320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vasak äär?

    ja lamps jaksab küll veel, kui õigesti rakendada
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Siin pole enam vaja rakendada, siin juba vaja rehkendada. 35a vend ei taastu enam nii nii kiirelt. Kiirus pole ka enam see. Vigastus oli ka alles, see kiirust juurde ei too tavaliselt. Ise usun, et ostetakse VEEL 1 nimekas mängujuht ja ette uus ryndaja Torrese kõrvale. Oi raisk, siis läheb andmiseks. Can't wait the new season. Chelseal veremaitse suus nagu öeldakse.

      Kommentaar


        Torrest pakutakse tuleva hooaja parimaks väravakütiks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Siin pole enam vaja rakendada, siin juba vaja rehkendada. 35a vend ei taastu enam nii nii kiirelt. Kiirus pole ka enam see. Vigastus oli ka alles, see kiirust juurde ei too tavaliselt. Ise usun, et ostetakse VEEL 1 nimekas mängujuht ja ette uus ryndaja Torrese kõrvale. Oi raisk, siis läheb andmiseks. Can't wait the new season. Chelseal veremaitse suus nagu öeldakse.
          Ei meeldi see sama võrdlus kogu aeg, aga Giggs on ka täitsa ennekristust vend juba, aga kuna nii palju mänge enam ei mängi ja kõiki ei alusta ka, siis ikka suudab ässata aeg-ajalt sedasi mõtlesin. Muidu õige jutt muidugi. Rohkem Joshi paluks.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Te ei meeldi mulle oma anti-Lampardi jutuga. On ainult üks kunn ja tema number on 8 ja eesnimi on Frank. Mina olen pettunud kui ta mängu ei saa nagu ka AvB all. Muidugi tahan seda mis parim tiimile aga lihtsalt terve tiim ümber visata, osta mingi 10 90 millist tibla sinna jooksma ja driblama ei vii kuhugi. Lampardile 20 väravat pluss ja saab top skoorijaks. Siis on minu süda rahul
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Te ei meeldi mulle oma anti-Lampardi jutuga. On ainult üks kunn ja tema number on 8 ja eesnimi on Frank. Mina olen pettunud kui ta mängu ei saa nagu ka AvB all. Muidugi tahan seda mis parim tiimile aga lihtsalt terve tiim ümber visata, osta mingi 10 90 millist tibla sinna jooksma ja driblama ei vii kuhugi. Lampardile 20 väravat pluss ja saab top skoorijaks. Siis on minu süda rahul
              Kirjeldatud stsenaariumi vastu pole mulgi midagi ja anti-Lampardist oli see jutt kaugel,(isegi kui nii kõlas). Aga karta on, et ega vend 60 mängu hooajal (siuke tõotab tulla) enam hüpersuperkvaliteetselt ei jaksa kaua. Ehk siis tagasi algse jutu juures, õigesti rakendada venda ja kõik võidavad
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Tund Chelsea mänguni PSG-ga. Koosseise kusagilt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Tund Chelsea mänguni PSG-ga. Koosseise kusagilt?
                  PSG team to play Chelsea: Douchez; Sakho, Alex, Jallet, Armand; Bodmer, Chantome, Pastore; Lavezzi, Gameiro, Nene

                  Kui Chelsea oma ilmub, siis sheerin ka


                  booya: Cech, Ferreira, David Luiz, Cahill, Ivanovic; Lampard, Obi Mikel; Marin, Hazard, Ramires; Lukaku.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar




                    Kedagi vihatakse
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      see oli jah aus kino päeval. ajas kõik piers morganid ja muud tegelinskid, kes ise palju hullemad cuntid kui ash nende arvates ever olla suudaks, tagajalgadele.

                      Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                      ''I am what I am!!! Winnerrr!!!! Hahahahahahah, 11 to me 0 for you!!!''
                      fooken legend
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        also, igat krdi jura ei maksa ka netis usaldada.

                        õige koosseis: Cech, Hutchinson, Luiz, Cahill, Ferreira, Mikel, Lampard, De Bruyne, Hazard, Kakuta, Lukaku
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          PSG möllab

                          Kommentaar


                            Hutch ja Kakuta pole vist parimad sõbrad. Lekib nagu märg sokk. Kakuta eriti tagasi ei tee. Palju rumalaid otsuseid all-round. Halvad söödud. Luiz jookseb uisa-päisa .. väga meh seni

                            Mikel, Cahill ja Hazard on okeid..
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              PSG need to sort out their goalkeepers. One's called Douchez, the other is called Areola!

                              võrdlemisi okse mäng, vahetustega läks vähe paremaks. Lukaku puude on nagu minul ja mina mängin jalkat kaks korda aastas.

                              Marin on huvitav. Aga väravat vist täna ei näe siit :/
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Eilse "Mikel, Cahill ja Hazard" editi kirjutamise ajal oli hea näha kuidas Pastore kolme venna keskelt lihtsalt sisse kõnnib ja posti virutab.. teist poolaega vapsee ei näinud, uni tuli peale. Piazoni üle on hea meel aga võrreldes Soundersiga oli selline tunne nagu vaataks mingit väga halba replayd 19. maist. Istuti oma poolel ja rünnak oli nagu dirigendita ooper. Kakuta sai vist 2 söötu-tsenderdust kohale terve esimese poolaja peale ja oi kui palju valesööte oli
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X