320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea uudis on see, et Yossi on viimaks ometi terve. Eile õhtul mängis Iisraeli eest 20min. Oleks hea kui Carlo annaks talle piisavalt mänguaega. Põnev oleks näha tema partnerlust Torresega. Pole kahtlustki, et vanad kamraadid leiaksid kiiresti ühise keele ja vastastikuse mõistmise.

    Kommentaar


      Yossi!!! Väga väga hea uudis, kuigi temast leidub esimesse XI'sse paremaid mängumehi, on ta ikka minu silmis üks tegija!!

      Kommentaar


        Eks ta pingilt ikka sisse saab ja nüüd jälle üks võimalus mängu elavdada juures. Praegu tulemas üsna tihe graafik.

        Kommentaar


          Vahepeal üks kehv uudis ka. Billy Clifford peab lõikuslauale minema ja vajab taastumiseks umbes 6 nädalat. Nii et youth cup´i poolfinaalid ManU ning edu korral ka finaalmängud peab poiss kahjuks vahele jätma.

          Kommentaar


            Jack Corkist pole mingeid uudiseid? Too härra läks ju ka haiglasse, aga lasti vist koju minema ära kui ma ei eksi? Mis täpsemalt juhtus üldse?
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
              Jack Corkist pole mingeid uudiseid? Too härra läks ju ka haiglasse, aga lasti vist koju minema ära kui ma ei eksi? Mis täpsemalt juhtus üldse?
              Ma olen aru saanud, et poisil oli väike viirus küljes, kuid mängunälg oli nii suur, et ei teinud sellest erilist numbrit. Poolajal aga olevat tunda andnud ja igaks juhuks viidi arsti juurde kontrolli. Põhjuseks toodi välja südamepuperdus. Nüüdseks peaks vist asi korras olema. Jutt käis siis esmaspäevasest U21 sõprusmängust Islandi vastu.

              Kommentaar


                kuulge, kas uudis stamford bridge'i nimeõiguste potentisaalse müümise kohta on mingi järjekordne pohmas Suni püstolreporteri üllitis või on ka natuke tõe-sahinat all?
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Pigem ikka tõde. Oma ametisse astumise järel antud intervjuus rääkis Gourlay sellest suht pikalt ja 'tõi vabanduseks', et kuna teised suured Manu ja Arsenal teenivad iga kodumäng nii 50% rohkem gate'i, siis peab nendega sammu pidamiseks muid meetmeid kasutama ning see nime müümine olevat tema sõnul üks nendest moodustest. Dzoordid on seda ju teinud ja minu meelest suhteliselt edukalt (st. ei ole eriti inimesi kuulnud rääkimas Sportsdirect @ St. James' Parkist), kuid fännide seas poleks otsus loogilistel põhjustel ilmselt väga populaarne.

                  Kommentaar


                    Ulme on see, et ajavahemikus 6 aprill-8 mai toimub Chelsea ja Manu vahel erinevatel tasanditel koguni 6 kohtumist. Peale seda ei taha neid enam mõnda aega näha.

                    Kommentaar


                      kuus?
                      2premmi ja 2meistrite liigat või ma panen millegagi puusse praegu?
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Tõenäoliselt peab ta silmas ka noorte mänge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          kuus?
                          2premmi ja 2meistrite liigat või ma panen millegagi puusse praegu?
                          1 Prem, 2 Meistrite liigat, 2 youth cupi ja sekka veel ka 1 reservide madistamine.

                          Kommentaar


                            ahjaa. ühe premmi mängu sai juba põske võetud ju..mhm.
                            sellegi poolest võiks kokkuvõttes edukamale satsile emmanuel petit' nimelise vahva rännumehe rändkarika anda.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              ahjaa. ühe premmi mängu sai juba põske võetud ju..mhm.
                              sellegi poolest võiks kokkuvõttes edukamale satsile emmanuel petit' nimelise vahva rännumehe rändkarika anda.
                              N6us, aga nime muudaks Juan Sebastian Veron'iks Makes more sense for both.

                              Kommentaar





                                MARCH AWARDS FOR CHELSEA PAIR


                                There is a double celebration at Chelsea after Carlo Ancelotti and David Luiz have each won Barclays Premier League awards for March.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X