320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    Loomulikult tekib ja ma olin väga õnnelik Ferreirat Bosingwa asemel nähes! Ta sai väga normaalselt hakkama ka ja kohe tore oli vaadata teda keskjoone kandis vastasel täiesti seljas elamas.
    Ferreira jaoks tõesti kiidusõnu lihtsalt ei jätku. 33 aastasena tegi Bosignwale silmad ette ning seal juures on see hooaeg kõigest viies mängus platsil käind (wikipedia andmetel).

    Kommentaar


      Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
      E: See Terry käsi on tõlgendamise küsimus. Jah ajas ise oksa laiali, aga samas, nii lühikese maa pealt ei jõua lihtsalt kätt eest ära võtta ka. Kohtuniku kallal igatahes meil nuriseda põhjust pole.

      ilma liialdamata poleks 85% juhtudel siin mingit sellist "kohtuniku kallal iriseda pole mõtet" teemat olnud. Ka teie endi poolt. 2 ülejäänut kätt jah, aus ilus kohtuniku otsus, mitte mingi hispaania liiga, aga teie peatreeneri etendus - ma loodan tõesti, et kogu teie tiim kärvab nagu belgia lapsed tagasisõiduteel ja viimane mida nad tunneli lõpus näevad on AVB irvitav vari...

      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
        E: See Terry käsi on tõlgendamise küsimus. Jah ajas ise oksa laiali, aga samas, nii lühikese maa pealt ei jõua lihtsalt kätt eest ära võtta ka. Kohtuniku kallal igatahes meil nuriseda põhjust pole.
        ooot ma proovin Chelsea fännile kohasemalt seletada seda:

        KEISS: kohtus, purjus juhtimine, mõrv, alaealise surm.
        SÜÜDISTATAV:Janno91

        "Einoh, ise sõitsin jah vastasritta aga noh, nii lühikese ajaga ei ole võimalik sealt nahhui lasta vastutuleva auto eest"
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas denisss Vaata postitust
          ooot ma proovin Chelsea fännile kohasemalt seletada seda:

          KEISS: kohtus, purjus juhtimine, mõrv, alaealise surm.
          SÜÜDISTATAV:Janno91

          "Einoh, ise sõitsin jah vastasritta aga noh, nii lühikese ajaga ei ole võimalik sealt nahhui lasta vastutuleva auto eest"
          Sohh. Kellegil algas nädalavahetus liiga vara. Nüüd ürita see sama pask hommikul ka läbi lugeda ilma pudelipõhja vaatamata.

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            ma loodan tõesti, et kogu teie tiim kärvab nagu belgia lapsed tagasisõiduteel ja viimane mida nad tunneli lõpus näevad on AVB irvitav vari...
            teatud määral mölisemine käib asja juurde, aga samas mingi moraalne piir võiks nagu elus olla, et mitte täismunn välja paista. käemängu võrldemine mõrvaga on kah... jah. palju õnne inimesed.

            PS kui sa hommikul kaineks saad, juhtumisi piinlikkust tunned ja oma ila ära tahad kustutada, siis võtan enda kommentaari ka maha, no worries.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas denisss Vaata postitust
              ooot ma proovin Chelsea fännile kohasemalt seletada seda:

              KEISS: kohtus, purjus juhtimine, mõrv, alaealise surm.
              SÜÜDISTATAV:Janno91

              "Einoh, ise sõitsin jah vastasritta aga noh, nii lühikese ajaga ei ole võimalik sealt nahhui lasta vastutuleva auto eest"
              Aitäh, sümpaatse kommentaari eest Lähen nutan patja, mina kui mõrtsukas

              Kommentaar


                täpselt samamoodi nagu te ei tunne vähimatki häbi selle üsna 90% penalti eest,
                ei tunne samamoodi mina homme häbi oma täna varanädalavahetusliku sõnavõtu eest.

                punkt.
                period.
                periood.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  David Luizi kohta veel niipalju, et millalgi väitis mingine väljaanne, et Barcelona on Teie lokilamba suveks sihikule võtnud.
                  Oskab keegi öelda, kas tõesti tõenäoline variant? Luiz paistab teil sel kahtlasel hooajal üks säravamaid kahureid olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
                    E: See Terry käsi on tõlgendamise küsimus. Jah ajas ise oksa laiali, aga samas, nii lühikese maa pealt ei jõua lihtsalt kätt eest ära võtta ka. Kohtuniku kallal igatahes meil nuriseda põhjust pole.
                    ""jalgpalli"" "klubi" mis on tõesi oma fänne väärt.
                    häbenege kuskil
                    peale sellist mängu veel hõisata selliseid lauseid?
                    ainult premieris, ainult premieris
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      ""jalgpalli"" "klubi" mis on tõesi oma fänne väärt.
                      häbenege kuskil
                      peale sellist mängu veel hõisata selliseid lauseid?
                      ainult premieris, ainult premieris
                      Itaalia kohtunikud, cunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
                        Itaalia kohtunikud, cunt
                        Ütle üks nimi, kes oskab vilistada.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ütle üks nimi, kes oskab vilistada.
                          Bobby Mcferrin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ütle üks nimi, kes oskab vilistada.
                            Nuu, Viktor Kassai ehk?

                            Kommentaar


                              Isiklikult pean Mark Clattenburgi üsnagi asjalikuks.

                              Kommentaar


                                Hea, et kohtunik ei andnud penaltit. Terve see hooaeg on kohtunikud suht meie vastu olnud. Tuletame meelde kas või viimast mängu ManUga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X