320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahet pole kes skoorib, kui üldse skooritakse täna, oleks juba väga hea.

    Kommentaar


      Tavaline 1. poolaeg Chelseal. Teisel poolajal sooviks kääbuseid mängimas näha.

      Kommentaar


        Luiz ajab vahest ikka täiega närvi. Kui on söödukoht, siis võiks ikka sööta, mitte ise tegema hakata ja pall kaotada. Kui täna isegi väravat lüüa ei suudeta, siis peaasi, et endale rohkem lüüa ei lasta. Kodus on sel juhul siiis veel lootust.

        Kommentaar


          Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
          LKui täna isegi väravat lüüa ei suudeta, siis peaasi, et endale rohkem lüüa ei lasta. Kodus on sel juhul siiis veel lootust.
          Järgmine aasta on ju ka võimalus! Ärge kaotage lootust! Tugevam liiga võtab lihtsalt oma
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Tugevam liiga võtab lihtsalt oma
            Saksamaa?

            Jep. Võttis juba Itaalialt ühe eurokoha, küllap võtab nüüd ka karikad.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Seda paska oli valus vaadata. Fakt on see, et meil lihtsalt pole hetkel meeskonda. Mingi kiretu, saamatu ja iseloomutu kamp vaid platsil ringi jooksmas. Aitäh sulle Rafa kõige eest!

              Kommentaar


                naeruväärne

                Kommentaar


                  Paistab, et kelner hooaja lõpuni on ära.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    mul hea meel et ma tööl nii kaua olin
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Chelsea on nagu yks vanaks jäänud S klassi Mersu, mis laguneb ja mida B varuosadega korda tehakse. Aju on ammu juba kivis ja omanikul on ka pohhui, peaasi et edasi kuidagi liigub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                        Seda paska oli valus vaadata. Fakt on see, et meil lihtsalt pole hetkel meeskonda. Mingi kiretu, saamatu ja iseloomutu kamp vaid platsil ringi jooksmas. Aitäh sulle Rafa kõige eest!
                        Jälle Rafa süüdi? Ma saaks aru kui 1-2 mängijat oleks eilset mängu rikkunud oma saamatusega. Kui terve meeskond mängis nagu C-klassis. Põhimeeskonnast oli ju ainult puudu Ba, Ramirez ja Aspi. Ma millegi pärast ei usu, et kui ka nemad mänginud oleks, oleks mängupilt palju erinenud.

                        Kommentaar


                          Kas mitte Rafa ei ole seemees kes peaks neid mehepoegasi mängima panema või ma eksin?
                          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EII Vaata postitust
                            Kas mitte Rafa ei ole seemees kes peaks neid mehepoegasi mängima panema või ma eksin?
                            Kui mängijad tegutsevad platsil tujutult, siis ei saa ka treener seal midagi ära teha. Võid ju karjuda riietusruumis, kuid see on ka kõik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                              Kui mängijad tegutsevad platsil tujutult, siis ei saa ka treener seal midagi ära teha. Võid ju karjuda riietusruumis, kuid see on ka kõik.
                              Mitte karjumisega vaid tarkusega. Hea treener peab kõigele muule lisaks veel ka üsna peen psühholoog olema, kes on suuteline igast mängijast tema hetke võimed maksimaalselt kätte saama, osates igale mängijale individuaalselt läheneda ning leides üles see nupp mis motiveeriks ja nö käivitaks.

                              Kommentaar


                                siis võiks torresele öelda et kui ta mängima ei hakka läheb prantsusmaale mängima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X