320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    piazonile tuleb 1st team debüüt ära anda tuleval hooajal, seda on niigi edasi lükatud.. absoluutselt tasemel pallur!

    Kommentaar


      Rynnak oli eile täitsa 0, see Lukaku pole mingi mängumees kahjuks. Seikles kus jumal juhatas, pallid ette ei jäänud, head jätku ei tulnud. Järjekordne vale ost.
      Viimasel ajal need noored brassid ongi kõige paremad. Lucas Moura, Osar, Neymar jne. (Brasiilia olympia koondis, kõik tahavad neid singida)
      Kiired, tehnilised, kavalad ja nahhaalsed, need teevadki mängu ära. Piazon tegi kohe ära mida teised 80 min jooksul ei suutnud. Talendid. Vaadake Neymari kiirust kohe alguses, see ei ole normaalne ju

      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

      Kommentaar


        Kivi, sa veidi küüniline pole? :P Kindlasti on brasiillaste pealekasv hea ja võimas aga lihtsalt tiim sambapoisse täis osta ka vaevalt kuhugi viib. Lukaku on tegelt väga hea ost.. ma olen enam kui kindel et see on lihtsalt vähene mängupraktika. Seattle oli vast mentaliteedi suhtes "lambi sats", PSG on ikkagi teine tera. Muidugi sõpruskohtumine aga närv on ikkagi sees et Di Matteole silma paista. Kui täiesti aus olla siis mina näeks Lukakut ja Torrest sinna jäämas; Sturridge koha pealt on just see mis mulle muret tekitab. Eelmine hooaja algus oli ta särav ja tõusev täht, aga peale VB jeebat hakkas mängima aina rohkem ja rohkem Kalou, ning praegugi on Sturridge olümpial, seega äkki on tema see mees kelle koht jääb küsimärgi alla. Kakutat mina ära ei annaks aga ma julgen karta et siit tuleb veel üks laenuhooaeg talle. Hutchinson on muidu awesome aga eile oli küll päntajalg.
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Lukaku ju ei jää, Fulhamisse laenule.

          Kommentaar


            Saad aru, sa ei saa Cityle vastu selliste meestega nagu Lukaku, Hutc, Sturridge jne. PSG oli 1 poolaeg ikka väga üle. Kui tiitli eest reaalselt võidelda tahetakse, siis on vaja 1 tippryndajat kindlalt juurde, et ees ka midagi toimuks. Cavani, Hulk või Falcao.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Saad aru, sa ei saa Cityle vastu selliste meestega nagu Lukaku, Hutc, Sturridge jne. PSG oli 1 poolaeg ikka väga üle. Kui tiitli eest reaalselt võidelda tahetakse, siis on vaja 1 tippryndajat kindlalt juurde, et ees ka midagi toimuks. Cavani, Hulk või Falcao.
              Premieris on peale City ja Chelsea veel 18 klubi. Tiitli võiduks ei piisa ainult kaks võitu City vastu kahjuks.

              Kommentaar


                No kuule ma pean Cityt peamiseks konkurendiks. Või kõik 18 võitlevad tiitli eest? ManU City Chelsea.

                Kommentaar


                  Saangi aru aga ma ei mängi fifat päevad läbi. See et mehed on Itaalias-Portugalis mehetegusid teinud ei tähenda et nad tulevad ja võtavad kohe. See et Drogba lahkus ja meie mänguplaan nüüd radikaalselt muutuma peab ja mehed uuesti sisse elama hakkavad võtab aega ja sellepärast ongi praegu veel pre-season. Ennem oli mäng rohkem ehitatud üles selle peale et leiame ees Drogba üles ja surume läbi ussimunni ikka ära. Nüüd on muutusteks aeg ja tuuaksegi nooremaid mehi sisse. Mata, Ramires, Hazard, Marin ja Torres on väga ja vägagi hirmus ründeliin. Pole see City vurr nii hirmus midagi. Pigem tuleks hoolitseda selle eest et me mängime stabiilselt ja vigastuste küüsi ei lange ning meie legendaarne mid-season (loe: talv-kevad) slump peaks võimalikult väike/lühike/madal olema
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Järgmine mäng näeb vähemalt Torrest mängimas, kes juba Philadelphias meeskonnakaaslasi ootamas

                    Kommentaar


                      kui juba, siis juba
                      Algselt postitas rainis007
                      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                      Kommentaar


                        Kanal 12 Kolmap öösel
                        03:30
                        Jalgpall: USA jalgpalli kõrgliiga otseülekanne: OTSE! Erimäng - MLS Allstars - Chelsea FC
                        Ja neljap kell 22 kordus.

                        Kommentaar


                          Täna saab siis võita jälle

                          Cech
                          Hutch, JT, Cahill, Cole
                          Mikel, Lampard/Josh, Ramires
                          Marin, Hazard, Lukaku äkki?

                          Obv tahaks Torrest näha, aga ta vist alles eile liitus tiimiga ja sestap täna ei mängi või sitemal juhul 30 mintsa lõppu, aga kahtlane.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mis mõttes täna ei mängi, täna pole ju MLS All Starsidega mängu..

                            Kommentaar


                              Antagu andeks, isiklik harjumus on kahe magamise vahelist perioodi alati 'tänaseks' nimetada, isegi kui päev vahetub. Homme.

                              Chelsea kodukas on confusing tho. Nende loogika järgi nagu oleks täna öösel mäng. Wed 25 July 01.55, ehk meie aja järgi 3.55

                              Keegi teab paremini?
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Kui kava.ee'd uskuda, siis kolmapäeva öösel vastu neljapäeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X