320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oi perse, kui Cristiano Ronaldo ja Lavezzi meeskonda tuleksid, siis me kõnniksime Manchesteridest üle.

    Kommentaar


      rikute veel oma rahaga jalkat lihtsalt

      Kommentaar


        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
        rikute veel oma rahaga jalkat lihtsalt
        sest säärased stoorid on standardselt ju puhas kuld. onja.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Pick of the day mul mõneks päevaks veel on neid

          Kommentaar


            kui ma juba avalehel nägin, et sa siia postitanud oled, ei oodanudki ma sellest midagi enamat kui 9gagi pilti sisutühi

            Kommentaar


              Lihtsam on sul teha oma rubriik, kus saaksid ninefaggida nagu süda lustib.

              Kommentaar


                Chelsea rünne tuleb tõesti välja vahetada, kuna andke andeks, aga ma ei näe ei Drogbast,Torresest enam Premier League taset. Kalou on nüüd nii enesetõestamist täis, et tasuks lasta Kaloul algkooseisus mängida ja üritada. Frank Lampardi ''parim enne'' on, ka möödas tasuks vaadata sinna Fellaini poole rohkem. City tahab ju endale tohutult neid staare kokkuosta pakuks neile huvitavat vahetust Clichy-Cole ja saaks sealt natukene raha peale. Mis kuradi Malouda seal vasakul äärel töllerdab agressiivsust pole ollagi, aeg oleks sinna tuua Rakett nimega ''Elia''. Selle Malouda parseldaks PSG või Anzile maha. Mata on väga tubli ja andeks, kuid ta ei jaksa koguaeg igas mängus seda rünnet üksi ehitada ning Lavezzi juurde toomine annaks võimaluse kombineerida seda rünnet paremini, kuna nad on mängustiililt IDENTSED. Ajaxile võiks pakkuda, ka vahetust Bosingwa+Raha ning saame vastu Greogry Van Der Wieli ning ehk saab, ka see probleemne koht lahenduse. Aeg on muutusteks ning kahju on vaadata, kuidas Chelsea perse kukub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                  Lihtsam on sul teha oma rubriik, kus saaksid ninefaggida nagu süda lustib.
                  Aga see on ju otseselt Chelsea ämber, mis mulle (ja ilmselt ka paljudele teistele) nõnda nalja teeb . Ja see on suur ämber .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Chelsea rünne tuleb tõesti välja vahetada, kuna andke andeks, aga ma ei näe ei Drogbast,Torresest enam Premier League taset. Kalou on nüüd nii enesetõestamist täis, et tasuks lasta Kaloul algkooseisus mängida ja üritada. Frank Lampardi ''parim enne'' on, ka möödas tasuks vaadata sinna Fellaini poole rohkem. City tahab ju endale tohutult neid staare kokkuosta pakuks neile huvitavat vahetust Clichy-Cole ja saaks sealt natukene raha peale. Mis kuradi Malouda seal vasakul äärel töllerdab agressiivsust pole ollagi, aeg oleks sinna tuua Rakett nimega ''Elia''. Selle Malouda parseldaks PSG või Anzile maha. Mata on väga tubli ja andeks, kuid ta ei jaksa koguaeg igas mängus seda rünnet üksi ehitada ning Lavezzi juurde toomine annaks võimaluse kombineerida seda rünnet paremini, kuna nad on mängustiililt IDENTSED. Ajaxile võiks pakkuda, ka vahetust Bosingwa+Raha ning saame vastu Greogry Van Der Wieli ning ehk saab, ka see probleemne koht lahenduse. Aeg on muutusteks ning kahju on vaadata, kuidas Chelsea perse kukub.
                    Mitmes hooaeg Football Manager'is läheb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Aeg on muutusteks ning kahju on vaadata, kuidas Chelsea teema perse kukub.
                      amen brother
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Alati tuleb naer suule, kui Nasfal hakkab Päästja Kaloust rääkima. Aitäh

                        Kommentaar


                          Kell on juba peaaegu 11 ning 9gagis olen juba kahte Torrese pilti näinud, aga keda ei ole, on kukepildiga klubi fänn Rainis. Hea küll, las ta jääb

                          Tänasest mängust niipalju, et üleüldine tendents, mida olen täheldanud on see, et Benficast vaadatakse täiesti mööda ja juba meelitatakse ennast poolfinaalimõtetega, kus siis "Barca või siis veelparem Milaniga madistama minnakse". Ma ei tea kas ma olen ainuke, kes natuke tänast mängu seoses viimase aja esitluste taustal pisut kardab? Benfica võõrsil ei ole kindlasti mingi läbikäiguhoov ja pigem olen tänase õhtu suhtes negatiivselt, õrna skepsisega meelestatud. Loodame aga parimat ja küll Di Matteo jälle midagi uut välja mõtleb. Luiz mainis aga SkySportsile, et armastab oma koduklubi jäägitult, aga seda ainult avavileni

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                            Mitmes hooaeg Football Manager'is läheb?
                            Mind huvitab ka
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas szandor Vaata postitust
                              Tänasest mängust niipalju, et üleüldine tendents, mida olen täheldanud on see, et Benficast vaadatakse täiesti mööda ja juba meelitatakse ennast poolfinaalimõtetega, kus siis "Barca või siis veelparem Milaniga madistama minnakse". Ma ei tea kas ma olen ainuke, kes natuke tänast mängu seoses viimase aja esitluste taustal pisut kardab? Benfica võõrsil ei ole kindlasti mingi läbikäiguhoov ja pigem olen tänase õhtu suhtes negatiivselt, õrna skepsisega meelestatud. Loodame aga parimat ja küll Di Matteo jälle midagi uut välja mõtleb. Luiz mainis aga SkySportsile, et armastab oma koduklubi jäägitult, aga seda ainult avavileni
                              Loodetavasti õnnestub kasvõi 1 ära lüüa. Võõrsil värav on kullaväärt.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X