320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M1kker Vaata postitust
    Ma ei tahtnudki postitada et näidata et mul on hullult cool arvamus. Lihtsalt mõtlesin et kirjutan ja sattusin veits hoogu. Sinised hoiavad ikkagi kokku ja ost on tehtud seega meie teda müüma enam ei hakka. Hooaeg näitab mis tuuled puhuvad ja mina olen maksimaalselt optimistlik. Vahest on ikka tervislik arutada kes miks mida ja mismoodi
    heh, absoluutselt

    Seda ka, et RDMi sõnul Torres täna ei mängi, tuleb suts liiga vara mäng. Meireles vb saab, Ning kuuldavasti võivad esimesed üksikud õnnelikud ka 90mintsa naha vahele saada.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Samas võib ka lähtuda sellest, et mida rohkem on mehi keskväljal seda suurem ja tihedam on konkurents mänguajale nii, et kõik mehed peavad ennast koguaeg tõestama.

      Kommentaar


        Ma isegi olen juba kaua oodanud mõnd uut meest paremkaitsesse. Isiklikult tahaksin seal näha Debuchy'd Lille'ist või Maggiot Napolist.
        Aga kui rääkida Oscarist, siis mina ootan küll põnevusega, mis see mees korda hakkab saatma. Erinevate videote põhjal tundub asjalik olevat ning olgem ausad, kui Ramires osteti, olin ma vägagi skeptiline ja vaat mis välja tuli... eelmise hooaja üks põhimehi, arvestades ka muidugi neid tegusid, mis ta suurtes mängudes korda saatis.

        Kommentaar


          Algselt postitas maggio Vaata postitust
          Ma isegi olen juba kaua oodanud mõnd uut meest paremkaitsesse. Isiklikult tahaksin seal näha Debuchy'd Lille'ist või Maggiot Napolist.
          Aga kui rääkida Oscarist, siis mina ootan küll põnevusega, mis see mees korda hakkab saatma. Erinevate videote põhjal tundub asjalik olevat ning olgem ausad, kui Ramires osteti, olin ma vägagi skeptiline ja vaat mis välja tuli... eelmise hooaja üks põhimehi, arvestades ka muidugi neid tegusid, mis ta suurtes mängudes korda saatis.
          Paremkaitse koha pealt on viimasel ajal rohkem juttu olnud Azpilicuetast (või kuidas fakin iganes see nimi käib). Debuchy vist on kuhugi mujale teel nagunii
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Kanal 12 näitab? e:näitab ikka
            FORZA FIORENTINA!

            Kommentaar


              Täna pidi vist Hilario-Cech Duo väravas olema kuskilt selline info meeles, aga võib samas jälle mingi bs olla.

              Kommentaar


                Pole veel päris official, aga siuke liigub:

                Hilario, Ivanovic, Terry, Cahill, Cole, Benayoun, Essien, Lampard, Marin, Ramires, Lukaku

                CTV also confirm there'll be no Cech, Blackman, Hutchinson, McEachran, Kakuta or Torres in action tonight.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  iga puude ei ole viga.. jube tüdinenud olin lõpuks sellest lõputust vilest. täiesti pask mängupilt ja kokkumäng oli olematu, väljendus ilusti tulemuses. see küll pool 4 ärkamist väärt polnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Converse Vaata postitust
                    täiesti pask mängupilt ja kokkumäng oli olematu, väljendus ilusti tulemuses.
                    well said bro.

                    Mulle meeldivad need tillukesed belglased ja see tilluke serbia sakslane. Ma ei jõua ära oodata meie hispaanlasi. Kiitsakas brasiillane ja vanad inglased oli ka üle prahi. Muu oli meeeeh.
                    head ööd.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar




                      kuld
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Olen vana hea kaheksastviieni kontorimees ja pole ühtegi pre-seasoni mängu näinud. Paha paha. Aga luban tulevikus hoolsam olla ja 95% hooajasisestest mängudest vaadata. Mõnda ka koha peal loodetavasti. Küll aga avastasin, et kolmas vorm on väljas. Suht futu, samas ka päris sünge. Loov lähenemine.

                            Kommentaar


                              oh wow, see on jälle juhus, kui mulle kolmas kit waaay kõige rohkem meeldib. Looking good, well done, adidas.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Kaunis.. aga starside mäng istuge sisse
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X