320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FT AV 2 - 4 CHELSEA

    terve mängu endamisi mõtlesin, et kuidas villa oma teravuse aastaga nii ära kaotanud on ja siis tuli paari minutiliste vahedega kaks väravat nende poolt. kummaline see jalgpall.
    mängust nii palju, et villa oli tõeliselt ohtlik ainult peale nende väravaid, osati võtta maksimumi lojust chelsea mängupildist. suurepärane vastamine 2-2 seisule ja lõpp oli kirss tordil. 19. minuti aplodeerimine oli äraütlemata ilus ˛est.

    kõige staarimad vennad platsil olid torres (2 väravasöötu ja värav) ja ivan (2 väravat)!

    erandkorras(!!) tänuavaldus ka QPR'ile

    Kommentaar




      fuckyeah, fernando
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        fuckyeah, fernando
        sa vist mõtlesid seda laulu hoopis
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Vaatasin ainult esimese poole ära. Kuidagi ilane tunne oli et igav mäng on ja panin kustu ära. 19. minuti tribute oli külmavärinaid tekitav. parimat Petrovile. 4-2 pole üldse paha tulemus mille pealt Benficale vastu hüpata siiski.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
            . 19. minuti tribute oli külmavärinaid tekitav.
            Mille üle see lärm siis käis? Vaatasin mängu alates teisest poolajast..
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Petrovile tehti aplaus/toetus. Särginumbri 19 järgi. Kogu staadion, vähemalt nii palju kui silm seletas oli püsti. Mees ise oli ka VIP-loožis poolpisarais lehvitamas. (Võitleb leukeemiaga, kui inglismaa uudiseid ei loe)
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Antonio Nocerino meenutab mulle Juan Matat

                Kommentaar


                  aprilli ka..

                  9gag.com/gag/3659335
                  Pavel, ära seikle nüüd!

                  Kommentaar


                    täna siiis tähtis mäng :PLoodan, et Torres skoorib :P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Antonio Nocerino meenutab mulle Juan Matat
                      Kange deja vu tunne on. Miks, ei tea.

                      Kommentaar


                        Cech; Ivanovic, Luiz, Terry, Cole; Meireles, Ramires, Lampard, Mata; Kalou, Drogba

                        Ma ei tea miks, aga ma tahaks mingit sellist satsi näha täna. Mitte et Torrese vastu midagi on aga Drogbas ja CL 2. legi mängudes on midagi väga.. väga atraktiivset. Mees nagu võtab tiimi oma õlule ja lihtsalt läheb.
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Loodan, et Chelsea ei vaju täna väga madalale, tuleb hoida ees teravust.

                          Kommentaar


                            JAAAAAAAAAAAAAAAA oleme poolfinaalis. Väga pingeline mäng oli. Õiglane võit minu meelest.

                            Kommentaar


                              Pange siis barcale ka kotti
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                tere poolfinaal!

                                benfica oli tunduvalt ohtlikum kui kodus oli aga võeti võit ära. penalt löödi ära ja hakati raiskama, tükk aega sai vannutud teleka ees ja kirutud maapõhjani, aga lõpuga rehabiliteeriti suhteliselt ära eelnev käkkimine. lisaks veel benfica viigivärav tekitas järjekordse ärevuse sisse, mis on CL mängudes juba tavaks saanud vist. tuleb rahul olla isegi sellegipoolest, et seis oleks võinud olla mitu väravat suurem emmale kummale poolele.

                                raul meireles - oivaline! tuli sisse, mängis end koheselt pildile, ei lasknud benfica fännidest end häirida ja paugutas sihukese värava.. 5+

                                kalou - oh looja..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X