320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Kuhu ta sinu arust siis hüppas?
    Hüppas tõesti selga, kuid mille ma tahtsin viidata oli see, et selja ja kukla vahel asub ka kael ning mingisugusest "napist" kokkupuutest on väär rääkida.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Kuhu ta sinu arust siis hüppas?
      Krt tegi selle Malouda´le hetk varem tahtud müksu eest tagasi. Ma ei saa aru, mida sa siin õiglust nõuad, te võitsite ju, palju õnne, kao minema!
      Mängust enesest väga rääkida ei taha. Essa poolaeg võeti asja väga lõdvalt ja saadi ka karistada. Torres suutis jälle oma hea vormi saavutada ning eks suuresti tänu temale see võit neile läks, kuna enamik ründajaid neid võimalusi ära lüüa ei suuda. Teine poolaeg oli juba parem, kuid kui realisserida ei suuda, siis ei ole midai teha. Drogba polnud ka midagi erilist seal ees teine poolaeg, ju siis Carlo ikka tegi õieti, et haigele mehele 90 min ei andnud. Sitt päev ning peale neid supervõimalusi sain aru, et pole lihtsalt meie päev täna. Nüüd tulemas 2 kodumängu, kus 6 punkti on kohustuslikud. ManU-l see-eest keerulised mängud ees nii et peab vahet jälle käristama hakkama.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Krt tegi selle Malouda´le hetk varem tahtud müksu eest tagasi. Ma ei saa aru, mida sa siin õiglust nõuad, te võitsite ju, palju õnne, kao minema!
        Kas ma sinuga rääkisin? Ei rääkinud, ära siis hakka ka karglema.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Kas ma sinuga rääkisin? Ei rääkinud, ära siis hakka ka karglema.
          No anna andeks aga ma lihtsalt ei seedi tatikaid, kes aluseta Terry´t naisekargajaks ja kelleks iganes peavad. Siin kohalikud lehed juba mõnda aega tagasi selle Bridge eksi ees vabandanud, et alusetult süüdistati jne. Sinu süüdistused põhinevad ju ainult mingi sopalehe artiklile. Aga no mis ma sinult ikka ootan. Võibolla ainult seda, et võta nüüd saba jalge vahele ning mine oma teemasse tagasi.

          Ja et natukenegi positiivsema tooniga õhtut lõpetada, siis väike viisijupp kõigile sinistele mõmisemiseks!

          hes half a boy hes half a girl torres, torres
          he looks just like a transvestite torres, torres
          he wears a frock he loves a cock
          he sells his arse on albert dock
          fernando torres
          carraghers bit on the side

          Kommentaar


            Nu Liverfooli ees müts maha sellist asja küll poleks oodand.Chealse allakäik hakkab siiint?

            Kommentaar


              Krt kuidas te suutsite kaotada?müstika!Kas tõesti Liverpooli mängijad suutsid endid ületada mitmekordselt?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Heh, Manu, kes kui ma ei eksi kaotas 4-2 Livele, jäi teisele kohale(eelmine hooaeg). Nii et mis allakäigust me räägime? Vigadest saab vaid õppida ja siit süstime ainult edasi.
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                  Heh, Manu, kes kui ma ei eksi kaotas 4-2 Livele, jäi teisele kohale(eelmine hooaeg). Nii et mis allakäigust me räägime? Vigadest saab vaid õppida ja siit süstime ainult edasi.
                  Manu kaotas eelmine hooaeg Liverpoolile ühe korra, Anfieldil, sügisel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    No anna andeks aga ma lihtsalt ei seedi tatikaid, kes aluseta Terry´t naisekargajaks peavad.
                    Vabandan Liverpooli fännide nimel. Tatikad peaks kutsuma Terryt meestekargajaks teine kord!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Ja et natukenegi positiivsema tooniga õhtut lõpetada, siis väike viisijupp kõigile sinistele mõmisemiseks!

                      hes half a boy hes half a girl torres, torres
                      he looks just like a transvestite torres, torres
                      he wears a frock he loves a cock
                      he sells his arse on albert dock
                      fernando torres
                      carraghers bit on the side

                      Väike viisijupp ka kõigile punastele mõmisemiseks:

                      sigpic

                      Kommentaar


                        aaa, the history card, was waiting for that, havent heard that for a while. thank you. u still have it. nice.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar



                          joll!

                          kolm on kohtu seadus, eksju.

                          moded on siin teemas paremad kui tselsi kaitsemäng eile, heads up!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            See suur, et v66rsil m2ngudele unustavad mehed munandid kaasa v6tta, mis tavaliselt liiga hilja yles leitaks...Carlo aja asi korda!

                            Kommentaar


                              Exclusive: Chelsea FC considering move to site of Earls Court Exhibition Centre – but move could torpedo plans to build 8,000 home complex

                              No mina üldiselt enamuste inglise lehtede suhtes alati skeptik olnud. Ent ometi on ju see teema ikka veidi aega õhus olnud. Ei pooldaks eriti liikumist, puhtalt traditsioonide tõttu. Ei näe mingit põhjust expandimises, kuid kui klubi nii näeb siis muidugi äge ju suure 930894328043290 seateriga staadioni klubi olla.
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar




                                Lihtsalt torkas silma ning tekkis uitmõte, et võiks ka siia postitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X