320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et praegu tegime sajandi vahetuse. Hazard meile, Salomon läks Lille'i, 4-aastane leping n shiet.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Tundub, et praegu tegime sajandi vahetuse. Hazard meile, Salomon läks Lille'i, 4-aastane leping n shiet.
      Oleks Kalou olnud osa Hazardi signimisest oleks tõesti sajandi vahetus, reaalsus on aga see, et majanduslikust vaatepunktist täiesti null diil, eksole? Samas on minu rõõm kirjeldamatu (kui see tõsi on, sest ainult medical pidi hetkel veel ees olema), sest:
      *Kalou on potentsiaaliga ründaja ning mis sest, et super sub, selline mees väärib mänguaega vaatamata viimase aja esitlustele.
      *Lille on sümpaatne klubi, kes tõenäoliselt järgmine aasta CL-is on
      *Kalou ei liitunud mõne PL rivaaliga

      Kommentaar


        V2ike on endiselt seal kandis? Kalou ja J.Cole 22rtel ...so 2006 haha

        Kommentaar


          Ei, kasutaja Maggio ei ole enam seal kandis ning vaevalt et ka Cole. Oleks ju tore kooslus samas ning 2006 aasta võrdlus on täiesti asjakohane

          Kommentaar


            Algselt postitas szandor Vaata postitust
            Ei, kasutaja Maggio ei ole enam seal kandis ning vaevalt et ka Cole. Oleks ju tore kooslus samas ning 2006 aasta võrdlus on täiesti asjakohane
            Mõni Chelsea fänn Eestis ka paikneb üldse?

            Aga jaa, see vahetuse koht pidanukski jutumärkides olema. Natuke jamps on, et tasuta ära läks, mingi kopika oleks ikka saand, aga mis teha. Absoluutselt soovin isegi vennikesele hääd seal Prantsusmaal
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Keda me suvi yldse vajame juurde? Ryndav poolik?

              Kommentaar


                Londoni Chelsea on pikka aega soovinud enda ridadesse palgata FC Porto brasiillasest ründajat Hulki, kuid seni ei ole tehingust asja saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  Keda me suvi yldse vajame juurde? Ryndav poolik?
                  Mul on vb eelmise hooaja eufooria peal veel, aga tundub nagu väga kedagi ei vajagi. Kõikjal tundub olevat keegi+ semidecent asendus. Vb keskkaitse on natuke õhuke, aga leiaks sinnagi vendi. See on obv ümberlükatav seisukoht ja alva küsimusele vastavaid arvamusi kuulaks isegi
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Ründav poolik? ee vast pigem ei? Mata, Hazard, Lampard täiesti vabalt sellise koha mehed. Mingite mööndustega ka Ramires? Ma arvan et kui üldse kedagi siis äkki paremkaitse.
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Mulle meeldiks kui tuleks rvp chelseasse, muidugi ei ütle ma, et see väga võimalik on

                      Kommentaar


                        Ei kipita sinna ka väga. Brana saab hästi hakkama. Kui võibolla lihtsalt igaks-juhuks keegi tuua, et vb tekkib jälle keskkaitsjate kriis ning vaja teda seal keskel mängitada, siis oleks keegi paremale panna. Üldiselt tundub seis päris soliidne.

                        Kommentaar


                          Saabki suurepäraselt hakkama, aga see aasta oli juba hea näide võtta mis saab siis kui sütel tantsida. Muidugi kui juurde võtta siis jääks tema pingile ilmselt mune sügama 90% hooajast nagu Ferreira juba teeb, aga kui kuskil umbseks läheb, siis keskväljal.
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Põnevat lugemist.Väike usutlus vanameister Poyetiga teemal kui palju Chelsea eksmängijatest treeneriametit on pidama hakanud ja miks see nii on. Mulle meeldis.

                            Kommentaar


                              Täna algas JT kohtukeiss. Juba on selgunud, et Anton ise ei kuulnudki mingit 'black cunti' tema poole hõigatavat ja et kõik mölin sai alugse sellest, et teda ajas närvi, et JT üritas tema arvates ebaausalt pennalt võita ja siis Anton pidas vajalikuks JT-d cuntiks kutsuda kuna ''you shagged Bridge's missus''. Väidetavalt olla ka tõepoolest riietusruumis trehvatud ja käppa antud.

                              Segane ja totter. Reedeks peaks kõik valmis olema.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                The court heard that Terry told Ferdinand to "f*** off" and also called him a "f****** knobhead" as the pair exchanged insults.



                                Ma ei taha uskuda et siit midagi tuleb aga meedial muidugi hea lüpsta seda nüüd mitu head kuud. Premmi alguses kuuleme sellest ka kindlasti korduvalt..
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X