvi see küll kedagi ei aja.
                      Me ei vaja mängijaid kes tahavad Chelskit esindada ning väidavad, et klubi on süüdi tema kehvas vormis ja mida iganes veel
                      Ükski mängija pole suurem kui klubi, see on fakt
                      U-21 on minu elu mõte!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aries Vaata postitust
                        Närvi see küll kedagi ei aja.
                        Me ei vaja mängijaid kes tahavad Chelskit esindada ning väidavad, et klubi on süüdi tema kehvas vormis ja mida iganes veel
                        Ükski mängija pole suurem kui klubi, see on fakt
                        His armband proved he was a red, Torres, Torres...

                        Ma olen kindel, et teil on täiesti suva, et ta lahkub, eksju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aries Vaata postitust
                          Ükski mängija pole suurem kui klubi, see on fakt
                          Nii see on ... hea suhtumine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elevant Vaata postitust
                            His armband proved he was a red, Torres, Torres...

                            Ma olen kindel, et teil on täiesti suva, et ta lahkub, eksju?
                            Ei ole suva, aga ega taevas alla ka ei kuku sellepärast.
                            Ise ootaksin, et "kui" läheb siis suvel .. 2 päevaga asendust ja mängijaid ei osta vist väga
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              Ma kuulsin hoopis selliseid jutte, et raha+Anelka.

                              Kommentaar


                                Tahtvat jah hoopiski teda, mis on pisut isegi üllatav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X