320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Lühike eesti keelne kokkuvõte siis toimuvast
    Tänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      kui staadion on suurem ja pilet soodsam, siis ehk jõuan minagi kunagi mängu vaatama.
      Põhjuseid miks mängudele (või vähemalt üheainsale mängule, eriti välisriigis elava fänni puhul) ei minda, on mitmeid, kuid kindlasti pole pileti hind üks olulisematest. Kui sa maksad transpordi, ööbimise ja toidu peale x hulga raha, pole vist vahet, kas mängupilet on 10 naela odavam või mitte.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Põhjuseid miks mängudele (või vähemalt üheainsale mängule, eriti välisriigis elava fänni puhul) ei minda, on mitmeid, kuid kindlasti pole pileti hind üks olulisematest. Kui sa maksad transpordi, ööbimise ja toidu peale x hulga raha, pole vist vahet, kas mängupilet on 10 naela odavam või mitte.
        Jah, võib juhtuda, et lihtsalt põhimõtteliselt ei sobi idee lõugavast, läbustavast, rassistlikust ja seksistlikust jalgpallifännist, keda staadionil paratamatult kohtad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Einoh, hr mcn maailmas mängiksid eriti lühikeste pükste ja toredate bakenbardidega mehed metsaveerel ilma mingite pealtvaatajateta. Võib-olla poleks isegi telekaameraid seda üllast kameraadlikku ajaveetmist kajastamas. Vot see oleks tõeline jalgpall.
          Supplies!

          Kommentaar


            hea tähelepanek küll, et see mingit vahet väga ei teeks. Ilmselt kujutasin ette, et tuleviku mina, kellel on vabamalt võimalust siukeste asjadega tegeleda, on praeguse mina mõtteviisiga, kes iga euri lugema peab
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Einoh, hr mcn maailmas mängiksid eriti lühikeste pükste ja toredate bakenbardidega mehed metsaveerel ilma mingite pealtvaatajateta. Võib-olla poleks isegi telekaameraid seda üllast kameraadlikku ajaveetmist kajastamas. Vot see oleks tõeline jalgpall.
              Kas nüüd just seda, aga jalgpalli kui mängu saab nautida ka ilma isiklikku mugavust ja turvalisust riskimata. Usun, et ma pole ainus inimene, kes nendel kaalutlustel enamasti staadionile minekust loobub. Või näiteks pubisse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ma olen ise Stamford Bridgel käinud ja seal hullunud fännidega koos segast panna värava löömise hetkel on ülekõige võimalus tekib Londonisse minna ma ei kahtlaks ka kas lähen mängule või mitte. Praegu te mõtlete, et seal on ebaturvaline vms tegelikult on sektorid väga ilusti turvatud ning turvamehi on ka nagu seeni pärast vihma.

                Oleneb muidugi inimesest mõni saab elamuse kätte rahulikult kusagil vaadates õlle/coca käes ning vaikselt vaadates samas mõni eelistab olla hullunud fänn ning elada kaasa staadionil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ma olen ise Stamford Bridgel käinud ja seal hullunud fännidega koos segast panna värava löömise hetkel on ülekõige võimalus tekib Londonisse minna ma ei kahtlaks ka kas lähen mängule või mitte. Praegu te mõtlete, et seal on ebaturvaline vms tegelikult on sektorid väga ilusti turvatud ning turvamehi on ka nagu seeni pärast vihma.

                  Oleneb muidugi inimesest mõni saab elamuse kätte rahulikult kusagil vaadates õlle/coca käes ning vaikselt vaadates samas mõni eelistab olla hullunud fänn ning elada kaasa staadionil.
                  Who's they?
                  Üks ilgelt suur naerumärk kogu tolle kirjavahemärkideta jutu peale.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    mida te mölisete kogu aeg nasfaliga, tüüp räägib jumalast tarka ja mõistlikku juttu. täiesti nõustun tema öelduga: praegu te mõtlete, et seal on ebaturvaline vms tegelikult on sektorid väga ilusti turvatud ning turvamehi on ka nagu seeni pärast vihma.
                    Algselt postitas fitti
                    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                    Kommentaar


                      siniste koondislastel hea päev.. mata värav, malouda värav, ivan värav!

                      //viimane oleks võinud siiski olemata olla jah!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Converse Vaata postitust
                        siniste koondislastel hea päev.. mata värav, malouda värav, ivan värav!
                        Ivani oma vihkan ikka parasjagu
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Mõttetult vihkate viik ei muutnud meie jaoks midagi halvemuse poole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mõttetult vihkate viik ei muutnud meie jaoks midagi halvemuse poole.
                            Proovi uuesti kloun!

                            Kommentaar


                              Aga ei muutnudki ju.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                                Proovi uuesti kloun!
                                Endast vanemaid inimesi võiks ju natukene austada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X