320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Mou, Avram, Scolari, Wilkins, Hiddink, Ancelotti, AVB, Di Matteo on see list mille põhjal täna uudisekanalid 8 tuututavad jah.
    Rijkaard peaks ka vist vaba mees olema
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Ei tahaks igav postitaja olla siin poolkõvaga punaste vahel, aga Ramires lükkas lepingule 5 aastat otsa. Is nice.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Pasteerin siia tsitaadi lehelt, mida siia pole paslik linkida, aga minu arust võtab toimunu ülihästi kokku:

        If you’re going to spend £15m to bring a guy in and another £10m paying off the bloke you sacked who won you the double the season before, at least give him time to sort the team out and get rid of the players who have spent all season undermining him, not least through their performances. They’ve now appointed a bloke who wasn’t good enough for West Brom to see them through till the end of the season. Still, if Fwank and Cashley Co are happy that’s the main thing.
        Ei saa just öelda, et ma kurvastaks, kui sinisel klubil halvasti läheb. Ei saa just öelda, et ma AVB-st üldpildis väga palju arvaks. Terve hooaja vältel kumas ajakirjanduses tema alaväärsuskompleks. Jutte, kuidas mängijad peavad koos temaga väravaid tähistama, kuidas nad peavad teda toetama, kuidas tal on juudi backing ning et tema tool ei värise veel niipea - neid tuli 7 kuu peale kokku mustmiljon.

        Siiski on mul kahju, et tippjalgpalli mängiv meeskond nii piinlikult halvasti juhitud on ning tipptreeneritele üksteise järel vesi peale tõmmatakse. Ma ei kujuta ette, kes tõsiselt võetavatest peaks praeguses seisus sinna manageerima tahtma minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          No milline see tegelik elu siis on? On ikka oluline vahe, kas klubi tuleb ise omadega välja (ühel juhul ka omanike idiootsuste lappimisega hakkama saades) või ollakse sõltuvad doonorina raha sisse pumpavast suhkru-issist. Ja nagu öeldud, asi pole ainult rahas. Ajaloo ja traditsioonidega klubist oma mängukanni tegemine, kus esimeste raskuste ilmnemisel restarti vajutad ja uue mündi pilusse topid, ei ole just asi, mis väga kaastunnet võiks tekitada. Ja see ei kehti muidugi ainult Chelsea puhul
          Raudse loogikaga vaidlemine pole muidugi tervislik tegevus, aga jalgpallile võib ja saab tegelikult ka veidi mängulisemalt vaadata. Eks ma ka Romani saabudes Inglismaale olin vihane ja skeptiline ja naeruvääristasin tema rahakulutusi, aga teisalt: Premier on Chelsea heast mängust aastate jooksul omajagu võitnud. Parematel päevadel on tegemist olnud lausa fantastilise vaatepildiga palliplatsil. See kõik olnuks Vene miljoniteta olemata.
          Ei ole kõigil klubidel olnud õnne Fergusoni ja Wengeri sarnaste igikestvate geniaalsete tüüpidega. Treenerite vahetamine - tihti ilma ilmselge põhjuseta - on Inglise klubide vana praktika. Eesmärgiks ikka mängijate üles raputamine ja fännide tagasivõitmine. Vahetevahel läheb õnneks. AVB-ga käitumist on võrreldud Scolari juhtumiga. Pärast Scolarit Chelsea naases tippu ja miks ei võiks sama asi nüüd korduda?
          Ehk et minu kui tavalise lihtsa jalgpallinautleja jaoks ei ole Romani miljonid olnud maha visatud raha. Traditsioonid on toredad asjad, aga neist jääb fännile lõppkokkuvõttes väheks. Vana raha ei saa sellest muidugi aru.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Ei saa just öelda, et ma kurvastaks, kui sinisel klubil halvasti läheb. Ei saa just öelda, et ma AVB-st üldpildis väga palju arvaks. Terve hooaja vältel kumas ajakirjanduses tema alaväärsuskompleks. Jutte, kuidas mängijad peavad koos temaga väravaid tähistama, kuidas nad peavad teda toetama, kuidas tal on juudi backing ning et tema tool ei värise veel niipea - neid tuli 7 kuu peale kokku mustmiljon.

            Siiski on mul kahju, et tippjalgpalli mängiv meeskond nii piinlikult halvasti juhitud on ning tipptreeneritele üksteise järel vesi peale tõmmatakse. Ma ei kujuta ette, kes tõsiselt võetavatest peaks praeguses seisus sinna manageerima tahtma minna.
            1) Ajalehejutud on jah müstilisel kombel ainult teiste klubide kohta tõesed. (tho jaa, osad asjad, mis ta ise ütles, olid sutsu mööda)
            2) vb see 'tõsiselt võetavatest' välistab mu poindi, aga parimal juhul saab eduka klubi, sitemal juhul saab kiiresti rikkaks. Küll siukesi vendi leidub, kes huvituvad.

            (aga üldiselt olen nõus)
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Di Matteo võttis sõbra ka kaasa - Eddie Newton, samuti endine chelsea mängija.

              Kommentaar


                1) Nõustun ka omalt poolt. Briti ajalehejutud on nagu nad on. Loomulikult on surmkindel, et kõik need 20 või misiganes arv lugupeetud kirjatrükki 7? kuud järjest kordamööda AVB-lt tunniajaste vahedega intervjuusid tegid, mis teda naeruvääristasid. Küll aga on need masuurikad väga osavad suitsu järgi tulekahjude leidmisel. Korduval jamal on siiski tagapõhi tavaliselt olemas, ükskõik kui täpne või ebatäpne.

                Tegelikult ei oskagi seisukohta võtta. Nii palju vastuolulisi asjaolusid. AVB-l olid kahtlemata õiged kavatsused, mis klubile oleks pidanud kindlasti kasu tooma. Aga võibolla tõesti polnud ta õige mees. Erinevalt siiski Benitezest, kelle tegemisi alati muige ja irvitusega vaatan, siis AVB edasisest karjäärist loodaks positiivset. Rohkem leierdada ei pea enam vajalikuks. Punkt

                Kommentaar


                  Päris lahe oleks kui AVB maanduks Arsenalis
                  Muidugi juhul kui Arsene peale sellist hooaja algust CL koha välja võlub, siis vist ikka treenerit välja vahetama ei hakata. Muidu on viimane aasta-paar Wengerit ikka väga valus olunud vaadata, kusagil 1995, 6, 7 suutis ta igas olukorras rahu säilitada, ehk vaid T.Rüütli suudaks selleaegse Wengeriga stoilisuses võistelda ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas priity Vaata postitust
                    Muidugi juhul kui Arsene peale sellist hooaja algust CL koha välja võlub, siis vist ikka treenerit välja vahetama ei hakata.
                    ei ole küll selle teema teema aga ma olen valmis panema oma hüpoteegi panti panusena, et wenger on põhja-londoni klubi peatreener täpselt senikaua kuni ta seda ise tahab. see lihtsalt ei saa teistmoodi olla. sõltumata liiga lõpukohast.

                    Kommentaar


                      Sarap peaks ka saadaval olema. Ikka miljonid ei pane meeskonda mängima vaid treeneri tarkus ja mehed kes tal olemas on. Usun, et nii mõnigi odav vend paneks londoni poisid ilusasti mängima. Lihtsalt naftavaras tahaks vaid suurt raha kulutada
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        ei ole küll selle teema teema aga ma olen valmis panema oma hüpoteegi panti panusena, et wenger on põhja-londoni klubi peatreener täpselt senikaua kuni ta seda ise tahab. see lihtsalt ei saa teistmoodi olla. sõltumata liiga lõpukohast.
                        Nõus, et ei ole see teema, kuid käimasoleval hooajal oli üks hetk, kui Wengeri positsioon tundus rohkem kõikuvat kui AVB oma. Eks siin on ka Chelseale mõtlemiskoht, et miks suutis Arsenal madalseisust välja tulla ning miks on hoopis Chelsea nüüd krahhi äärel...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas priity Vaata postitust
                          Nõus, et ei ole see teema, kuid käimasoleval hooajal oli üks hetk, kui Wengeri positsioon tundus rohkem kõikuvat kui AVB oma. Eks siin on ka Chelseale mõtlemiskoht, et miks suutis Arsenal madalseisust välja tulla ning miks on hoopis Chelsea nüüd krahhi äärel...
                          Nii nukker, kui seda lauset ka ei ole oma klaviatuurist välja kangutada, siis nõustun SWga, Wenger ei ole EVER samas või hullemas seisus kui mõni roma palgatu.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            ei taha väga seda chelski sitta endale

                            Kommentaar


                              Ramirese lepingupikendus on suurepärane uudis. Üks nendest meestest kindlasti, keda 5 aasta pärast veel ikka algkoosseisus näen. Koos Sturridge'i, Mata, Luizi ja Cahilliga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Premier on Chelsea heast mängust aastate jooksul omajagu võitnud. Parematel päevadel on tegemist olnud lausa fantastilise vaatepildiga palliplatsil. See kõik olnuks Vene miljoniteta olemata.
                                Ei ole kõigil klubidel olnud õnne Fergusoni ja Wengeri sarnaste igikestvate geniaalsete tüüpidega.
                                Ma ütleks just selle kohta, et ratsionaalselt võttes jah, täiesti õige. Ainult... mündi teine pool on see, et jalgpalli on nende tõttu toodud sisse väga palju lolli raha, mis tekitab ebaterve olukorra turul, sealtkaudu ebaterve tõmblemise ka teistes klubides ja nii edasi. Pluss see pisiasi, et näiteks Ferguson võis ligi neli aastat aega atra seada. Samas kui siin eelmisel aastal üks härra sai suusad näppu pärast kohtadega 1 ja 2 lõppenud liigahooaegu. Mis õnnest me räägime?

                                Jah, muidugi ei ole ju mitte mingit garantiid, et liiga üldpilt poleks samal suunal arenenud ka ilma Chelsea/ManCity viljeldava "ärimudelita" - väga tõenäoliselt olekski. Aga kindlasti mitte nii jõulise hüppega. Minu jaoks isiklikult on aastast aastasse aina põnevam vaadata klubi loomulikku aste-astmelt arengut. Chelseas toimuv seda pole, vaid meenutab rohkem lasteaeda. Sealt ka pilkav muie, kui neil midagi võssa läheb. Igaühele oma.

                                Ja mis veel Scolarit puudutab - tema floppamise järel jätkati sisuliselt ju sama tuumikuga, kes enne oli suuri tegusid teinud. Praegu seda vankrit sama kergelt sissesõidetud rööbastesse ilmselt küll enam tagasi ei pööra.

                                PS - küll väike, aga üsna kõnekalt jabur näide on ka see treenerite nimekiri, keda pärast säkkimisuudist kõige rohkem Chelseaga seostati. Benitez, Mourinho, Capello, Guardiola, Redknapp... ainult võimalikult suured nimed ja mõni suisa absurdne pakkumine. Mitte ühtegi praegu premmis tegutsevat või äsja tegutsenud meest, kelle jaoks tegu oleks tuttava mängumaaga ja kes viiks nad kindlalt tänavuses tabelis normaalsele kohale. Prioriteedid.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X